تعمیر برد پکیج دیواری بوتان_

تعمیر برد پکیج دیواری بوتان

قطعات دستگاه پکیج دیواری هم مثل دستگاه های دیگر خانه می تواند دچار خرابی و فرسایش بشود. یکی از اصلی ترین مشکلات مربوط به پکیج بوتان برد آن است. مرکز تعمیرات الکترو خدمات به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج و تعمیر پکیج دیواری بوتان با تکیه بر دانش صدها تعمیرکار زبده و کارآزموده، می تواند به شما در زمینه تعمیر برد پکیج دیواری بوتان به طور تخصصی کمک کند.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

برد پکیج چیست؟

برد قطعه ای است که مانند یک هسته مرکزی وظیفه صدور فرمان و تنظیم بخش های مختلف پکیج را بر عهده دارد. در صورت خرابی این قطعه، دیگر نمی تواند به درستی به قطعات دیگر فرمان بدهد و در نتیجه پکیج از کار می افتد.

سرویس برد پکیج دیواری بوتان

عمر برد پکیج بوتان شما به نگهداری آن، بستگی دارد. باید در نظر داشت که  سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای و منظم، حداقل شش ماه یک بار، بازدهی و طول عمر آن را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد.

عیب یابی برد پکیج دیواری بوتان با بروزترین متدهای روز اروپا انجام می شود و تعویض یا تعمیر برد پکیج دیواری بوتان از جمله خدمات تخصصی سرویس پکیج دیواری بوتان در مجموعه الکتروخدمات  به شمار می رود.


تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴


آموزش تعمیر برد پکیج دیواری بوتان حرفه ای

تعمیر تضمینی برد پکیج دیواری بوتان

در خصوص تعمیر برد پکیج دیواری بوتان بیشتر تعمیرکاران غیر حرفه ای به علت ناتوانی در یافتن ایراد دستگاه، علت اصلی بروز هر مشکل در دستگاه پکیج را مربوط برد آن می‌دانند. در صورتی که ممکن است علت خرابی پکیج شما به اجزای دیگر آن مرتبط باشند.

تکنسین های کارآزموده و حرفه ای مرکز تعمیرات الکتروخدمات هر مشکلی را به برد پکیج نسبت نمی دهند و با ارائه بهترین خدمات در خصوص تعمیر برد پکیج دیواری تضمینی مشکل دستگاه را شما را رفع می کنند.

 

اصلی ترین علت بروز مشکل در برد پکیج دیواری بوتان

اصلی ترین علت خرابی برد پکیج های بوتان شامل موارد زیر می شود:

 • قدیمی بودن پکیج
 • اتمام عمر و منقضی شدن زمان کارکرد برد
 • نوسانات برق
 • جمع شدن گرد و غبار روی برد
 • سوختگی در اثر برخورد آب بر روی سطح دستگاه

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

نصب برد پکیج دیواری بوتان

برد پکیج دیواری بوتان جزء بردهای حساس و پیشرفته ای هستند که نصب آن را باید یک متخصص انجام دهد. یک تعمیرکار با ساختار و نقشه این برد آشناست و به راحتی می تواند کار نصب این قطعه را انجام بدهد. فراموش نکنید که نکته لازم در خصوص نگهداری و افزایش بازدهی برد پکیج دیواری بوتان، نصب اصولی و تخصصی آن است.

 

مشکلات مربوط به برد پکیج دیواری بوتان

مراحل تعمیر برد پکیج بوتان

 • چرا پکیج دیواری بوتان روشن نمی‌ شود؟

هنگامی که دستگاه بوتان شما روشن نمی شود یا کار نمی کند، دلایل زیادی دارد اما اصلی ترین علت آن سوختگی یا خرابی برد پکیج دیواری شماست. که باید هر چه زودتر برای تعمیر حرفه ای برد پکیج دیواری بوتان خود اقدام کنید

 • جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج

ابتدا گاز را چک کنید و اگر این اشکال مربوط به قسمت های دیگر پکیج نمی شد، مشکل از برد جرقه زن است. البته در همه مدل های پکیج بوتان بردهای جرقه زن وجود ندارد پس این اشکال به برد اصلی پکیج دیواری بوتان مرتبط می باشد.

 • علت خاموش شدن پکیج بوتان و در مدل های آنالوگ بوتان دستگاه چراغ ‌قرمز ثابت را نشان می ‌دهد چیست؟

  قطعی گاز ورودی قطعی برق و اصلی ترین علت آن خرابی بردکنترل پکیج دیواری بوتان و خاموشی آن محسوب می شود.

 

 

مراحل تعمیر برد پکیج بوتان

مراحل تعمیر تضمینی برد پکیج دیواری بوتان شامل مراحل زیر می شود:

 • عیب یابی و تشخیص خرابی
 • احتساب هزینه تعمیرات
 • در صورت نیاز جایگزینی قطعه معیوب
 • تعمیر پکیج بوتان

 

علائم و تعمیر مدل ‌های مختلف برد پکیج بوتان

نصب برد پکیج دیواری بوتان

تعمیر برد مدل های پکیج بوتان کاملا به هم شباهت دارد و بیشترین اختلاف آن ها از نوع مشکلی که در آن ها ایجاد می شود.

تعمیر برد پکیج بوتان مدل  CV424S

در صورت خرابی برد پکیج دیواری بوتان مدل CV424S، ارور E13 نمایش داده می شود که برای تعمیر آن باید احتیاط لازم را برای جدا کردن سوکت ها از برد پکیج به کار ببرید و المان ها را به زور از آن جدا نکنید. برای این امر باید بدانید که برای نگهداری فیش یا سوکت ها، خار فشاری قرار دارد که با فشار دادن آن به راحتی می توانید سکوت ها را بیرون آورید.

تعمیر برد پکیج اپتیما

زمانی که قسمت فرمان پمپ پکیج دیواری دچار اختلال شود این به آن معناست که برد پکیج اپتیما خراب شده است و نیاز است توسط متخصص مجرب تعمیر شود. این خرابی پمپ پکیج و برد باعث اختلال در عملکرد آب مصرفی و گرمایش آن می شود.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر برد پکیج کالدا ونزیا

تشخیص خرابی برد در پکیج دیواری کالداونزیا کار آسانی نیست و باید توسط متخصص بررسی شود. اما به صورت کلی برای آنکه با علائم احتمالی خرابی برد در این مدل از پکیج بوتان آشنا شوید باید موارد زیر بررسی شود:

 1. زمانی که پکیج بوی سوختگی دهد و LED برد خاموش شده باشد نشان دهنده آن است که قطعات برد از جمله وریستور و خازن ها سوخته است.
 2. زمانی که چراغ LED برد قرمز شده باشد و فن پکیج کالداونزیا مداوم کار کند.
 3. صدا دادن رله های برد
 4. اختلال در کارکرد وضعیت تابستانه و زمستانه؛ در این وضعیت چراغ برد قرمز می شود.

تعمیر برد پکیج بوتان مدل پرلاپرو

به دلیل آنکه برد پکیج دیواری پرلاپرو شیر محرک آن ها سه طرفه 24 ولت است و از پمپ Grundfos در این پکیج ها استفاده شده است، پس باید از برد مخصوص پرلاپرو برای تعمیر استفاده شود. لازم است بدانید که قیمت برد پکیج دیواری بوتان مدل پرلا بسیار زیاد است؛ پس تعمیر تعمیر برد پکیج بوتان مدل پرلا پرو مقرون به صرفه می باشد.

تعمیر برد پکیج پارما

در خصوص تعمیر برد پکیج پارما باید گفت که شباهت زیادی به مدل پارلا دارد و ارور E1 در مدل پارلا و پرلا مربوط به برد آن هاست این مشکل را فقط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری بوتان می تواند پیدا کند. در تمام این مدل ها این ارور به دلیل عدم تشکیل شعله نشان داده می شود.

 

قیمت تعمیر برد پکیج بوتان

عوامل مختلفی از قبیل مدل پکیج بوتان، تعمیر یا تعویض قطعه، کیفیت برد و نوسانات بازار ارز وابسته است. برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیرات پکیج دیواری بوتان می توانید با کارشناسان الکترو خدمات در ارتباط باشید.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تعمیر برد پکیج دیواری بوتان

بیشتر مشکلات تعمیر برد پکیج دیواری بوتان به مکانیزم داخلی پکیج و انباشت رسوبات مرتبط است که بعد از سرویس به موقع و رسوب زدایی از بروز اختلال در عملکرد برد پکیج بوتان پیشگیری می کنید.

اجرت تعمیر پکیج دیواری بوتان در شرکت ما منصفانه و بر اساس نرخ اتحادیه مصوب برآورد می شود. همچنین قدیمی بودن پکیج، بروز مشکل جدی در برد پکیج بوتان، عدم امکان تعمیر دستگاه، هزینه خرید قطعات دیگر نیز بر قیمت تعمیر برد پکیج دیواری بوتان تاثیر می گذارند.

برخی از مشکلات در کارکرد پکیج بوتان شما به وجود می آید که فقط یک کارشناس نمایندگی برد پکیج بوتان علت آن را می داند. برخی از این مشکلات عبارتند از : خاموش شدن خود به خود پکیج روشن نشدن دستگاه، کم توانایی قدرت رادیاتورها از کار افتادن جرقه زن، می تواند علت اصلی بروز این مشکل باشند.

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت