تعمیر برد پکیج ایساتیس

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در بیشتر ساختمان ها از پکیج استفاده می شود و این دستگاه های نوپا جایگزین شوفاژهای قدیمی دردسرساز شده اند. تمام پکیج ها دارای برد الکتریکی هستند که این قطعه وظیفه هدایت اجزای دیگر دستگاه را انجام می دهد. اگر شما از پکیج ایساتیس استفاده می کنید و در کارکرد پکیج خود با مشکلاتی مواجه شدید، باید هر چه سریعتر برای تعمیر پکیج از متخصص کمک بگیرید زیرا عیب یابی صحیح و درست وبرسی علت خراب دستگاه بسیار اهمیت دارد ممکن است این خرابی هر علتی داشته باشد به عنوان مثال اگر برد دستگاه دچار مشکل شده باشد باید هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن کنید، تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس خود از مرکز الکترو خدمات  نمایندگی تعمیر برد پکیج ایساتیس کمک بگیرید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

 

برد پکیج چیست؟

برای بهینه کردن و خودکار کردن کنترل پکیج های امروزی از بردها استفاده می کنند. برد پکیج در واقع، هسته مرکزی دستگاه پکیج است که به قطعات دیگر پکیج فرمان می دهد. در صورت خراب شدن برد پکیج، قطعات دیگر نیز کارایی خود را از دست می دهند.

 

سرویس برد پکیج ایساتیس

برای محافظت و افزایش طول عمر پکیج ایساتیس خصوصا برد آن، باید به صورت شش ماه یک بار به سرویس پکیج خود توجه کنید. برای خیلی از افراد سرویس پکیج کار بی فایده ای است در صورتی که سرویس برد پکیج ایساتیس شما را از هزینه های متحمل تعمیر در آینده بی نیاز می کند، چون برد پکیج ایساتیس مغز آن است و هر گونه غفلت از سرویس و نگهداری این قطعه، باعث آسیب های شدید به خود دستگاه پکیج می شود.

 

نمایندگی تعمیر برد پکیج ایساتیس در تهران

نحوه تعمیر برد پکیج ایساتیس در مرکز تعمیرات الکترو خدمات با بروزترین متدهای اروپایی و به شکل کاملا حرفه ای صورت می گیرد. کارشناسان متخصص ما هر مشکل را به برد پکیج نسبت نمی دهند؛ بلکه بعد از بررسی های کلی دستگاه ایساتیس شما، این کار را انجام می دهند.

سپردن کار تعمیر پکیج دیواری ایساتیس به افراد غیرحرفه ای ممکن است آسیب های شدیدی به برد پکیج شما وارد کند. بنابراین با اطمینان از کیفیت بالای خدمات ما، تعمیر حرفه ای برد پکیج دیواری ایساتیس خود را به کارشناسان زبده و کارآزموده ما واگذار کنید.

در صورت بروز هر گونه اختلالی در پکیج یا خرابی برد پکیج ایساتیس، مرکز تعمیرات الکترو خدمات به صورت 24 ساعته آماده است تا به تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس تضمینی بپردازد. تکنسین های ما بعد از انجام تعمیر برد پکیج ایساتیس به شما یک کارت گارانتی می دهند و با این کار خیال شما را از بابت تعمیر برد پکیج ایساتیس با ضمانت آسوده می سازند.

هم چنین بعد از انجام کار به شما فاکتور رسمی داده می شود و کلیه هزینه ها داخل آن به صورت فاکتور ارائه می گردد. ما به شما اطمینان می دهیم که تمام قطعات تعویضی و تعمیری، دارای گارانتی، اصلی و اورجینال هستند.

اگر بعد از مواجه با جزئی ترین مشکل، به نمایندگی ما مراجعه کنید، همکاران ما به راحتی به عیب یابی برد پکیج ایساتیس شما می پردازند. از آن جایی که این قطعه بسیار آسیب پذیر است، اگر تعمیر آن به سرعت انجام نشود، مشکلات جدی گریبان گیر پکیج شما خواهد شد. تعمیر ارزان برد پکیج دیواری ایساتیس شما را از پرداخت هزینه های هنگفت تعمیر خود دستگاه در آینده بی نیاز و در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف این مجموعه است تمام خدمات نصب سرویس و تعمیر در این مرکز از گارانتی 180 روزه برخوردار است. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، ما از طریق واحد خدمات مشتریان به پیگیری و رسیدگی مشکل شما خواهیم پرداخت.

 


تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴


برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

عیب یابی برد پکیج دیواری ایساتیس

یکی از علائم خرابی برد پکیج ایران ایساتیس ارورهای آن است که نقش مهمی در عیب یابی این دستگاه دارد. در کل، همه بردها بعد از خراب شدن، می توانند مشکل خود را به صورت علائم و کدهای خطا نشان دهند. در ادامه به معرفی کد خطای مرتبط به برد پکیج ایساتیس اشاره خواهیم کرد

 ارورهای پکیج ایساتیس مرتبط به برد پکیج ایساتیس

 • کد خطا E6 پکیج ایساتیس : این ارور زمانی مشاهده می شود که پکیج به صورت خود به خود خاموش شود. این مشکل دلایلی دارد که باید ابتدا به بررسی آن ها بپردازید. مسیر دودکش و مسیر ورودی هوا را باز کنید. پرشر هوا و سیم های آن را کنترل کنید. اگر مشکل از فن نبود پس ممکن است مشکل از برد اصلی دستگاه باشد و باید تعمیر یا تعویض شود.
 • کد خطا E8 پکیج ایساتیس : زمانی این کد فعال می شود که ارتباط بین برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش آن قطع شود. برای ارتباط مجدد بین این اجزاء، بایستی از مرکز تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس کمک بگیرید.
 • کد خطا E31 پکیج ایساتیس :  به علت تشکیل نشدن شعله یا عدم تشخیص شعله توسط یون، با این ارور مواجه می شوید. بعداز بررسی جرقه زن، یون تشخیص شعله و شیر گاز ممکن است علت اصلی بروز این مشکل از برد اصلی دستگاه باشد که باید هر چه سریعتر برای تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس اقدام کنید.
 • کد خطا E61 پکیج ایساتیس : این ارور نشان می دهد که پمپ از کار افتاده است. اصلی ترین علت بروز این مشکل به برد دستگاه مربوط می باشد.

مشکلات متداول برد پکیج ایساتیس

گاهی وقت ها ارورهای دستگاه فعال نمی شوند بلکه با مشاهده برخی از نشانه های اختلال در کارکرد پکیج دیواری، می توان به بروز مشکل پی برد. از شایع ترین علائم خرابی برد دستگاه ایساتیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد

این مشکل چندین دلیل می تواند داشته باشد مانند تنظیمات دما لوله کشی نامناسب پتاسیومتر آب و غیره. اما اگر هیچ کدام از موارد بالا نبود، مشکل از خرابی برد پکیج است.

 •   پمپ از کار افتاده است

وقتی پمپ از کار بیفتد ممک است سوخته یا خراب شده باشد اگر بعد از تعویض پمپ این مشکل رفع نشد، پس ایراد به برد دستگاه مربوط می شود.

 • گرمایش پکیج مناسب است اما آب مصرفی سرد است

ممکن است کویل مخزن ذخیره مسدود شده یا پمپ آب گرم مشکل پیدا کرده باشد. همچنین ترموستات دستگاه روی درجه پایین تنظیم شده یا خراب شده باشد. یکی دیگر از این دلایل احتمالا بروز مشکل در برد دستگاه است.

 • مشعل پکیج روشن نمی شود

روشن نشدن مشعل پکیج ایساتیس با توجه به عواملی رخ می دهد که شامل خراب شدن جرقه زن، نبودن برق داخل پکیج، خرابی میله یون پکیج، گرفتگی در شیر کنترل گاز پکیج و البته خراب شدن برد پکیج ایساتیس می شود.

تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر برد پکیج ایساتیس

قیمت تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس و سرویس و نگهداری پله برقی بر اساس نظارت نهادهای مربوطه و اتحادیه صورت تعیین می شود. به طور کلی اجرت تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس به عواملی چون: سختی کار، نحوه کار، تعمیر تعداد قطعه ها یا تعویض قطعات یا تعمیر کلی پکیج ایساتیس بستگی دارد.

 

سوالات متداول تعمیرات برد پکیج دیواری ایساتیس :

می توانید به مراجعه به سایت ما به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی همکاران این مجموعه جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند. کارشناسان مجرب و متخصص ما در محل مورد نظرتان حاضر می شوند.

زمان مراجعه کارشناس توسط شما تعیین می شود و با توجه مسافت نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. در واقع، ارائه خدمات در مرکز تعمیرات الکترو خدمات کمتر از چند ساعت برای شما امکان پذیر است.

 • استفاده از کارشناسان متبحر و متخصص
 • اهمیت به تعمیر قطعات معیوب
 • تعویض قطعات با استفاده از قطعات اورجینال
 • ارائه کارت گارانتی و فاکتور رسمی
 • مجهز به شعبات مختلف در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت