تعمیر پکیج فرولی

تعمیر پکیج دیواری فرولی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات تعمیر پکیج فرولی، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

فرولی-250x129

تماس فوری با  09394497670

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

گارانتی خدمات

الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

سرعت در ارائه خدمات

الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض

با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

قیمت های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج فرولی


پکیج فرولی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، جایگاه خاصی در بین ایرانیان پیدا کرده است. برای همین یک مرکز معتبر برای تعمیر پکیج دیواری اهمیت زیادی برخوردار است . اگر شما از یکی از مدل های پکیج دیواری فرولی استفاده می کنید.
در صورتی که با مشکلاتی مانند: عدم کارکرد صحیح روشن نشدن یا انفجاری روشن شدن یا خاموش شدن خود به خود پکیج خود مواجه شدید، مرکز تعمیرات الکتروخدمات آماده ارائه خدمات اعم نصب سرویس و تعمیر پکیج FERROLI شماست.

مدل های مختلفی از پکیج فرولی وجود دارند که عملکرد آنها تقریبا با یکدیگر مشابه است. مدل های دیوا تک و دیوا تاپ با ظرفیت های 24000-37000 در بازار وجود دارد.

بهترین نمایندگی تعمیر تعمیر پکیج فرولی

همکاران ما با انجام متدهای روز اروپایی و دانش فنی که در امر تعمیر پکیج فرولی دارند، به شکل کاملا اصولی به عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری فرولی شما می پردازند. این مرکز با تکیه بر دانش متخصصین خود آماده خدمات رسانی به شماست. در صورتی که با مشکلاتی در خصوص خرابی پکیج خود مواجه شدید، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سعی تمام همکاران ما در مرکز الکترو خدمات بر آن است که تا جای ممکن بتوان در هزینه های شما صرفه جویی کرد. به طور کلی، تعمیر پکیج فرولی ارزان و مقرون به صرفه توسط شرکت ما، از پرداخت هزینه های تعمیر هنگفت در آینده جلوگیری می کند.
برای همین تمرکز تکنیسن های حرفه ای ما بر تعمیر قطعات یا تعویض آن ها. در صورتی که یک قطعه را تعویض کردند به شما اطمینان می دهیم که این قطعه اصلی و اورجینال و دارای کارت گارانتی هستند.

تعمیر پکیج تعمیر پکیج فرولی در تهران

اگر به دنبال انتخاب یک تعمیرگاه مجاز و نمایندگی رسمی برای تعمیر پکیج فرولی در تهران و همچنین تعمیر برد پکیج فرولی و تعمیر برد پکیج مرکوری و دیگر پکیج ها هستید، مرکز تعمیرات الکترو خدمات با ارائه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات در سراسر مناطق تهران، در خدمت شما است.

 • تعمیر پکیج فرولی در شمال تهران
 • تعمیر پکیج فرولی در غرب تهران
 • تعمیر پکیج فرولی در شرق تهران
 • تعمیر پکیج فرولی در جنوب تهران

به نمایندگی پکیج فرولی در تهران “مرکز تعمیرات الکترو خدمات” اعتماد کنید

مشاهده خدمات تعمیر برد پکیج دیواری فرولی

 

سرویس پکیج فرولی


سرویس پکیج باعث افزایش بازدهی و عمر دستگاه و کاهش مشکلات احتمالی می شود. بهتر است به سرویس دوره ای و حداقل هر شش ماه یک بار، پکیج فرولی خود توجه کنید. سرویس پکیج فرولی شامل: اسید شویی و هواگیری، تعویض ترموستات ها و بهبود گرمایش شوفاژها و خدمات دیگر می شود.
فراموش نکنید هزینه ای که الان در قبال سرویس دستگاه تان می پردازید، از هزینه ای که در برابر صدمات پکیج فرولی متحمل می شوید، بسیار ناچیز است.

 

نصب پکیج فرولی


اولین گام برای داشتن یک پکیج دیواری که بتوان تا سال ها از آن استفاده کرد نصب اصولی و تخصصی پکیج توسط یک کارشناس از مرکز معتبر تعمیرات پکیج فرولی است. برخی از مقررات نصب در ساختمان و پارامترهایی مانند: وضعیت دودکش یا ارتفاع ساختمان تنها اصولی هستند که فقط یک کارشناس حرفه ای از آن ها اطلاع دارد.

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج فرولی

در این بخش از راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج فرولی به بررسی دقیق ترین نکات برای تشخیص عیب و رفع عیب پکیج فرولی می پردازیم. فراموش نکنید که پیش از انجام مراحل عیب یابی باید از دارا بودن ابزارهای لازم برای بررسی قطعات پکیج فرولی اطمینان حاصل نمایید، البته که داشتن تخصص و مهارت لازم برای تعمیرات پکیج نیز در اولویت قرار دارد.

مطالعه کامل دفترچه راهنما پکیج فرولی مهم ترین موضوعی است که می تواند نقش موثری در افزایش اطلاعات کاربردی شما در رابطه با استفاده از پکیج داشته باشد. تعمیر فن پکیج فرولی که یکی از مشکلات اصلی دستگاه محسوب می شود، پس از انجام دقیق مراحل عیب یابی انجام خواهد گرفت.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

بررسی مشکلات متداول پکیج فرولی

برخی از مشکلات در کارکرد پکیج به شما نشان می دهند که سیستم پکیج فرولی شما خراب شده است. برای رفع این مشکلات و تعمیر پکیج دیواری فرولی الکتروخدمات به شما کمک می کند.

 

پکیچ فرولی خود به خود خاموش شده است

علت بروز این مشکل می تواند از کار نکردن فن و دودکش قطعی گاز و برق عدم تنظیم شعله یا خرابی برد، پمپ، فلومتر ترموکوپل و علت های دیگر باشد که فقط یک کارشناس از نمایندگی تعمیر پکیج فرولی از آن ها اطلاع دارد.

 

پکیج به شکل انفجاری روشن می شود

برخی از علت های احتمالی آن شامل موارد زیر می شود:

 • تنظیم نبودن فشار گاز رخ
 • ضعیف شدن جرقه زن
 • مناسب نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل
 • مسدودیت شدن سوراخ های مشعل

 

    رادیاتورها گرمای ندارندمطلوبی 

 • ظرفیت نامناسب حرارتی و متراژ ساختمان
 • خرابی پمپ سیر کیولیت
 • باز بودن شیرهای خروجی به سمت رادیاتورها

 

آب مصرفی گرم نمی شود

 • خراب بودن سوپاپ بای پس
 • خرابی برد کنترل و خرابی فلوسوئیچ
 • کافی نبودن اندازه شعله پکیج

 

لیست کامل کدهای خطای پکیج فرولی


 یکی از اصلی ترین ویژگی های این برند این است که به محض بروز کوچکترین مشکل به شکل یک کد خطا در صفحه نمایشگر خود این مشکل را به خوبی نشان می دهد همین امر به تعمیرکار پکیج دیواری فرولی کمک می کند که به راحتی مشکل اصلی پکیج فرولی شما را پیدا و آن را تعمیر کند. ارورهای پکیج فرولی به شرح زیر می باشد:

 • ارور A01 پکیج فرولی : مشعل پکیج روشن نمی شود. این مشکل می تواند از پایین بودن ظرفیت اشتعال خرابی الکترود یا خرابی شیرگاز و نبود گاز باشد

 

 •   ارور A02 پکیج فرولی :  علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است. علت آن ممکن است از خراب بودن الکترود و یا برد دستگاه باشد

 

 •     ارور A03 پکیج فرولی : ترموستات کار نمی کند. علت احتمالی این مشکل می تواند عدم گردش آب در مدار شوفاژ یا خراب بودن سنسور مدار یا وجود هوا در مدار آن باشد

 

 • ارور A06 پکیج فرولی : الکترود جرقه زن کار می کند اما شعله ایجاد نمی شود. علت این ارور می تواند از تنظیم نبودن فشار گاز مشعل یا پایین بودن فشار گاز اصلی باشد.

 

 • ارور F04 پکیج فرولی : ترموستات دود به خوبی کار نمی کند. این کار از عملکرد دستگاه به مدت 20 دقیقه جلوگیری می کند. علت احتمالی آن خراب بودن سیم کشی اتصال باز ترموستات و وضعیت بد دودکش است.

 

 • ارور F05 پکیج فرولی : سوئیچ فشار هوا از کار افتاده است. خرابی دیافراگم و باز بودن اتصال سوئیچ و مسدود شدن دودکش یا خرابی سیم کشی می تواند از علت های احتمالی این مشکل باشند.

 

 •   ارورF10 پکیج فرولی : اشکال در سنسور اول مدار شوفاژ است که به علت اتصالات بد سیم کشی و خرابی سنسور به وجود می آید.

 

 • ارور F11 پکیج فرولی : سنسور مدار آب گرم بهداشتی خراب شده است. علت های احتمالی این خطا می تواند از سیم کشی خراب یا معیوب بودن سنسور باشد.

 

 • ارور F14 پکیج فرولی : سنسور دوام مدار شوفاژ ایراد پیدا کرده است این مشکل ممکن است در اثر خرابی سنسور سیم کشی بد یا اتصالات قطع شده باشد.

 

 • ارور F34 پکیج فرولی : وقتی ولتاژ برق مصرفی کمتر از 170 ولت باشد این خطا به نمایش در می آید. علت احتمالی این مشکل از منبع برق شهری است.

 

 • ارور F35 پکیج فرولی : وجود نوسان در فرکانس برق مصرفی به دلیل مشکلات برق شهری علت این خطاست.

 

 • ارور F37 پکیج فرولی : فشار مدار شوفاژ پایین آماده است. علت آن ممکن است از قطعی سوئیج فشار آب و یا خرابی آن باشد.

 

 • ارور A41 پکیج فرولی : خرابی سنسور آب گرم و سنسور مدار شوفاژ که ممکن است به علت جداشدن این سنسورها اتفاق افتاده باشد

 

 • ارور F42پکیج فرولی : بروز مشکل در سنسور گرمایش که می تواند از خرابی سنسور باشد.

 

 • ارور F43پکیج فرولی : سیستم حفاظت از مبدل حرارتی عمل می‌کند. این مشکل می تواند از این باشد که در مسیر هوا وجود دارد، آب در سیستم گردش ندارد.

 

 • ارور F50 پکیج فرولی : بروز ایراد سیم پیچ تدریجی شیر گاز که به علت قطعی سیم کشی است

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر پکیج فرولی 

درباره هزینه تعمیر اجاق گاز گلین باید این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به نوع پکیج و مشکلی که دارد، هزینه آن تعیین می‌ شود. تمام این هزینه ها منصفانه و طبق اتحادیه است. البته نوع قطعه، برند قطعه، دستمزد کارشناس و مقدار زمان صرف شده تاثیر می گذارد.

خدمات تعمیر تخصصی پکیج فرولی در تمام نقاط تهران

ارائه خدمات تخصصی تعمیر پکیج فرولی در تمامی نقاط تهران توسط تکنسین های تعمیرات به سادگی امکانپذیر گردیده است.

 

تعمیر پکیج فرولی شمال تهران

الکتروخدمات در جای جای تهران شعبه دارد. برای شما که در شمال تهران زندگی می کنید یا محل کارتان در یکی از مناطق شمال تهران واقع شده ، در صورت بروز مشکل در کارکرد پکیج فرولی یا سرویس پکیج خود کافی است درخواست خود را به شکل مکتوب در سایت ما ثبت کنید.

خدمات تعمیر پکیج فرولی غرب تهران

الکتروخدمات به عنوان مرکزی برای تعمیر پکیج دیواری فرولی در تهران شناخته می شود. برای شما که در غرب تهران زندگی می کنید یا محل کارتان در یکی از مناطق غرب تهران واقع شده است در صورت بروز مشکل در کارکرد پکیج فرولی یا سرویس پکیج خود کافی است درخواست خود را به شکل مکتوب در سایت ما ثبت کنید.

خدمات تعمیر پکیج فرولی شرق تهران

الکتروخدمات در جای جای تهران شعبه دارد. برای شما که در شرق تهران زندگی می کنید یا محل کارتان در یکی از مناطق غرب شرق واقع شده است در صورت بروز مشکل در کارکرد پکیج فرولی یا سرویس پکیج خود کافی است درخواست خود را به شکل مکتوب در سایت ما ثبت کنید.

خدمات تعمیر پکیج فرولی جنوب تهران

الکتروخدمات در جای جای تهران شعبه دارد. برای شما که در جنوب تهران زندگی می کنید یا محل کارتان در یکی از مناطق جنوب تهران واقع شده است در صورت بروز مشکل در کارکرد پکیج فرولی یا سرویس پکیج خود کافی است درخواست خود را به شکل مکتوب در سایت ما ثبت کنید.

 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر برد پکیج بوتان با همکاران ما تمس حاصل فرمایید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول تعمیر پکیج فرولی

الکتروخدمات بعد از انجام کار یک فاکتور رسمی برای تشریح هزینه و گارانتی برای تضمین به شما می دهد. تمام خدمات این مرکز تعمیرات 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

مدت زمان تعمیر پکیج به مشکل دستگاه شما بستگی دارد. ممکن است قطعه ای به تعویض نیاز داشته باشد و یا عوامل دیگر روی سرعت کار تاثیر می گذارند. اما تمام تکنسین های متخصص و مجرب ما تمام تلاش خود را می کنند تا در کمترین زمان و اسرع وقت به یافتن ایراد و دستگاه شما بپردازند.

الکترو خدمات با بیش از 15 سال سابقه درخشان و کارشناسان حرفه ای، با بروزترین متد روز دنیا و وقت شناسی نیروها خیال شما را از بابت تعمیر پکیج دیواری خود به شکل ماندگار و اصولی راحت می کنند.

5/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.