تعمیر برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما

پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما OPTIMA از نوع دو مبدل و بدون فن است. محفظه این پکیج ها احتراق باز است که باعث می شود تا به فن نیازی نداشته باشند. اصلی ترین و حساس ترین قطعه پکیج بوتان مدل اپتیما برد آن است که در صورتی که به تعمیر پکیج بوتان نیاز داشت، می توانید از الکتروخدمات مرکزی برای تعمیر برد پکیج دیواری مدل اپتیما در تهران کمک بگیرید.

باید این نکته را بدانید که مدل های ورونا و پرما یا اپتیما تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و ساختار آن ها کاملا به هم شباهت دارد. برای همین تعمیر پکیج و برد پکیج اپتیما بوتان هم با سایر مدل های بوتان یکسان است و فقط تفاوت آن ها در تعداد قطعات خرابی برد دستگاه است.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

برد دستگاه چیست؟

برد دستگاه از جمله اصلی ترین قسمت های پکیج بوتان به شمار می رود. برد مانند یک هسته مرکزی دستورات پکیج را به قطعات مختلف دستگاه منتقل می کند. بعد از اشکال در کارکرد برد، در کارکرد قطعات دیگر هم اختلال به وجود می آید.

برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما شامل رله، فیوز، ای سی و ترانس تغذیه می شود. تمامی این اجزا با هم کار کرده و به مدیریت کارکرد دستگاه کمک می کنند. در صورت خرابی هر کدام از قطعه ها باید برای تعمیرات برد پکیج بوتان مدل اپتیما اقدام کنید.

مشکلات ناشی از ایراد در برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما

 • دستگاه روشن نمی شود یا صفحه نمایش خاموش است
 • سیاه شدن صفحه مانیتور و بوی سوختگی می دهد
 • قطعاتی مانند خازن ها تغییر شکل می دهند
 • چراغ قرمز رنگ برد روشن می شود خصوصا در هنگام تغییر در حالت زمستانه و تابستانه
 • فن پکیج حتی در صورت آماده باش دستگاه هم چنان کار می کند
 • تولید سرو صدا در پکیج

سرویس برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما

از آن جایی که سرویس پکیج  هر شش ماه یک بار و به طور منظم باعث افزایش کارایی و طول عمر دستگاه شما می شود؛ بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. فراموش نکنید که سرویس پکیج دیواری بوتان شما از پرداخت هزینه تعمیر برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما بی نیاز می کند

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما 

بیشتر تعمیرکاران غیر حرفه ای علت خرابی هر قطعه یا بروز هر مشکلی را به برد دستگاه نسبت می دهند و با این کار شما را متحمل هزینه های اضافی می کنند. در صورتی که ممکن است علت خرابی به قطعات دیگر پکیج مربوط باشد.

همکاران ما در مرکز تعمیرات الکتروخدمات بعد از اتمام کار به شما یک برگه گارانتی می دهند و به این شکل خدمات خود را ضمانت می کنند. شما با استفاده از این برگه گارانتی تا یک سال می توانید از گارانتی این شرکت بهره ببرید و از یک تعمیر برد پکیج دیواری بوتان آسوده‌خاطر باشید.

کارشناسان کارآزموده و متخصص هر مشکلی را به برد نسبت نمی دهند. آن ها ابتدا با استفاده از بروزترین متدهای اروپایی و تعمیرات تخصصی، کلیه اجزای مرتبط به برد را بررسی می کنند. به این ترتیب در هزینه های شما صرفه جویی می شود و شما با قیمت مناسب می توانید بهترین خدمات را از این مرکز دریافت کنید. اگر مشکل از هیچ کدام از این قطعات وابسته مانند پمپ دستگاه یا پتانسیومترها نبود، ایراد اصلی از برد پکیج بوتان مدل اپتیماست.


تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴


کد خطای مربوط به خرابی برد پکیج بوتان مدل اپتیما

کدهای خطای پکیج هشداری برای تعمیر و نگهداری بهتر از دستگاه هستند. این کدها هر کدام بروز مشکلاتی را در قطعات یا کارکرد پکیج دیواری مدل اپتیما نشان می دهند که به تعمیر نیاز دارند.

 •  کد خطا E1  پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما:  نشان از خرابی برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما و تشکیل نشدن شعله است.
 • کد خطا E03 پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما: هم زمانی فعال می شود که فن دستگاه سالم است؛ ولی پکیج به خوبی کار نمی کند که این مشکل به رله برد مرتبط است که باید هر چه سریع تر برای تعویض رله برد از نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری بوتان  کمک بگیرید.

 

مشکلات متداول برد اپتیمای بوتان مدل اپتیما

 • دستگاه بوتان مدل اپتیما روشن نمی شود

این مشکل علت های گوناگونی دارد که یکی از آن ها سوختگی برد کنترل دستگاه است

 • چراغ قرمز پکیج بوتان مدل اپتیما روشن شده و پکیج خاموش می شود

این مشکل هم ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد که یکی از آن ها مربوط به سوختگی برد پکیج است. ابتدا بخش های مربوطه مانند گاز و برق دستگاه را چک کنید و بعد از اطمینان از سالم بودن آن ها، گزینه بعدی خرابی برد است.

از آن جایی که عیب یابی برد پکیج بوتان مدل اپتیما کاری تخصصی است و به مهارت کافی نیاز دارد بهتر است در صورت مشاهده هر کدام از علائم بالا با الکترو خدمات مرکز نمایندگی تعمیرات برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما تماس بگیرید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما 

کلیه هزینه های دریافتی این شرکت در قبال انجام خدمات  با توجه به نوع خدمات مانند علت های احتمالی تعمیری بودن یا تعویضی بودن قطعات سختی کار متغیر است. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که اجرت تعمیر برد پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما که دریافت می کنیم کاملا منصفانه و بر مبنای نرخ اتحادیه است.

بهترین روش برای کاهش تعرفه قیمت تعمیر برد پکیج دیواری شما، سرویس پکیج به صورت دوره ای است؛ چون اقداماتی که کارشناسان مجرب ما  برای سرویس پکیج شما انجام می دهند، شما را از پرداخت هزینه بالا برای تعمیرات هنگفت مربوط به برد دستگاه در آینده بی نیاز می کند. این مجموعه تعمیر برد پکیج بوتان مدل پرلا را نیز انجام می دهد.

سوالات متداول تعمیرات برد پکیج بوتان مدل اپتیما :

مزایای انتخاب این مجموعه به عنوان مرکزی معتبر برای تعمیر برد پکیج بوتان مدل اپتیما شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
 • ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی 180 روزه
 • اعزام کارشناسان کارآزموده در اسرع وقت
 • انجام کلیه خدمات در حضور مشتری

برای استفاده از تمام خدمات نصب سرویس و تعمیر پکیج بوتان مدل OPTIMA می‌توانید به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین درخواست یا مشکل پکیج دیواری بوتان خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان از خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما بهره مند شوید.

ما با اطمینان از تخصص و تبحر تکنسین های خود برای خدمات مربوط به پکیج یا تعمیر برد پکیج دیواری اپتیما یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی می دهیم. هم چنین تمام قطعات تعمیری و تعویضی تا یک سال از گارانتی برخوردار می شوند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت