ارورهای پکیج فرولی

ارورهای پکیج فرولی

پکیج های فرولی مجهز به سیستم عیب یابی خودکار هستند. این پکیج ها با نمایش ارورها به ما کمک می کنند بدون اینکه تمام قطعات دستگاه را بررسی کنیم به راحتی مشکل آن را پیدا کنیم. ممکن است تشخیص ایراد یا ارورهای پکیج فرولی آسان باشد اما علت های اساسی را فقط یک متخصص با تجربه و مهارت کامل در این زمینه می تواند پیدا کند.
نگران نباشید همکاران ما در مرکز تعمیرات الکتروخدمات آماده ارائه خدمات مناسب تعمیرات پکیج و برطرف کردن ارورهای پکیج فرولی هستند. در این مقاله به راهنمای کامل عیب یابی پکیج فرولی می پردازیم.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

بررسی کدهای خطای پکیج دیواری فرولی

کدهای خطای پکیج دیواری فرولی

یکی از اصلی ترین ویژگی های پکیج های فرولی این است که در صورت کوچکترین مشکل به شکل اروهایی آن را در صفحه نمایش خود به مصرف کنندگان خود نشان می دهند و همین امر به تعمیرکار کمک می کند که کدهای ارور پکیج فرولی را پیدا و دستگاه را تعمیر کند.

 

لیست ارورهای پکیج فرولی

لیست ارورهای پکیج فرولی

پکیج فرولی مانند خیلی از پکیج های مجهز به نمایش کد خطاهایی است که با نشان دادن آن ها، ایراد خود را به نمایش می گذارند. در ادامه به معرفی لیست و جدول ارورهای پکیج فرولی و می پردازیم.

در ادامه به متداول ترین بانک ارور پکیج فرولی می پردازیم در صورتی که این کد خطاها ساده باشند، خودتان می توانید به برطرف کردن ارور های پکیج فرولی بپردازید. در صورتی که ارورهای پکیج فرولی اساسی و جدی بودند بهتر است که کار تعمیر پکیج فرولی و عیب یابی ارورهای دستگاه را به متخصصان الکترو خدمات بسپارید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 • ارور A01 پکیج فرولی : نشان دهنده این است که مشعل دستگاه روشن نمی شود. این مشکل ممکن است در اثر پایین بودن ظرفیت اشتعال خرابی الکترود یا خرابی شیرگاز و نبود گاز بروز کند.
 • ارور  A02 پکیج فرولی: نشان دهنده این است که علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است. علت آن ممکن است از خراب بودن الکترود و یا برد دستگاه باشد
 • ارور A03 پکیج فرولی: ترموستات از کار افتاه است. علت بروز این مشکل ممکن است از عدم گردش آب در مدار شوفاژ یا خراب بودن سنسور مدار یا وجود هوا در مدار آن باشد
 • ارور A06 پکیج فرولی : الکترود جرقه زن فعال است اما شعله تشکیل نمی شود. این مشکل می تواند از تنظیم نبودن فشار گاز مشعل یا پایین بودن فشار گاز اصلی ایجاد شود.
 • ارور  F04 پکیج فرولی : ترموستات دود عمل نمی کند. این قطعه تا 20 دقیقه اجازه کار به دستگاه را نمی دهد. یکی از علت های احتمالی این ارور می تواند از خرابی سیم کشی اتصال باز ترموستات و در مواری وضعیت نامناسب دودکش باشد.
 • ارور F05 پکیج فرولی : کد خطای نشان می دهد که در کارکرد فن مشکلی ایجاد شده است. می تواند ایراد از سیم کشی های فن یا خود فن باشد.
 • ارور F08 پکیج فرولی: این کد خطای پکیج فرولی زمانی فعال می شود که حرارت مبدل حرارتی به بیش از صد درجه سانتی گراد رسیده باشد.
 • ارور  F10 پکیج فرولی : حسگر NTC شوفاژ ایراد پیدا کرده است که به دلیل اتصالات غلط و سیم کشی نامناسب و خرابی خود حسگر ایجاد می شود.
 • ارور F11 پکیج فرولی : سنسور مدار آب گرم دچار خرابی شده است. علت آن می تواند از خرابی سیم کشی باشد.
 • ارور F14 پکیج فرولی : این ارور زمانی فعال می شود که سنسور دوام مدار شوفاژ ایراد پیدا کرده باشد.
 • ارور Fپکیج فرولی : 16: این کد خطا نشان می دهد که شیر گاز نامرغوب و بد استفاده شده است.
 • ارور F34 پکیج فرولی : وقتی ولتاژ برق مصرفی از 170 ولت شهری کمتر باشد این کد خطا نشان داده می شود. این ایراد می تواند از منبع برق شهری باشد.
 • ارور F35 پکیج فرولی : وقتی به نمایش در می اید که برق مصرفی به علت مشکلات برق شهری نوسان داشته باشد.
 • ارور F37 پکیج فرولی: فشار مدار شوفاژ پایین آماده است. علت آن ممکن است از قطعی سوئیج فشار آب و یا خرابی سوئیچ باشد.
 • ارور F39 پکیج فرولی: این کد خطا اختلال در دمای بیرونی را نشان می دهد
 • ارور F41 پکیج فرولی: این کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور دوگانه آب گرم و مدار شوفاژ می باشد.
 • ارور F43 پکیج فرولی: سیستم حفاظت از مبدل حرارتی روشن شده است. این مشکل می تواند از بالا رفتن یک باره دما باشد.
 • ارور F50 پکیج فرولی: بروز خرابی در سیم پیچ تدریجی شیر گاز یا مدولاتور که به علت قطعی سیم کشی است.

 

علل و راهکارهای رفع ارورهای پکیج فرولی

علل و راهکارهای رفع ارورهای پکیج فرولی

حال که با راهنمای کامل خطاها و ارور پکیج فرولی آشنا شدید و علت نمایش هر کدام از آن ها و دلایل بروز این ارورها آگاهی پیدا کردید، در صورت مشاهده این کدها بهتر است از یک کارشناس متبحر و مجرب کمک بگیرید. شما می توانید از کارشناسان حرفه ای مرکز تعمیرات الکترو خدمات بخواهید این کدخطاهای پکیج فرولی را رفع کنند و با تعمیر برد پکیج فرولی و تعمیر اصولی و تخصصی موجب بهبود عملکرد سیستم پکیج شما شوند.

 

هزینه رفع ارورهای پکیج فرولی

هزینه برای رفع ارورهای پکیج فرولی

هر کدام از کدهای ارور پکیج فرولی Ferroli بسته به سختی و نحوه کار قیمت متفاوتی دارند. ممکن است قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد که این عامل هم روی قیمت برطرف کردن ارورهای پکیج فرولی و تعمیر دستگاه تاثیر بگذارد. جهت اطلاع از قیمت برطرف کردن ارورهای پکیج دیواری فرولی و رفع آن ها با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول خطاهای پکیج دیواری فرولی :

مزایای انتخاب این مجموعه شامل موارد زیر می شود:
• ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
• ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی 180 روزه
• اعزام کارشناسان کارآزموده در اسرع وقت
• انجام کلیه خدمات در حضور مشتری

الکتروخدمات به عنوان نمایندگی تعمیرات انواع پکیج کلیه خدمات خود در جهت عیب یابی رفع کدهای خطای پکیج فرولی و تعمیر حرفه ای و تعویض قطعات مورد نیاز به خوبی در محل و تحت نظارت شما انجام می دهد. ما به شما اطمینان می دهیم که کلیه خدمات خود را مطابق با متدهای روز اروپایی انجام می دهیم و کلیه قطعات تعویضی اصلی و اورجینال می باشند.

برای استفاده از تمام خدمات نصب سرویس و تعمیر و برطرف کردن ارورهای پکیج فرولی می‌توانید به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین درخواست یا مشکل پکیج دیواری خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان از خدمات سرویس و عیب یابی حرفه ای الکتروخدمات بهره مند شوید.

بعد از ثبت درخواست شما و سپردن کار به تعمیر کار مربوطه، نیروهای ما ظرف مدت کوتاهی برای هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند.همکاران ما به راحتی شما را راهنمایی می کنند و در زمان مقرر کارشناسان ما به محل اعزام می شوند.

ما با اطمینان از تخصص و تبحر کارشناسان خود برای خدمات مربوط به پکیج یا رفع کد خطاهای پکیج فرولی یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی می دهیم. هم چنین تمام قطعات تعمیری و تعویضی به مدت یک سال گارانتی دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت