تعمیر پکیج دیواری بوش

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری بوش، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

لوگوی-پکیج-بوش.
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج بوش


تعمیر پکیج بوش که از جمله برندهای مطرح و فوق العاده پرطرفدار در بازارهای ایران به شمار می رود، قطعا اولین گزینه برای رفع خرابی دستگاه شناخته می شود. تعمیرات پکیج به طور حتم در صورت انجام سرویس های دوره ای پکیج به سادگی و در مدت زمانی کوتاه انجام می گیرد، از طرفی هزینه تعمیرات برای کاربران پکیج های خانگی بسیار منطقی و باصرفه تر خواهد بود.

از این رو مرکز تعمیرات الکترو خدمات به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز و حرفه ای تعمیرات پکیج در کشور، امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی به کاربران پکیج های بوش در کشور را فراهم کرده است. در صورتی که در هر زمان و هر ساعتی از شبانه روز با مشکل یا مشکلاتی در عملکرد پکیج مواجه شدید، می توانید بدون نیاز به انجام هیچ اقدام خاصی، تنها با کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس بگیرید.

تعمیر پکیج بوش پس از نصب و سرویس پکیج آخرین و اما قطعی ترین راه برای برطرف کردن مشکلات رایج دستگاه است. تعمیرات پکیج بوش تنها در صورتی که توسط تعمیرکار حرفه ای انجام گیرد، موثر خواهد بود. کارشناسان مرکز الکترو خدمات، تکنسین های تعمیر پکیج دیواری بوش در محل کار یا منزل شما هستند.

 

بهترین نمایندگی تعمیر پکیج بوش

مرکز تعمیرات الکترو خدمات قطعا با سابقه ای بیش از 10 سال در حوزه عیب یابی و تعمیرات به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر پکیج بوش در تهران شناخته می شود. انجام کلیه مراحل تعمیرات پکیج بوش در تهران (در سراسر مناطق تهران) موضوعی است که این مرکز را به یک مرکز حرفه ای تبدیل می کند.

تعمیر پکیج بوش در تهران کاملا بر اساس متدهای روز جهان انجام می گیرد و در این بین می توانید شاهد ارائه بهترین خدمات از سوی تکنسین های مربوطه باشید. برای دریافت تلفن شرکت پکیج بوش با کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس بگیرید.

سرویس پکیج بوش


انجام سرویس پکیج بوش به صورت دوره ای و منظم توسط سرویسکار پکیج بوش جزء مهم ترین اولویت هایی است که باید به آن توجه نمایید. سرویس های دوره ای پکیج تعیین کننده عملکرد صحیح دستگاه خواهد بود و بنابراین در صورت وجود هر نوع عیب یا نقص در عملکرد پکیج بوش، سرویسکار به موقع و در بهترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل ایجاد شده اقدام خواهد نمود.

اگر به دریافت آموزش سرویس پکیج بوش علاقه مند هستید، می توانید بعد از ارتباط تلفنی یا آنلاین با کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات اطلاعات مربوط به سرویس پکیج دیواری بوش را به صورت دقیق دریافت کنید.

نصب پکیج بوش


انجام مراحل نصب پکیج بوش توسط یک نصاب حرفه ای اولین اصلی است که بی توجهی به آن قطعا با پیامدهای جبران ناپذیری همراه خواهد شد. ارزیابی محل مورد نظر برای نصب پکیج دومین فاکتور مهمی است که می تواند تعیین کننده عملکرد استاندارد یا غیر استاندارد پکیج باشد. نباید فراموش کنید که انتخاب دیوار نامناسب برای نصب پکیج به معنی آسیب دیدن دیوار و در نتیجه آسیب دیدن پکیج بوش خواهد بود.

بررسی پارامترهای مهم دیگری از جمله سختی آب، استاندارد بودن دودکش، سیم اتصال برق و همینطور بررسی لوله های پکیج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از تمامی قطعات و تجهیزات اورجینال هنگام نصب پکیج فاکتور مهمی است که می تواند تضمین کننده عدم خرابی پکیج باشد. خودداری از نصب دستگاه در نزدیکی مواد اشتعال زا یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

عیب یابی پکیج بوش و راهکارهای رفع عیب

عیب یابی و تعمیرات پکیج بوش در محل توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن انجام می گیرد. عیب یابی پکیج شامل انجام تمامی مراحلی است که به واسطه آن مشکل یا مشکلات اصلی پکیج به صورت کامل شناسایی می شوند.

بررسی کیفیت آب مصرفی در پکیج و همینطور اطمینان از اینکه آیا آب حاوی املاح زیادی است یا خیر، بررسی قطعات پکیج و اطمینان از عملکرد استاندارد قطعات، بررسی سوپاپ بای پس پکیج، کنترل عملکرد شیره سه راهه و به طور کلی تمامی قطعات پکیج بوش اولین فاکتور در مراحل عیب یابی محسوب می گردد.

انجام عیب یابی با توجه به حساسیت، دقت و ظرافت بالا صرفا باید توسط تکنسین های آموزش دیده که تجربه مشخصی در این حوزه داشته باشند، انجام گیرد. فراموش نکنید که هر رفتار غیر حرفه ای در خصوص عیب یابی یا تعمیرات پکیج بوش می تواند باعث ورود خسارت های جدی به دستگاه یا کاربران پکیج گردد.

 

 

بررسی مشکلات متداول پکیج بوش

 

آشنایی با لیست کامل مشکلات متداول پکیج بوش حتی در صورتی که در حال حاضر با این مشکلات مواجه نشده اید، می تواند یک فرصت عالی برای یادگیری علت یا دلایل خرابی پکیج و مدیریت شرایط تا زمان حضور یک تکنسین حرفه ای از مرکز تعمیرات الکترو خدمات در محل باشد.

 

چرا پکیج بوش روشن نمی شود؟

روشن نشدن پکیج در صورتی که جرقه زن دستگاه کار می کند، به احتمال زیاد به قطع گاز مرتبط است. به همین منظور با بررسی و اطمینان از اتصال جریان گاز می توانید مشکل را برطرف نمایید. به خاطر داشته باشید که روشن نشدن پکیج می تواند ناشی از دلایل دیگری هم چون وجود فاصله بین مشعل یا جرقه و همینطور مسدود شدن سوراخ های مشعل باشد، بنابراین تمامی این احتمالات باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

روشن نشدن پکیج می تواند هشداری برای خرابی الکترود دستگاه باشد، البته در صورت مواجه شدن با این مشکل بهتر است تا در قدم اول نسبت به تمیز کردن الکترود اقدام نمایید، برای این کار می توانید از سمباده کمک بگیرید.

 

دلیل نشت آب از پکیج بوش چیست؟

نشتی آب از پکیج بوش علتی جز سوراخ بودن شلنگ ها، لوله ها و یا نشت آب از قسمت پکیج ندارد. بنابراین برای اطمینان از علت نشتی آب پکیج بهتر است تا با بررسی شلنگ ها و لوله ها علت اصلی مشکل را بیابید. اما در صورتی که بعد از انجام عیب یابی در این بخش ها مشکل اصلی پکیج را شناسایی نکرده باشید، با بررسی مخزن پکیج می توانید از سلامت مخزن یا خرابی و سوراخ شدن آن اطمینان حاصل نمایید.

 

چرا صدای پکیج بوش زیاد است؟

روشن شدن پکیج در حالتی که دستگاه دارای عملکرد استانداردی می باشد، با هیچ صدای غیر طبیعی همراه نیست. اما در صورت به گوش رسیدن صدای غیر طبیعی در پکیج باید تعمیر پکیج بوش را در اولویت قرار دهید، چرا که این مشکل می تواند ناشی از خرابی پمپ دستگاه، وجود هوا در پکیج و یا وجود رسوبات در پکیج بوش باشد.

 

چرا آب بیش از اندازه داغ می شود؟

داغ شدن آب در پکیج بوش بیشتر از اندازه دلخواه، می تواند به احتمال زیاد هشداری برای خرابی ترموستات دستگاه باشد. خرابی ترموستات به منزله عدم امکان تشخیص حرارت و دما آب است و برای رفع این مشکل معمولا امکان تعمیر ترموستات پکیج بوش وجود ندارد و اولین پیشنهاد ارائه شده به کاربران توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات تعویض ترموستات پکیج است.

برای دریافت راهنمای تعمیر پکیج بوش در صورتی که با یکی از مشکلات مطرح شده رو به رو شده اید، می توانید بدون وجود هیچ نوع محدودیتی در زمان از طریق راه های ارتباطی (تلفنی و آنلاین) با مشاورین و تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس بگیرید. فراموش نکنید که دریافت راهنمایی برای تعمیرات از تعمیرکار پکیج بوش قطعا به منزله موفقیت و پیشبرد مراحل تعمیرات تا رفع عیب پکیج بوش می باشد.

پس از ثبت درخواست اعزام کارشناس تعمیرات در نمایندگی تعمیرات پکیج بوش در تهران در کم تر از 60 دقیقه تکنسین مربوطه برای ارائه خدمات در محل حاضر خواهد شد.

 

مرکز مجاز تعمیر پکیج دیواری بوش

مرکز تعمیرات الکترو خدمات، نمایندگی و مرکز مجاز تعمیر پکیج دیواری بوش در تهران با ارائه خدمات گارانتی دار (حداقل 6 ماه گارانتی) به مشتریان است. این مرکز، تعمیرات را به عنوان یک اولویت بسیار مهم مورد توجه قرار می دهد و تعویض قطعات تنها در صورت الزام توسط تکنسین های الکترو خدمات انجام می گیرد.

تعمیرگاه مجاز پکیج بوش همچنین با اعزام تکنسین های با تجربه در محل برای ارائه خدمات تعمیرات پکیج، سرعت و دقت را به مشتریان نوید می دهد. از مهم ترین مزیت های انتخاب نمایندگی پکیج بوش در ایران می توان به دریافت گارانتی خدمات و اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین هایی که قطعا از تجربه بالایی برخوردار هستند، اشاره کرد.

پکیج دیواری گلدیران به عنوان یکی از برندهای مطرح در بازار ایران در خانه ها به صورت حرفه ای امکانپذیر است، پکیج دیواری که به عنوان اصلی ترین لوازم گرمایشی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد هم مانند بسیاری از لوازم دیگر گاها دچار مشکل یا آسیب خواهد شد.

بنابراین خدمات آشنایی با مشکلات متداول پکیج گلدیران و همینطور آشنایی کامل با دفترچه راهنمای پکیج به شما کمک خواهد کرد تا فورا مشکل ایجاد شده برای پکیج را برطرف نمایید.

البته به خاطر داشته باشید که برند گلدیران در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای پکیج ایران شناخته می شود و به شکلی گسترده در انبوه سازی های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین مهارت و تبحر لازم در تعمیر پکیج اصلی ترین پارامتری است که در نهایت به نتیجه بخش بودن مراحل عیب یابی و رفع عیب منتهی می شود.

کدهای خطای پکیج بوش


بررسی ارورهای پکیج دیواری بوش

آیا با کدهای خطای پکیج بوش آشنا هستید؟ هر کدخطا در پکیج به منزله یک هشدار برای کاربران است، بنابراین اگر حتی فقط در حد یک آشنایی ساده اطلاعاتی درباره شناسایی ارور های پکیج بوش داشته باشید، می توانید تا زمان حضور تکنسین تعمیرات در محل اوضاع را به خوبی کنترل کنید.

 • کدخطا A3 _ خرابی یا قطع شدن سیم سنسور دود
 • کدخطا A4 _ سنسور دود بدون فن فعال شده
 • کدخطا A6 _ ntc عدم تخلیه دود پکیج را هشدار می دهد
 • کدخطا A7 _ ntc مصرفی با مشکل مواجه شده
 • کدخطا E A8 _ can با برد ارتباط ندارد
 • کدخطا AA _ 20 درجه اختلاف بین دمای آبگرمکن و مبدل اصلی وجو دارد
 • کدخطا AC _ قطع ارتباط TA211E یا RAM با برد
 • کدخطا B1 _ خرابی کلید کد
 • C1 کدخطا _ قطع شدن کنتاکت های پرشر سوییچ
 • C4 کدخطا _ قطع نشدن کنتاکت های پرشر سوییچ بعد از خاموشی دستگاه
 • کدخطا C6 _ پرشر سوییچ مشکل دارد
 • کدخطا CA _ هشدار بیش از حد مجاز بودن دبی آب عبوری از فلومتر
 • کدخطا CC _ قطع ارتباط ترموستات با برد
 • کدخطا D3 _ قطع شدن جامپر بین پایه 9 و 8
 • کدخطا E2 _ NTC مشکل دارد
 • E9 کدخطا _ هشدار عملکردن ترموستات حد
 • EA کدخطا _ شعله تشکیل نمی شود یا تشخیص داده نمی شود
 • کدخطا F0 _ برد پکیج مشکل دارد
 • کدخطا F7 _ مشعل خاموش شده و سیگنال سنسور شعله اشتباها دریافت می شود
 • کدخطا FA _ شعله بعد از قطع گاز هنوز باقی مانده
 • کدخطا FD _ دستگاه RESET ریست شده

 

 

بررسی دقیق هزینه تعمیر پکیج بوش

هزینه تعمیر پکیج بوش بر اساس تعرفه های تصویب شده در کشور از سوی کارشناسان نمایندگی پکیج بوش در تهران در اختیار مشتریان به صورت لیستی کامل قرار داده می شود. قطعا فاکتورهای مشخصی از افزایش یا تثبیت قیمت تعمیرات پکیج بوش موثر هستند که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم :

• میزان تخصص و مهارت تکنسین تعمیرات پکیج
• نوع خرابی یا مشکل پکیج بوش
• نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات
• هزینه استفاده از قطعات اورجینال
• دستمزد تکنسین تعمیرات

 

 

 

خدمات تعمیر تخصصی پکیج در تمام نقاط تهران

ارائه خدمات تخصصی تعمیر پکیج بوش در تمامی نقاط تهران توسط تکنسین های تعمیرات به سادگی امکانپذیر گردیده است.

 

تعمیر پکیج بوش شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج بوش شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج بوش غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج بوش غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج بوش شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج بوش شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج بوش جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج بوش جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

 

سوالات متداول در رابطه با تعمیر پکیج بوش

مرکز تعمیرات الکترو خدمات تعمیر پکیج بوش را حداقل 6 ماه گارانتی می کند.

پکیج بوش  به طور استاندارد بی صدا کار می کند ، اگر صدای زیادی تولید می کند باید هرچه زودتر از یک متخصص بخواهید تا به دستگاه شما نگاهی بیندازد ، چون ممکن از مشکلی در پمپ شما بوجود آمده باشد یا رسوب گرفته باشد و یا هوا داخل پکیج جمع شده باشد.

ارزیابی محل نصب مورد نظر در عملکرد استاندارد و غیر استاندارد دستگاه تاثیر بسزایی دارد. انتخاب دیوار نامناسب باعث آسیب دیدن دیوار و پکیج بوش می شود.

Load More

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر