تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

پکیج-ایران-رادیاتور
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل


خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور در محل توسط الکترو خدمات با اعزام تکنسین های حرفه ای در محل بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی انجام می گیرد. پکیج ایران رادیاتور از جمله پکیج های پرطرفدار در ایران محسوب می شود که بر اساس نوع استفاده کاربران یا گذشت زمان، گاها دچار اختلال و معیوبی می شود.

از انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور باید به مدل E، M، K، L، ocE، BM اشاره کرد، برای انجام دقیق مراحل تعمیرات پکیج ایران رادیاتور توجه به نوع و مدل پکیج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. باید به این نکته مهم توجه کنید که پکیج ها عموما دو نوع بدون فن و فن دار هستند، که هر یک با کدهای خاصی، مشخص می شوند.

مرکز تعمیرات الکترو خدمات با هدف ایجاد یک پلتفرم حرفه ای برای ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، امکان دریافت مشاوره های آنلاین، حضوری و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر پکیج را ایجاد کرده است. الکترو خدمات همچنین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کشور با بهترین و مجرب ترین نیروها و تکنسین های تعمیرات است. ارائه دهنده خدمات پکیج در محل می باشد.

 

نکات ایمنی پکیج دیواری ایران رادیاتور

اگر قرار است  پکیج شما مدت طولانی  بدون استفاده باشد، می‌توانید شیرآب سرد ورودی را  در قسمت زیر دستگاه قطع کنید وسلکتور انتخاب فصل پکیج را به حالت آماده به کار ببرید. ولی دوشاخه برق را از پریز نکشید تا در مواقع لازم سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ‌زدگی  کار خود را به درستی انجام دهند، زمانی که پس از مدتی به خانه بازگشتید قبل از راه‌اندازی پکیج را چک کرده سپس راه اندازی کنید.

 

بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور کافی است تا پس از کسب کمی اطلاعات در رابطه با نحوه ارائه خدمات و سرویس دهی توسط مجموعه های حرفه ای در تهران، نسبت به انتخاب متخصص ترین تکنسین های تعمیرات اقدام نمایید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور امکان دریافت تضمین برای خدمات ارائه شده را خواهید داشت.

از طرفی انجام تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در محل، امکان حضور شما و نظارت بر فرآیند تعمیرات را ایجاد می کند. تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس متدهای روز جهان توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات انجام می گیرد. تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور همچنین با در نظر داشتن رضایت مندی مشتریان، گارانتی های معتبر و مدت دار را به متقاضیان تعمیرات ارائه می نماید.

نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور


بررسی نحوه عملکرد دستگاه و اطمینان از عدم معیوب بودن یک یا چند قطعه در پکیج ایران رادیاتور صرفا با انجام سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور آن هم توسط یک متخصص امکانپذیر خواهد بود. پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور را به دو روش سرویس می شود، یکی به صورت دوره ای که معمولا شش ماه یک بار که دو بار در سال سرویس انجام می شود. بهترین زمان برای سرویس پکیج قبل و بعد از فصل سرما، که بهتر است سرویس پکیج به طور کامل انجام گیرد. و دیگر اینکه این سرویس بهتر است توسط سرویس کار پکیج ایران رادیاتور انجام شود. سرویس کامل پکیج ایران رادیاتورخود را به متخصصان با تجربه ما در مجموعه الکترو خدمات بسپارید. د.

نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور


راه اندازی و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور با در نظر گرفتن استانداردهایی بسیار مهم تنها باید توسط متخصصین حرفه ای در این زمینه انجام گیرد. به خاطر داشته باشید که نگهداری از پکیج دیواری به صورت طولانی مدت وابسته به نحوه نصب پکیج از یک سو و شرایط سرویس پکیج  دیواری ایران رادیاتور از سویی دیگر است.

توصیه های مهم در ارتباط با تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور

لطفا جهت جلوگیری از هزینه های اضافی  جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به توصیه هایی که در متن زیر گفته شده است دقت کنید:

 • دفترچه راهنما را نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز در دسترس شما یا تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور قرار گیرد.
 • اگر دائما مجبور به استفاده از شیر پرکن برای اصلاح فشار هستید احتمالا سیستم شما دارای نشتی می باشد، سریع تر برای پیشگیری از ضررهای بزرگ تر اقدام به تعمیر پکیج دیواری خودکرده و از تعمیر کارهای پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.
 • نحوه هواگیری پکیج دیواری به چه صورت می باشد:در گام اول  شارژ آب مدار گرمایش را انجام دهید سپس عمل هواگیری از تمام رادیاتور ها ،برای این کار در ابتدا پبچ هواگیری بالای رادیاتور را باز کرده تا هوای درون کاملا خارج شود تا آب به صورت پیوسته و کامل خارج شود.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

زمانی که پکیج شما دچار عیب و یا مشکلی می شود بهترین راه برای شناسایی و رفع آن بررسی دستگاه توسط تکنسین های حرفه ای و کار بلد می باشد، تعمیرکاران پکیج های ایران رادیاتور، تخصص و مهارت بالایی در عیب یابی و رفع آن دارند. تعمیرکاران مرکز تعمیرات الکترو خدمات بر همین اساس بهترین نوع خدمات را به مشتریان در سراسر مناطق تهران برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ارائه می نمایند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در منزل

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور تنها توسط تعمیرکار ایران رادیاتوربه صورت حرفه ای انجام می گیرد. مجموعه الکتروخدمات در صورتی که پکیج شما دچار هر گونه مشکلی شده باشد.مجموعه الکترو خدمات ،در کمترین زمان خدمات پکیج در محل را ارائه می دهدوتعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام می نماید.

 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در این بخش از راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور به بررسی دقیق ترین نکات برای تشخیص عیب و رفع عیب پکیج ایران رادیاتور می پردازیم. فراموش نکنید که پیش از انجام مراحل عیب یابی باید از دارا بودن ابزارهای لازم برای بررسی قطعات پکیج ایران رادیاتور اطمینان حاصل نمایید، البته که داشتن تخصص و مهارت لازم برای تعمیرات پکیج نیز در اولویت قرار دارد.

مطالعه کامل دفترچه راهنما پکیج ایران رادیاتور مهم ترین موضوعی است که می تواند نقش موثری در افزایش اطلاعات کاربردی شما در رابطه با استفاده از پکیج داشته باشد. تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور که یکی از مشکلات اصلی دستگاه محسوب می شود، پس از انجام دقیق مراحل عیب یابی انجام خواهد گرفت.

برخی از مشکلات غیر رایج پکیج ایران رادیاتور بدون نمایش ارور یا کدخطا در دستگاه ایجاد می شوند، از جمله ین مشکلات می توان به کاهش فشار ناگهی پکیج اشاره کرد. بررسی احتمال های مهم از جمله رسوب گرفتن پکیج و یا هواگیری پکیج ایران رادیاتور می تواند نقش مهمی در رفع دقیق و کامل این مشکلات داشته باشد.

 

بررسی مشکلات متداول پکیج ایران رادیاتور

 • چرا پکیج ایران رادیاتور روشن نمی شود؟

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور به طور حتم یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در دستگاه وجود دارد، عدم وجود گاز، برق، هوا و همینطور قطع شدن ترموستات جزء مهم ترین مواردی است که می تواند در بروز این مشکل مؤثر باشد.

 

علت صدا غیر طبیعی در پکیج چیست؟

کم بودن فشار پکیج می تواند رایج ترین علت وجود صدا غیر طبیعی در دستگاه باشد، البته که در صورت وجود هوا نیز می توان شاهد بروز این مشکل بود.

 

 •  چرا پمپ پکیج ایران رادیاتور از کار افتاده است؟

از کار افتادن پمپ پکیج ایران رادیاتور می تواند ناشی از عدم رسیدن برق به پمپ باشد، خرابی پمپ نیز از جمله مواردی است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کنید. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پس از عیب یابی پکیج نسبت به تشخیص امکان تعمیر یا تعویض پمپ اقدام می کند.

 

 •  چرا مشعل پکیج پس از باز کردن آبگرمکن خاموش می شود؟

در صورت خاموش شدن مشعل بعد از باز کردن شیر آبگرم باید در اولین فرصت مبدل ثانویه دستگاه را چک کنید، به خاطر داشته باشید که در صورت وجود مشکل و خرابی در فلوسویچ نیز مشعل خاموش می شود. تعویض مشعل و یا هواگیری مبدل ثانویه از جمله راهکارهایی است که البته برای انجام هر یک باید از کارشناس تعمیرات پکیج مشورت بگیرید.

 

 •  چرا سیستم گرمایشی عمل نمی کند؟

در صورتی که دما آب مناسب باشد اما متوجه عدم عملکرد سیستم گرمایشی شوید، بهتر است تا از عدم خرابی شیر سه راه اطمینان حاصل کنید. اطمینان از عملکرد استاندارد پمپ و همینطور فلوسوییچ نیز در عیب یابی مشکل مؤثر خواهد بود، در صورتی که پکیج ایران رادیاتور تک مبدله دارید، از عدم بازماندن سوپاپ بای پس مطمئن شوید. در صورت وجود هر یک از احتمالات یاد شده، تکنسین تعمیرات ایران رادیاتور پکیج نسبت به تعویض یا تعمیر قطعات اقدام می کند.

 

 • دلیل وصل نشدن پرشر سوییچ دود چیست؟

اگر فن پکیچ روشن اما با مشکل وصل نشدن پرشر سوییچ دود مواجه شده اید، می توانید با بررسی دودکش و همینطور لوله های اتصال به پرشر مشکل را عیب یابی کنید. البته خرابی پرشر سوییچ نیز از جمله احتمالاتی است که باید آن را مدنظر قرار دهید.

 

 • علت روشن شدن انفجاری پکیج روی حالت آب گرم چیست؟

در صورتی که بعد از روشن شدن پکیج متوجه شدید که دستگاه به شکل انفجاری روی حالت آب گرم روشن شد، فورا نسبت دریافت مشاوره از کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات اقدام نمایید. در غیر این صورت نسبت به بررسی دودکش، اطمینان از سوراخ نشدن مشعل، عملکرد جرقه زن، تنظیم فشار گاز، تنظیم فاصله مشعل و الکترود جرقه زن اقدام نمایید.

 

 •  علت بالا رفتن فشار و عملکرد خود به خود شیر اطمینان در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

اگر به هر علت شیر اطمینان به صورت خود به خود باز می شود، باید با بررسی مبدل ثانویه، منبع انبساط، پمپ، مبدل اصلی، مبدل مصرفی و شیر پرکن از عدم نفوذ آب به مدار گرمایشی اطمینان حاصل کنید. به این نکته توجه کنید که هواگیری پکیج ایران رادیاتور به صورت منظم می تواند تاثیر ویژه ای در پیشگیری از خرابی دستگاه پکیج داشته باشد.

 

 •  چرا دمای آب مصرفی کم است؟

کم بودن دمای آب در صورت عملکرد مدار گرمایشی می تواند ناشی از خرابی NTC و یا کاهش فشار آب باشد. در صورتی که شیر سه راهه مبدل یا برد کنترل و همینطور سوپاپ بای پس نیز دچار مشکل و اختلال شده باشدو همینطور در صورت وجود رسوب در مدل مصرفی احتمال بروز این عیب در پکیج افزایش می یابد. عیب یابی دقیق علت کاهش دمای آب پکیج تعیین کننده راهکارهای رفع عیب موجود خواهد بود.

 

 • چرا رادیاتورهای پکیج ایران رادیاتور گرم نمی شوند؟

عوامل متعددی در بروز مشکل گرم نشدن رادیاتورها تاثیر گذار است، برای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور حتما از کارشناسان و تکنسین های باتجربه مشورت بگیرید. در صورت بروز این مشکل باید از رسوب گیری پکیج (مبدل ها) مطمئن شوید. همینطور باید نسبت به بررسی دودکش، لوله کشی مدار، پتاسیومتر، برد کنترل، فشار مدار، NTC، عملکرد فنر سوپاپ بای پس، کاهش ظرفیت حرارتی پکیج و ارتفاع شعله مطمئن شوید.

 

 •  چرا پرشر سوییچ دود در صورت خاموشی فن وصل است؟

در صورتی که در پرشر سوییچ دود و یا سیم کشی پکیج مشکلی به وجود آید، باید شاهد خاموشی فن بود.

 

 •  علت ریست شدن پکیج بعد از تشکیل شعله چیست؟

اگر بعد از تشکیل شعله در پکیج و با گذشت زمانی کوتاه متوجه ریست شدن دستگاه شدید، باید از عدم قطعی اتصال زمین و عدم ایراد در برد کنترل مطمئن شوید. همچنین باید میله یون را بررسی کنید. مطمئن شوید که کابل میله یون قطع نیست و نسبت به بررسی تنظیم گاز اقدام نمایید.

لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور


لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور به شرح ذیل است :

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل CF _ FF

 ارور 60 _ 50 : قطعی ترموستات حدی C°105

 ارور 50 _ 70 : اشکال در ترموستات مدار

ارور 50 _ 80 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی در اتصال کوتاه

 ارور 60 _ 70 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی مدار باز

 ارور 60 _ 80 : یخ زدایی ( با مشعل روشن )

ارور 70 : یخ زدایی ( با پمپ روشن )

 ارور 70 : خرابی یا عیب یون ( حین کار )

 ارور 30 _ 40 : عمل کردن ترموستات حدی C°105

 

 • ارور های پکیج ایران رادیاتور مدل CF

 ارور 40 _ 70 : قطعی ترموستات دودکش

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل FF

 قطعی پرشر سوئیچ هوا ( فن روشن )

 40 _ 80 _ 60 : پرشر سوئیچ هوا وصل ( فن خاموش )

 

کدهای خطای چشمک‌زن پکیج ایران‌رادیاتور

 • ارور 70 چشمک زن ایران رادیاتور : مربوط به افزایش دمای مدار گرمایش به بیش از هشتاد و نه درجه سانتی
 • خطای 80 70 چشمک زن ایران رادیاتور : عدم تشکیل شعله
 • ارور  80 60 چشمک زن ایران رادیاتور : به علت افت بار پکیج
 • خطای 80 50 چشمک زن ایران رادیاتور : Ntc آب گرم مصرفی اشکال دارد
 • ارور 80 40 چشمک زن ایران رادیاتور : کلید دود فعال است
 • ارور 40 70 80 چشمک زن ایران رادیاتور : مبدل رسوب گرفته

 

آموزش تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور

آموزش تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور در مراکز فنی و طی دوره های مشخصی ارائه می گردد، اما با این حال مطالعه دقیق راهنمای کامل تعمیر پکیج ایران رادیاتور در این مقاله که توسط تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات الکترو خدمات با شما به اشتراک گذاشته شد، می تواند نقش ویژه ای در مدیریت شرایط هنگام بروز ایراد یا خرابی در پکیج داشته باشد.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پس از حضور در محل مورد نظر مشتری، با بررسی کامل ارور های پکیج ایران رادیاتور نسبت به عیب یابی مشکل و رفع عیب ایجاد شده اقدام می نماید. مرکز تعمیرات الکترو خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیر پکیج های ایران رادیاتور در تهران است که کلیه مراکز ذیل را نیز به مشتریان ارائه می نماید :

 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 •  اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 •  شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور

نحوه محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چگونه است؟

محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مراکز تعمیرات حرفه ای و نمایندگی های مجاز کشور کاملا منطبق با استانداردها و تعرفه های رسمی است. ضمن اینکه در مرکز تعمیرات الکترو خدمات امکان دریافت مشاوره تعمیرات و همینطور کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت تعمیر پکیج به صورت کاملا رایگان وجود دارد. اما مهم ترین پارامترها در تعیین هزینه تعمیر پکیج عبارت اند از :

 • نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج
 • روش و نحوه انجام عیب یابی و تعمیرات
 • انجام خدمات مرتبط از جمله هواگیری یا اسیدشویی پکیج
 • تعرفه تعمیرات پکیج 1401
 • مهارت و تخصص تکنسین
 • انجام خدمات در محل یا در نمایندگی

 

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین زمان برای سرویس دوره ای پکیج ها هر شش ماه و حداقل سالیانه می باشد، و با توجه به نوع سرویس هزینه متفاوت خواهد بود .

 

مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور

خدمات ارائه شده توسط مجموعه‌ی الکترو خدمات به عنوان مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران به شرح زیر می باشد:
رسوب گیری پکیج: که از طریق روش‌هایی کارآمد ، شست و شو و بررسی کلی سیستم داخلی پکیج، پیدا کردن نقص اصلی ، هواگیری قطعات مختلف پکیج ایران رادیاتور و تعویض قطعات اصلی پکیج در صورت احتیاج و استفاده از قطعات برند و با کیفیت برای تعمیر می‌باشد.
تعمیرکاران این مجموعه‌ از معتبرین و ماهرترین افراد مشغول در زمینه‌ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به شمار می‌آیند که همه ی آنها دارای مدارک معتبر در زمینه‌ی تعمیرات پکیج‌ها هستند و هر پکیج را طبق استانداردهای ساخت آن تعمیر می‌کنند؛ در نتیجه فرایند تعمیر هر یک از این پکیج‌ها نیز متفاوت است که مهندسان این مجموعه با مهارت های کامل و با در نظر داشتن تمامی این ویژگی‌ها به تعمیر انواع پکیج‌ها می‌پردازند.

اگر به دنبال انتخاب یک تعمیرگاه مجاز و نمایندگی رسمی برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران هستید، مرکز تعمیرات الکترو خدمات با ارائه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات در سراسر مناطق تهران، در خدمت شما است.

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتوردر غرب تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران

به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران “مرکز تعمیرات الکترو خدمات” اعتماد کنید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

 

 

سوالات متداول در رابطه با تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر به عوامل زیادی وابسته است، از جمله: میزان مهارت تکنسین، تعرفه ی مصوب سال، روش و نحوه ی انجام عیب یابی و تعمیرات، نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج

به دلیل تعداد زیاد شعب الکترو خدمات در سراسر تهران تکنسین ها در سریع ترین زمان به محل مورد نظر خود را می رسانند.

الکترو خدمات ، کلیه خدمات خود را تا 6 ماه گارانتی می کند.

Load More

5/5 - (4 امتیاز)

58 دیدگاه

 1. سلام چند روز پیشسرویسکار آوردیم پکیج دیواری رو تعمیر کرده
  خوب کار میکرد الان دوباره همونجوری شده …شرکتتون ضمانت داره که همون مشکل پیش اومد خراب شد دوباره درستش کنین؟

 2. سلام پکیج ایران رادیاتور ما روشن نمیشه.فشار گازمون هم نرماله مشکلش چی میتونه باشه راهنمایی کنید تورو خدا

 3. سلام بابت تعمیرکاری که فرستاده بودین خواستم تشکر کنم….هم کارشون حرفه ای بود هم هزینه معقولی گرفتن …جاهای دیگه تماس گرفتیم لالقل 50 تومن گرون تر میگفتن …

 4. خسته نباشید می خوایم پکیج ایران رادیاتورمون رو زودتر از 6 ماه سرویس کنیم. 4ماهم نمیشه خریدیمش…سالمه ولی سر همین که بعدا خراب نشه میخوایم سرویسش کنیم. چون کمتر از 6 ماه میخوایم سرویس کنیم هزینش کمتر نمیشه؟

 5. سلام پکیج دیواری ایران رادیاتورمون خوب کار نمیکنه بخوایم تعمیرکار بفرستین دستگاه رو باخودشون میبرن یا همینجا درستش میکنن؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر