مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری لورچ 

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری لورچ LORCH ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

لورچ
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج لورچ


پکیج لورچ یکی از مطرح ترین برندهای پکیچ در بازار است که امروز توانسته است محبوبیت زیادی در بین افراد به دست بیاورد. گاهی اوقات در کارکرد پکیج شما مشکلاتی به وجود می آید که باید هر چه سریعتر برای تعمیر پکیج لورچ LORCH اقدام کنید. نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری لورچ در تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در تهران

کارشناسان ما بعد از اینکه عیب را پیدا کردند، کار تعمیر پکیج لورچ را انجام می دهند. تمرکز بیشتر این نمایندگی تعمیر پکیج دیواری لورچ بیشتر بر تعمیر قطعات است. در صورتی که تعمیر قطعه معیوب امکان پذیر یا مقرون به صرفه نبود، ما آن قطعه را با قطعه اصلی و اورجینال جایگزین می کنیم.
فرقی نمی کند که شما از چه نوع پکیج لورچ استفاده می کنید؛ تعمیر پکیج دیواری لورچ را به مرکز تعمیرات الکتروخدمات بسپارید. مرکز تعمیرات الکتروخدمات به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر پکیج لورچ با برخورداری از تکنسین های حرفه ای و کارآزموده و بیش از 15 سال خدمات و تعمیرات انواع پکیج ها حرف اول را در این زمینه می‌زند.

سرویس پکیج دیواری لورچ


پکیج هم همانند سایر وسایل دیگر، با ایراداتی مواجه می شود و با گذشت زمان به سرویس نیاز دارد. از آن جایی که پکیج لورچ سیستم پیچیده ای دارد، کار سرویس آن را به یک نمایندگی تعمیر پکیج لورچ بسپارید. بهتر است پکیج دیواری لورچ را حداقل هر شش ماه یک بار سرویس کنید.
همکاران ما برای اقدام به سرویس پکیج لورچ ابتدا به چکاب کلی پکیج دیواری می پردازند. در ابتدای کار، پکیج شما رسوب زدایی می شود. در مرحله بعد، پلوت دستگاه سرویس می شود. هواگیری رادیاتور، شست و شوی کامل پکیج دیواری لورچ انجام می شود و در نهایت کدهای خطای پکیج لورچ هم عیب یابی می شود.

 نصب پکیج لورچ


بعد از خرید پکیج لورچ باید برای نصب صحیح و اصولی آن اقدام کنید. بهترین کار برای افزایش بازدهی و طول عمر دستگاه، نصب این پکیج توسط یک کارشناس نمایندگی تعمیر پکیج لورچ است. همان طور که این پکیج ها از کیفیت بالایی برخوردارند، سیستم پیچیده ای هم دارند؛ برای همین یک تعمیرکار پکیج لورچ که مهارت و تبحر کافی را دارد، می تواند کار نصب پکیج لورچ را انجام بدهد.

عیب یابی پکیج لورچ و راهکارهای رفع عیب

انجام دقیق مراحل عیب یابی پکیج لورچ تضمین کننده تشخیص صحیحِ مشکل و همینطور انتخاب بهترین روش برای تعمیرات پکیج دیواری لورچ خواهد بود. به همین منظور آموزش کامل عیب یابی دستگاه پکیج در ادامه به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعاتی نسبتا تخصصی و ضروری را درباره این موضوع به دست آورید.

بررسی مشکلات متداول پکیج لورچ

 • روشن نشدن پکیج لورچ

اول از همه گاز و برق پکیج را چک کنید. اگر علت از آن ها نبود، شیر آب ورودی را کنترل نمایید. دلایل دیگر می تواند اختلال در الکترود باشد. برای تعمیر پکیج لورچ باید این قطعه تعویض شود. هم چنین ممکن است دستگاه رسوب گرفته است که باید رسوب زدایی شود.

 

 • پکیج دیواری لورچ گرمای لازم را ندارد

ظرفیت پایین حرارتی، خرابی پمپ، افت فشار ساختمان هم علت دیگر است. همچنین، نیمه باز و یا بسته بودن شیر گاز ورودی پکیج، باعث کوتاهی شعله و افت گرما می شود.

 

 • علت نشت آب از پکیج لورچ

این مشکل اهمیت زیادی دارد چون در صورت نشست آب، ممکن است آب به برد کنترلی دستگاه برسد و دستگاه را کلا از کار بیندازد. در چنین شرایطی، دیگر تعمیر پکیج لورچ امکان پذیر نمی باشد.

نشستی آب علت های مختلفی دارد؛ مانند خرابی شیر اطمینان، شکستگی مبدل حرارتی سوراخ شدن لوله های اتصالی و نشستی پمپ و وجود مشکلی در دیافراگم ظرف انبساط که باید توسط یک کارشناس از تعمیرگاه پکیج لورچ بررسی شود.

 

 • داغ شدن آب پکیج دیواری لورچ بیش از حد مجاز

دربیشتر مواقع دلیل این مشکل این است که ترموستات دچار خرابی شده است که برای تعمیر پکیج لورچ باید قطعه توسط نمایندگی تعمیر پکیج لورچ تعویض شود.

 

 • سر و صدای پکیج لورچ

ابتدا باید قطعات را چک کنید؛ چون بعد از استفاده مکرر از دستگاه برخی از قطعات فرسوده و ساییده می شوند و سرو صدا تولید می کنند. برای تعمیر پکیج لورچ باید این قطعات را تعویض کنید.

 

 • کار نکردن دکمه‌ های پکیج لورچ

علت این مشکل می تواند به علت خرابی برد الکترونیکی باشد. برای تعمیر دکمه ها باید آن را تعویض کنید. یا می توانید دکمه ها را جدا کنید و بعد از خشک کردن آن ها دوباره آن ها را وصل کنید. دکمه ها در صورت ضربه نخوردن می توانند مجددا کار کنند.

 

 • پکیج دیواری لورچ ناگهان خود به خود خاموش می ‌شود

در ابتدا، گاز و برق دستگاه را چک کنید. امکان دارد این شرایط علت خاموش شدن به یک باره پکیج لورچ باشد. از دلایل اصلی بروز این مشکل کاهش فشار آب یا افت فشار پکیج به علت نشستی دستگاه یا مدارهای آن هستند.

 

 • بخش بالایی و میانی رادیاتور پکیج لورچ سرد است

این مشکل به علت مسدود شدن لوله ها با رسوب به وجود می آید.  تجمع رسوب می تواند به قطعاتی مانند: پمپ مبدل حرارتی و رادیاتورها آسیب بزند. برای برطرف کردن این مشکل، می توانید با مرکز تعمیرات الکتروخدمات بهترین نمایندگی تعمیر پکیج لورچ تماس بگیرید.

 

 • نداشتن گرمای لازم رادیاتورهای پکیج لورچ

این اصلی ترین نشانه خرابی دستگاه است. اول از همه شعله به علت افت فشار کم شده است. کاهش ظرفیت حرارتی دستگاه هم علت دیگر این مشکل هستند. برای تعمیر پکیج لورچ باید ظرفیت حرارتی را با عدد تعیین شده در دفترچه راهنمای پکیج مطابقت دهید.

 

 • افت بار پکیج دیواری لورچ

از دلایل اصلی این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج است که وظیفه آن ثابت نگه داشتن فشار آب دستگاه می باشد. برای عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ ، باید شیر منبع را باز کنید. اگر هوا خارج شد، منبع سالم است. اگر همراه هوا، آب هم خارج شد، منبع انبساط دچار خرابی شده که باید تعویض شود.

 

 • روشن شدن انفجاری پکیج لورچ

عواملی مانند: عدم تنظیم فشار گاز، الکترود جرقه زن، خرابی مشعل و دودکش علت این مشکل می توانند باشند. همچنین، کثیفی سر الکترود جرقه زن و مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زدن نیز دلایل دیگر انفجاری روشن شدن پکیج لورچ هستند.

کدهای خطای پکیج دیواری لورچ


بررسی ارورهای پکیج دیواری لورچ

گاهی اوقات خود پکچ دیواری با نشان دادن ارور یا کد خطا، به شما می فهماند که در عملکرد آن مشکلی به وجود آمده است که در ادامه به این ارورهای پکیج دیواری لورچ اشاره خواهیم کرد.

 

 • کد خطای E0 پکیج لورچ :  این ارور به شما می گوید اتصال پکیج لورچ با ترموستات برقرار نیست.

 

 • کد خطای E1 پکیج لورچ : با مشاهده این ارور باید بدانید، شعله دستگاه روشن نشده است.  برای حل این مشکل باید دکمه C را فشار دهید. اگر ارور برطرف نشد، از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

 

 • کد خطای E2 پکیج لورچ : وقتی با این ارور پکیج دیواری مواجه شدید، مشکل از سوئیچ هواست که باید هر چه سریعتر به تعمیر پکیج لورچ بپردازید.

 

 • کد خطای E3 پکیج لورچ : در صورت مشاهده این خطا، باید بدانید که ترمیسور گرمایشی پکیج دچار ایراد شده است و باید تعویض شود.

 

 • کد خطای E4 پکیج لورچ :  زمانی که صفحه نمایش این ارور را نمایش داده، یعنی سنسور آب مصرفی ایراد پیدا کرده است و به خوبی کار نمی کند.

 

 • کد خطای E5 پکیج لورچ : در صورت مواجه با این کد خطا باید بدانید که مولاتور گاز مصرفی دچار اختلال شده و شعله کم شده است. پس باید با یک تعمیرات پکیج دیواری لورچ در تهران تماس بگیرید.

 

 • کد خطای E6 پکیج لورچ : این ارور زمانی در صفحه پیدا می شود که دمای پکیج به بیش تر از 90 درجه سانتی گراد افزایش یافته است. در پکیج لورچ، بعد از نمایش این ارور دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. بعد از آن، می توانید با نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ تماس بگیرید.

 

 • کد خطای E7 پکیج لورچ : در صورت مشاهده این کد خطا باید بدانید که در کارکرد هوای دستگاه ایراد به وجود آمده است که باید از ما نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ کمک بخواهید.

 

 • کد خطای E8 پکیج لورچ : وقتی پکیج دیواری لورچ این کد خطا را به نمایش در آورد، دستگاه قفل می کند؛ چون فشار آب به شدت کم می شود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر پکیج لورچ اقدام کنید و به تعمیرگاه پکیج لورچ زنگ بزنید.

 

 • کد خطای E9 پکیج لورچ : در این حالت دمای دستگاه به بیش از 100 درجه سانتیگراد رسیده است و تنها راه برطرف کردن این ارور پکیج دیواری لورچ این است که کلید C را فشار دهید و اجازه دهید قفل پکیج لورچ باز شود. بعد از آن، دمای به 60 درجه سانتیگراد می رسد تا دوباره بتواند راه اندازی شود.

 

 • کد خطای E10 پکیج لورچ : در این شرایط پکیج با هوا پر شده و فشار آب زیاد شده است. این کد خطا نشان دهنده این است که برای تعمیر پکیج لورچ باید شیر آب را باز کنید تا هوای آن خارج شود.

 

 • کد خطای E12 پکیج لورچ : سیستم کنترل از راه دور از کار افتاده است. برای کار تعمیرات پکیج لورچ در این حالت، باید دستگاه را ریست کنید.

 

 • کد خطای E13 پکیج لورچ : این ارور حاکی از بروز خطا در نرم افزار روی برد الکترونیکی دستگاه است.

 

 • کد خطای E15 پکیج لورچ : وقتی دود کش پکیج دیواری لورچ مسدود شود، این ارور نشان داده می ‌شود.

 

 

 • کد خطای E16 پکیج لورچ : این ارور در هر مدل از پکیج دیواری لورچ معنای متفاوتی دارد. در مدل آریان بروز ارور در برد پکیج و در مدل آرتمن مشکل در نرم افزار آن است.

 

 • کد خطای E25 پکیج لورچ : این خطا نشان می دهد که درجه دمای پکیج پایین آمده است.

 

 • کد خطای E26 پکیج لورچ : نشان دهنده بروز مشکل در برق یا گاز پکیج است.

 

 • کد خطای E28 پکیج لورچ : این ارور نشان می دهد که سنسور دمای آب مشکل پیدا کرده است.

 

 • کد خطای E31 پکج لورچ : این ارور به شما می فهماند که تنظیمات ترموستات به هم ریخته و باید مجددا تنظیم شود.

 

 • کد خطای E40 پکیج لورچ : حاکی از بروز ایراد در کار ترموستات پکیج دیواری لورچ است.

 

 • کد خطای E77 پکیج لورچ : در این حالت، شعله پکیج کم و زیاد می‌شود و باعث بروز این ارور خرابی ترموستات است.

 

 • کد خطای E99 پکیج لورچ : این ارور به شما می گوید که در تنظیم برنامه ها اختلال به وجود آمده است.

در ادامه به مشکلات متداول پکیج لورچ می پردازیم که در صورت مشاهده این مشکلات باید با یک تعمیرگاه پکیج لورچ برای تعمیر پکیچ دیواری لورچ هماهنگ کنید.

 

بررسی دقیق هزینه تعمیر پکیج لورچ

درباره هزینه تعمیر پکیج لورچ باید بدانید که با توجه به نوع پکیج و مشکلی که دارد هزینه آن تعیین می‌ شود. تمام این هزینه ها منصفانه و طبق اتحادیه است. البته تعویضی و تعمیری بودن قطعات، نوع و نحوه کار هم روی هزینه سرویس و تعمیر پکیج لورچ تاثیر می گذارد.

 

 

خدمات تعمیر تخصصی پکیج در تمام نقاط تهران

ارائه خدمات تخصصی تعمیرپکیج لورچ در تمامی نقاط تهران توسط تکنسین های تعمیرات به سادگی امکانپذیر گردیده است.

 

تعمیر پکیج لورچ شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج لورچ شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج لورچ غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج لورچ غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج لورچ شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج لورچ شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج لورچ جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج لورچ جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

ما با اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان خود برای  نصب و تعمیر و سرویس یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی ارائه  می دهیم. هم چنین تمام قطعات تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردار می شوند.

کارشناسان ما بعد از عیب یابی دستگاه شما تمام وقت و تجربه خود را صرف تعمیر دستگاه شما می کنند. این را بدانید که تعمیر پکیج باکسی شما چندین برابر ارزان تر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری دیگر است. در صورتی که قطعه به تعمیر نیاز داشت، تعمیرکاران ما آن را تعمیر می کنند که این کار به صرفه تر خواهد بود.

در این مرکز شما خودتان می توانید زمان اعزام تعمیر کار پکیج باکسی را انتخاب و با همکاران ما هماهنگ  کنید. سرویس کاران ما بعد از ثبت آدرس با شما تماس می گیرند و زمان حضور خود را به محل با شما هماهنگ می کنند.

تمام خدمات از جمله نصب سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی تحت نظارت این مجموعه و بر طبق مصوبه نرخ اتحادیه انجام می شود. بسیاری از عوامل مانند سختی کار نحوه کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و غیره روی هزینه تعمیر پکیج باکسی تاثیر گذار هستند. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام قیمت های ما منصفانه است و کارشناس بعد از بررسی و پیدا کردن عیب دستگاه قیمت نهایی را اعلام می کند

الکترو خدمات یک شبکه گسترده سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی در تهران ایجاد کرده است. این شرکت چندین سال است که با بهره گیری از مجرب ترین تکنسین ها بهترین خدمات را ارائه می دهد. این شرکت توانسته رضایت مشتری را جلب کند و کیفیت و اعتماد مشتری را همواره سرلوحه خود قرار دهد.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر