تعمیر برد پکیج بوش

برد دستگاه پکیج مانند یک هسته مرکزی عمل می کند و به تمام قطعاتی که روی آن تعبیه شده اند فرمان می دهد. در صورتی که این قطعه حساس و مهم با اختلالاتی مواجه شود، دیگر قطعات آن کارایی خود را از دست می دهند و به طور کلی دستگاه دچار مشکل می شود. شرکت الکترو خدمات با  15 سال سابقه در زمینه پکیج، این افتخار را دارد که انواع پکیج ها با برندهای متنوع و مدل های مختلف و اجزای آن را به بهترین نحو تعمیر پکیج می کند. این شرکت انواع خدمات اعم از نصب سرویس و تعمیر برد پکیج دیواری بوش را با بهترین کیفیت در اقصی نقاط تهران انجام می دهد.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

برد پکیج چیست؟

بردها یک سری از اطلاعات را از طریق سنسور روی پکیج دریافت می کنند. قطعاتی مانند فن پمپ شیرگاز جرقه زن از جمله قطعات تحت فرمان برد پکیج بوش هستند. برد پکیج بوش یک صفحه‌ الکترونیکی است که قطعات روی آن تعبیه شده‌اند.  قطعه تعمیر برد پکیج دیواری بوش ارزان و مقرون به صرفه شما را از پرداخت هزینه های متحمل بی نیاز می سازد.

سرویس برد پکیج دیواری بوش

برخی از افراد به غلط باور دارند که هزینه برای سرویس دستگاه شان کاری بیهوده است. اگر می خواهید از هزینه های تعمیر برد پکیج دیواری بوش خود بی نیاز باشید و بازدهی دستگاه خود را افزایش دهید، باید هر شش ماه یک بار، برای سرویس پکیج دیواری خود اقدام کنید. تکنسین های ما با افتخار به صورت 24 ساعته با بروزترین متدهای روز اروپا عیب یابی برد پکیج دیواری بوش و سرویس دستگاه شما را برعهده می گیرند.

تشخیص قطعه خراب فقط توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب از نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری بوش امکان پذیر می شود. برخی از تعمیرکاران غیر حرفه ای هر مشکلی را مربوط به برد می دانند و به جای تعمیر اجزای وابسته به آن، اقدام به تعویض کامل برد می کنند.

 این کار گذاشتن هزینه های غیر ضروری بر دوش مشتری است. بنابراین برای تعمیر برد پکیج دیواری بوش حرفه ای می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید و کار تعمیر حرفه ای برد پکیج دیواری بوش را به الکترو خدمات بسپارید.

 

علائم خرابی برد پکیج دیواری بوش

خرابی برد دستگاه با برخی از نشانه هایی همراه است که می توان با مشاهده آن ها به وجود اختلالی در دستگاه پی برد. عوامل زیادی در بروز اختلال در کارکرد دستگاه و خرابی برد پکیج نقش دارند که شامل موارد زیر می شوند:

 • نوسانات شدید و یا قطعی جریان برق پکیج بوش
 • گرد غبار و ذرات ریز در برد پکیج بوش
 • نشت آب در اثر فرسودگی اتصالات در برد پکیج بوش
 • انقضای عمر مفید برد پکیج بوش
 • پکیج بوش روشن نمی شود

با مطمئن شدن از جریان آب و گاز ورودی، می توان مشکل را در برد دستگاه بوش جستجو کرد. در صورتی که هر کدام از اجزای وابسته به پکیج خراب یا سوخته باشند پکیج بوش دیگر روشن نمی شود. در چنین شرایطی چراغ قرمز دستگاه هم روشن می شود.

 • پکیج دیواری بوش جرقه نمی زند

وقتی برد پکیج بوش خراب شده باشد، دستگاه دیگر جرقه نمی زد و شعله روشن نمی شود.

تعمیر آی سی برد پکیج بوش

یکی از قطعات حائز اهمیت در زمینه تعمیر برد پکیج دیواری بوش میکرو یا آی سی برد است. در صورتی که آب در زیر این قطعه جمع شود باعث خوردگی و زنگ زدگی می شود. در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد می کند. برای تشخیص آن باید با آب گرم این قطعه را حرارت داد تا بتوان خرابی این قطعه را تایید کرد. اگر مشکل از آی سی برد دستگاه بود، باید با قلع کش سیمی تمام لحیم ها برداشته شود و محلی که آب خورده و زنگ زده شده است به طور کامل تمیز کرد. به این شکل، اتصالاتی که با برد قطع شده اند، دوباره برقرار می شود.

 

نحوه جاگذاری آی سی روی برد پکیج بوش

برای قرار گیری مجدد قطعه آی سی بر روی برد، تورفتگی که در یکی از گوشه های ای سی قرار دارد باید دقیقا در سمتی قرار گیرد که عدد 1 نشان داده شود. عدد 1 در اینجا نشان دهنده پایه یک میکروست. قرار دادن میکرو باید دقیقا در جای اصلی خود انجام بگیرد.

آی سی برد پکیج دیواری بوش در صورت خرابی، به هیچ وجه امکان جایگزینی و تعویض ندارد. بنابراین جابه جایی و جدا کردن آن از روی برد، باید کاملا با دقت انجام شود؛ زیرا پایه های این قطعه آسیب پذیر هستند.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

تعویض برد پکیج بوش

گاهی وقت ها بردهای پکیج دیواری بوش تعمیر شدنی نیستند و هزینه تعویض و هزینه تعمیر برد پکیج دیواری بوش تقریبا یک سان است و حتی تعویض این قطعه بیشتر به نفع مشتریان خواهد بود.

تعمیر تخصصی برد پکیج دیواری بوش

کارشناسان ما با تمام قطعات این برد آشنا هستند در صورتی که تعمیر پکیج بوش امکان‌پذیر یا به صرفه نبود، به خوبی می توانند کار تعویض برد را انجام دهند. مراحل تعویض برد به شرح زیر می باشد:

 • جداسازی تک به تک کابل ها از روی صفح برد کنترل
 • گشودن پیچ های نگهدارنده برد دستگاه
 • درآوردن صفحه برد با اعمال نیرو از چپ و راست
 • جایگذاری برد جدید در محل برد قبلی
 • وصل کردن مجدد کابل ها

تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴


تعمیر برد پکیج دیواری بوش در تهران

قبل از خرابی پکیج بوش و یا انقضای عمر مفید آن باید کار سرویس پکیج دیواری بوش را انجام دهید. هرگز خودتان این کار را انجام ندهید چون باعث آسیب به قطعات سالم برد می شوید. با یک تعمیر ارزان و اصولی به موقع، در هزینه های متحمل و هنگفت در آینده بی نیاز خواهید شد.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر تضمینی برد پکیج دیواری بوش

در صورت بروز هر گونه اختلالی در پکیج یا خرابی برد دستگاه می توانید تعمیر برد پکیج دیواری بوش تضمینی و با ارائه کارت گارانتی و فاکتور رسمی تمام مشکلات مربوطه پکیج دیواری بوش و برد آن را برطرف می کنند. فقط کافی است وارد سایت ما شوید درخواست خود را ثبت کنید و بعد منتظر همکاران ما باشید. بعد از هماهنگی با شما بهترین تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام می شود و به تعمیر حرفه ای برد پکیج دیواری شما می پردازند.

کد های خطای مربوط به خرابی برد پکیج بوش:

در صورت بروز هر گونه اختلالی در کارکرد دستگاه، پکیج کد خطای را به نمایش در می آورد. در نوع پکیج های قدیمی به صورت چراغ قرمز و در نوع دستگاه های جدید ارورهای از ترکیبی نمادها و حروف لاتین هستند. ارورهای زیر هنگام بروز مشکل در برد دستگاه بوش، مشاهده می شوند:

 • ارور A3 در پکیج دیواری مدل یورو اسمارت بوش
 • ارور CC و F0 در پکیج دیواری بوش کلاس 6000
 • ارور E9،EA ، EO/FO و F7 در پکیج بوش مدل کامفورت و مدل یورومکس

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تعمیر برد پکیج بوش 

 

مزایای انتخاب این مجموعه به عنوان نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری بوش شامل موارد زیر می شود::

 • ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
 • ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی 180 روزه
 • اعزام کارشناسان کارآزموده در اسرع وقت
 • انجام کلیه خدمات در حضور مشتری

الکترو خدمات در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعب متعددی دارد. جهت اطلاع از شعب نمایندگی در اقصی نقاط تهران، بهتر است به سایت ما مراجعه کنید یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت الکترو خدمات بعد از انجام کار یک فاکتور رسمی برای تشریح هزینه و گارانتی برای تضمین به شما می دهد. تمام خدمات این مجموعه به مدت 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان قطعات تعویضی یا تعمیری برد دستگاه با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

شرکت ما سال ها با هدف جلب رضایت مشتری کوشیده و بهترین خدمات را ارائه نموده است. اگر از خدمات مثل نصب، سرویس و تعمیر برد پکیج دیواری بوش راضی نباشید شرکت ما کاملا پیگیری شکایت شما خواهد بود.

ما بعد از 15 سال خدمات و سابقه درخشان در جلب رضایت مشتری، منصفانه ترین قیمت تعمیر برد پکیج دیواری بوش را از مشتریان دریافت می کنیم. اما عواملی چون تعمیری یا تعویضی بودن برد دستگاه، یا قطعات وابسته به آن، سختی کار و نحوه کار روی اجرت تعمیر برد پکیج دیواری بوش تاثیر می گذارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت