تعمیر پکیج دیواری مرکوری Mercury

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری مرکوری، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

پکیج-مرکوری
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر مرکوری


پیشگیری همیشه بهتر از درمان است، قوانین نانوشته زیادی نیز در مورد تعمیرات تنظیم پکیج دیواری مرکوری  وجود دارد. قوانینی که نشان می دهد تعمیرات می تواند گزینه ایده آل تری در مقایسه با تعویض قطعات یا تعویض هر یک از محصولات و لوازم خانگی باشد. تعمیر پکیج مرکوری نیز از این قاعده مستثنی نیست، با انتخاب تعمیرات می توان شاهد صرفه جویی در هزینه و زمان به شکلی کاملا ملموس بود.

البته اگر مهارت خاصی در زمینه تعمیرات پکیج نداشته باشید، بعد از مطالعه راهنمای تعمیرات پکیج مرکوری در الکترو خدمات می توانید با نحوه عیب یابی و رفع عیب خطا و ارورهای پکیج آشنا شوید. بخاطر داشته باشید که این مطالب صرفا جنبه آموزشی داشته و نباید تحت هیچ شرایطی بدون حضور تکنسین تعمیرات این مراحل را اجرا کنید.

 

نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری در شهر تهران

قاعده کلی درباره تعمیرات پکیج وجود دارد و بر اساس این قاعده در صورتی که هزینه های تعمیرات بیش از 50 درصد هزینه خرید مجدد یک محصول مشابه محصول معیوب باشد، باید از تعمیرات صرف نظر کرد. اما بر اساس این قاعده تعمیر پکیج مرکوری به عنوان یکی از انواع پکیج محبوب در بازارهای ایران قطعا گزینه ای منطقی و با صرفه است.

انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری “الکترو خدمات” تضمین کننده منطقی بودن هزینه ها به واسطه ارائه فاکتورهایی مشخص به مشتریان است. الکترو خدمات با ضمانت و کیفیت تعمیرات پکیج مرکوری  و هزینه تعمیرات را با در نظر داشتن تعرفه های مصوب در سال 1400 به مشتریان اعلام می کند!

الکترو خدمات به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج دیواری مرکوری تضمین کننده کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های خود در سراسر مناطق تهران از جمله شمال، غرب، شرق، مرکز و جنوب شهر است. از مهم ترین مزایا انتخاب نمایندگی پکیج مرکوری در تهران برای دریافت هر یک از خدمات نصب، سرویس دوره یا سرویس کامل، عیب یابی و تعمیرات پکیج می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تضمین کیفیت و ارائه گارانتی معتبر به مشتریان
 • ارائه فاکتور رسمی هزینه خدمات تعمیر پکیج
 • تعریف قیمت هایی منصفانه و مصوب برای مشتریان
 • استفاده از قطعات اصل در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • حضور به موقع و وقت شناسی تکنسین ها

نکات مربوط به  نگهداری و سرویس دوره ای پکیج مرکوری

سرویس و نگهداری پکیج از مواردی است که شاید اکثر افراد توجه خاصی به آن نداشته باشند تا زمانی که به مشکل جدی برخورد کنند .هزینه تعمیر و نگهداری پکیج بسیار به صرفه تر از هزینه تعویض کلی پکیج است به همین علت بهتر است که نکاتی را در این باره بدانید :

 • سرویس دوره ای پکیج را فراموشت نکنید حتی اگر پکیج شما ایرادی را نشان نمیدهد
 • فشار پکیج را تنظیم کنید
 • هواگیری پکیج مرکوری را به صورت دوره ای (هرسال) انجام دهید
 • پکیج ها را حتما رسوب زدایی نمایید
 • دمای رادیاتور ها را به حد اعتدال برسانید

 

 

سرویس پکیج مرکوری


کارشناسان معتقدند که انجام سرویس های دوره ای همچون هواگیری پکیج مرکوری ، رسوب زدایی  حداقل هر 6 ماه یک بار برای اطمینان از عملکرد صحیح پکیج ضروری است. انجام سرویس پکیج مرکوری توسط سرویس کار الکترو خدمات با توجه به الگوریتم ها و اصول سرویس پکیج دیواری مرکوری انجام می گیرد.

نصب پکیج مرکوری


بسیاری از مشکلات رایجی که کاربران پکیج ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، ناشی از ارتکاب اشتباهات مکرر در هنگام نصب پکیج است. نصب پکیج مرکوری صرفا باید توسط تکنسین و نصاب پکیج این برند انجام گیرد، تا به همین واسطه بتوان از هر نوع مشکل یا خرابی جزئی در دستگاه جلوگیری کرد. در صورت نیاز می توانید جهت نصب پکیج برند مرکوری از کارشناسان مرکز تخصصی الکترو خدمات مشورت بگیرید.

عیب یابی پکیج مرکوری و راهکارهای رفع عیب

تعمیر لوازم برقی خراب که دچار عیب و نقص جزئی یا جدی شده اند، همواره ارزان تر از خرید لوازم جدید با همان کیفیت و برند است. بر اساس ارزیابی هایی که انجام شده، معمولا تعمیرات فقط چیزی حدود 30 درصد از زمان و انرژی کاربران را در مقایسه با خرید محصولات جدید به هدر می دهد! در صورتی که عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری توسط یک متخصص حرفه ای و کاربلد انجام گیرد، می توانید از نتیجه نهایی کار اطمینان داشته باشید. عیب یابی مهم ترین پارامتر در تعیین علت اصلی از کار افتادن پکیج است.

کسب مهارت آموزش تعمیرات پکیج مرکوری در تهران با توجه به تنوع مدل های این برند و همینطور ساختار و قطعات متعدد آن زمانبر خواهد بود. بنابراین آموزش برای تعمیرات قطعا یک انتخاب هوشمندانه برای کاربران نخواهد بود. بهترین نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری در کشور بدون وجود هیچ نوع محدودیتی با بهترین امکانات و ابزارهای لازم خدمات تعمیرات را به مشتریان ارائه می نماید.

صفر تا صد مراحل تعمیرات پکیج مرکوری در تهران به صورت تخصصی توسط تعمیرکار پکیج مرکوری در نمایندگی الکترو خدمات انجام می گیرد. در صورتی که متقاضی دریافت خدمات تعمیر پکیج دیواری مرکوری هستید، می توانید همین حالا با ثبت درخواست تعمیر پکیج Mercury نسبت به دریافت خدمات به صورت 24 ساعته اقدام کنید.

تعمیرگاه پکیج مرکوری در تهران همچنین این فرصت را فراهم کرده تا در صورت نیاز به دریافت مشاوره های فوری برای تعمیر پکیج دیواری مرکوری امکان برقراری ارتباط با کارشناسان الکترو خدمات وجود داشته باشد. تعمیر اجاق پکیج مرکوری در تهران نیز از دیگر خدمات مجموعه الکترو خدمات به شمار می رود. بر همین اساس امکان ثبت درخواست اعزام تعمیرکار اجاق پکیج مرکوری در محل برای دریافت خدمات به سادگی وجود دارد.

 

تعمیر برد پکیج مرکوری

برد پکیج در واقع یکی از اصلی ترین قطعات پکیج می باشد که وظیفه آن مدیریت دیگر قسمت های پکیج و هم چنین صدور فرمان است.در صورتی که برد قسمت اصلی پیکج شما به درستی کار نکند به طور یقین قسمت های دیگر نیز دچار مشکل خواهد شد .

اگر بر روی برد پکیج خطا یا ارور مشاهد کردید حتما با همکاران نمایندگی الکتروخدمات ارتباط برقرار نمایید تا به صحیح ترین شیوه ممکن مشکل را برطرف کنند . هرگز برای تعمیر برد پکیج مرکوری   با دانسته ای خود اقدام به سرویس آن نکنیند زیرا موجب بروز مشکل جدی خواهد شد.

در صورتی که برد پیکج دچار مشکل شود هزینه تعمیر برد پکیج از قیمت برد پکیج نیز به صرفه تر خواهد بود .برای راهنمایی جهت قیمت برد پکیج مرکوری  لازم است که حتما با مشاورین و کارشناسان این حوزه قبل از خرید مشورت نمایید.

 

 

بررسی مشکلات متداول پکیج مرکوری

بررسی مشکلات متداول پکیج مرکوری :

 

علت سرد بودن رادیاتورها چیست؟

 • اگر آب، گرم اما رادیاتورها سرد باشند، باید اولین احتمال یعنی خرابی پمپ را بررسی کرد.
 • همچنین باید از باز نماندن سوپاپ بای پس اطمینان حاصل نمایید.
 • خرابی یا نقص در عملکرد ترموستات و سنسور شوفاژ نیز به عنوان یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل شناخته می شود.
 • سرد بودن رادیاتورها در پکیج مرکوری مدل دو مبدل می تواند ناشی از خرابی شیر موتوری سه راه باشد.

 

علت روشن شدن پکیج مرکوری به صورت انفجاری چیست؟

 • روشن شدن انفجاری پکیج، یکی از مشکلات نه چندان رایجی است که کاربران گاهی شاهد بروز آن خواهند بود.
 • در صورت بروز این مشکل باید از تنظیم بودن فشار گاز اطمینان حاصل کنید.
 • ضمنا مطمئن شوید که فاصله جرقه زن و مشعل 5 میلی متر است.
 • خراب بودن دودکش پکیج مرکوری نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • در صورتی که جریان برق افت شدیدی داشته باشد، نیز انتظار بروز این مشکل می رود.
 • احتمال های کم اهمیتی هم چون انسداد سوراخ های مشعل و همینطور عدم کارایی الکترو جرقه زن را بررسی کنید.

علت سر و صدا پکیج مرکوری چیست ؟

ایجاد سر و صدا از دیگر مشکلات رایج در پکیج های دیواری است . این مشکل که اغلب به علت صدای پمپ پکیج مرکوری ایجاد می شود قابل حل است. برای حل آن فقط کافیست با همکاران نمایندگی الکتروخدمات ارتباط برقرار نمایید.

 

فشار آب پکیج مرکوری بسیار کم شده، علت چیست؟

 • کم شدن فشار آب پکیج قطعا به دلیل وجود هوا در مدار گرمایش رخ داده است.
 • بنابراین نسبت به هواگیری پکیج در اولین فرصت ممکن (ترجیحا توسط تکنسین) اقدام کنید.

 

آب، گرمایش مطلوب را ندارد، علت چیست؟

 • در صورتی که آب، گرمایش مطلوب را نداشته باشد، احتمال خرابی NTC را باید جدی بگیرید.
 • از طرفی خرابی شیر سه راهه نیز یکی از مهم ترین احتمالاتی است که وجود دارد.
 • وجود مشکل در آب مصرفی یا آب لوله کشی و همینطور خرابی پمپ سیرکولاتور از جمله دلایل دیگری است که باید بررسی کنید.
 • بررسی حرارت و دما آب ورودی ساختمان را فراموش نکنید.
 • در آخر نیز باید از سلامت برد کنترل مطمئن شوید.

کدهای خطای پکیج مرکوری


بررسی ارورهای پکیج مرکوری

علاوه بر مشکلات رایج پکیج ها، اطلاع از مهم ترین کدهای خطای پکیج یا ارورها نیز حائز اهمیت است. در ادامه ارورهای پکیج دیواری مرکوری را مورد بررسی قرار می دهیم. فراموش نکنید که بعد از مشاهده یک یا چند گزینه از ارورهای پکیج مرکوری حتما در اولین فرصت ممکن با تکنسین های مرکز تخصصی الکترو خدمات برای دریافت خدمات تعمیر پکیج Mercury به صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی تماس بگیرید.

 

مهم ترین کدهای خطای پکیج دیواری مرکوری error عبارت اند از:

 • کد خطا ی E1 پکیج مرکوری : هشدار تشکیل نشدن شعله
 • کد خطا ی E2 پکیج مرکوری : هشدار عمل کردن حد و دمای بالای 105 درجه
 • کد خطا ی E3 پکیج مرکوری : هشدار مشکل فن
 • کد خطا ی E4 پکیج مرکوری : هشدار کمبودن میزان آب پکیج
 • کد خطا ی E6 پکیج مرکوری : هشدار عیب در سنسور آب گرم مصرفی
 • کد خطا ی E7 پکیج مرکوری : هشدار معیوب بودن سنسور رفت گرمایش
 • کد خطا ی E9 پکیج مرکوری : هشدار جلوگیری از یخ زدن پکیج
 • کد خطا ی E10 پکیج مرکوری : هشدار نیاز به رسوب زدایی پکیج

 

 

تعمیر قطعات پکیج مرکوری

برای شناخت دقیق مشکلات اساسی و راهکار های رفع آن بهتر است که با قطعات پکیج مرکوری آشنایی داشته باشیم .در این صورت در زمان بروز خطا در مرحله اول متوجه مشکل از قطعه مربوطه خواهیم شد.قطعات پکیج مرکوری به دو دسته اصلی قطعات الکترونیکی و قطعات مکانیکی تقسیم می شوند. بهترین روش جهت تعمیر قطعات سپردن آن به دست تعمیرکار حرفه ای و کار بلد می باشد.

بررسی دقیق هزینه تعمیر پکیج مرکوری

هزینه تعمیر پکیج مرکوری و همچنین قیمت تعمیر برد پکیج مرکوری به عنوان یک برند شناخته شده و کاربردی با توجه به المان هایی نظیر نوع خرابی پکیج، میزان مهارت تکنسین تعمیرات و نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین تعیین می گردد. یکی از محاسن بزرگی که در صورت انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج مرکوری برای دریافت خدمات عیب یابی یا تعمیرات می توان شاهد بود، ارائه فاکتورهای رسمی قیمت تعمیر پکیج است.

 

قیمت تعمیر پکیج دیواری مرکوری در نمایندگی تخصصی الکترو خدمات با در نظر گرفتن رضایت مشتری و ارائه فاکتور نهایی بر اساس تعرفه های مصوب به مشتریان اعلام می گردد. انجام تعمیرات پکیج دیواری مرکوری به صورت تخصصی، تضمین کننده کارایی طولانی مدت دستگاه بدون خرابی یا نقص فنی است.

 

خدمات تعمیر تخصصی پکیج در تمام نقاط تهران

ارائه خدمات تخصصی تعمیر و اعزام فوری تعمیرکار پکیج مرکوری در تمامی نقاط تهران توسط تکنسین های تعمیرات به سادگی امکانپذیر گردیده است.

 

تعمیر پکیج مرکوری شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج مرکوری شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج مرکوری غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج مرکوری غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج مرکوری شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج مرکوری شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج مرکوری جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج مرکوری جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

هزینه تعمیر پکیج مرکوری به عنوان یک برند شناخته شده و کاربردی با توجه به المان هایی نظیر نوع خرابی پکیج، میزان مهارت تکنسین تعمیرات و نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین تعیین می گردد. یکی از محاسن بزرگی که در صورت انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج مرکوری برای دریافت خدمات عیب یابی یا تعمیرات می توان شاهد بود، ارائه فاکتورهای رسمی قیمت تعمیر پکیج است.

در این مرکز شما خودتان می توانید زمان اعزام تعمیر کار پکیج مرکوری را انتخاب و با همکاران ما هماهنگ  کنید. سرویس کاران ما بعد از ثبت آدرس با شما تماس می گیرند و زمان حضور خود را به محل با شما هماهنگ می کنند.

کارشناسان ما بعد از عیب یابی پکیج مرکوری شما تمام وقت و تجربه خود را صرف تعمیر پکیج مرکوری شما می کنند. این را بدانید که تعمیر پکیج مرکوری شما چندین برابر ارزان تر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری دیگر است. در صورتی که قطعه به تعمیر نیاز داشت، تعمیرکاران ما آن را تعمیر می کنند که این کار به صرفه تر خواهد بود.

ما با اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان خود برای  نصب و تعمیر و سرویس یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی ارائه  می دهیم. هم چنین تمام قطعات تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردار می شوند.

بهترین روش برای کاهش تعرفه هزینه تعمیر پکیج مرکوری سرویس پکیج مرکوری به صورت دوره ای است؛ چون اقداماتی که برای سرویس پکیج انجام می دهیم شما را از پرداخت هزینه بالا برای تعمیر پکیج مرکوری بی نیاز می کند.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر