تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

پکیج-ایران-رادیاتور
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل


خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور در محل توسط الکترو خدمات با اعزام تکنسین های حرفه ای در محل بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی انجام می گیرد. پکیج ایران رادیاتور از جمله پکیج های پرطرفدار در ایران محسوب می شود که بر اساس نوع استفاده کاربران یا گذشت زمان، گاها دچار اختلال و معیوبی می شود.

از انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور باید به مدل E، M، K، L، ocE، BM اشاره کرد، برای انجام دقیق مراحل تعمیرات پکیج ایران رادیاتور توجه به نوع و مدل پکیج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. باید به این نکته مهم توجه کنید که پکیج ها عموما دو نوع بدون فن و فن دار هستند، که هر یک با کدهای خاصی، مشخص می شوند.

مرکز تعمیرات الکترو خدمات با هدف ایجاد یک پلتفرم حرفه ای برای ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، امکان دریافت مشاوره های آنلاین، حضوری و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر پکیج را ایجاد کرده است. الکترو خدمات همچنین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کشور با بهترین و مجرب ترین نیروها و تکنسین های تعمیرات است. ارائه دهنده خدمات پکیج در محل می باشد.

 

نکات ایمنی پکیج دیواری ایران رادیاتور

اگر قرار است  پکیج شما مدت طولانی  بدون استفاده باشد، می‌توانید شیرآب سرد ورودی را  در قسمت زیر دستگاه قطع کنید وسلکتور انتخاب فصل پکیج را به حالت آماده به کار ببرید. ولی دوشاخه برق را از پریز نکشید تا در مواقع لازم سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ‌زدگی  کار خود را به درستی انجام دهند، زمانی که پس از مدتی به خانه بازگشتید قبل از راه‌اندازی پکیج را چک کرده سپس راه اندازی کنید.

 

بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور کافی است تا پس از کسب کمی اطلاعات در رابطه با نحوه ارائه خدمات و سرویس دهی توسط مجموعه های حرفه ای در تهران، نسبت به انتخاب متخصص ترین تکنسین های تعمیرات اقدام نمایید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور امکان دریافت تضمین برای خدمات ارائه شده را خواهید داشت.

از طرفی انجام تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در محل، امکان حضور شما و نظارت بر فرآیند تعمیرات را ایجاد می کند. تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس متدهای روز جهان توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات انجام می گیرد. تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور همچنین با در نظر داشتن رضایت مندی مشتریان، گارانتی های معتبر و مدت دار را به متقاضیان تعمیرات ارائه می نماید.

فواید استفاده از پکیج دیواری ایران رادیاتور در مقایسه با موتورخانه مرکزی

استفاده از پکیج دیواری برای واحد های آپارتمانی و ساختمان ها  نسبت به موتور خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد که در اینجا به مهم ترین آن ها نیز اشاره می کنیم :

 • عدم اشغال فضا
 • نصب آسان
 • مجزا بودن سیتستم کنترل مرکزی برای درجه حرارت
 • مصرف بهینه انرژی
 • قابلیت استفاده در آپارتمان های کوچک

 

 

نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور


بررسی نحوه عملکرد دستگاه و اطمینان از عدم معیوب بودن یک یا چند قطعه در پکیج ایران رادیاتور صرفا با انجام سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور آن هم توسط یک متخصص امکانپذیر خواهد بود. پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور را به دو روش سرویس می شود، یکی به صورت دوره ای که معمولا شش ماه یک بار که دو بار در سال سرویس انجام می شود. بهترین زمان برای سرویس پکیج قبل و بعد از فصل سرما، که بهتر است سرویس پکیج به طور کامل انجام گیرد. و دیگر اینکه این سرویس بهتر است توسط سرویس کار پکیج ایران رادیاتور انجام شود. سرویس کامل پکیج ایران رادیاتورخود را به متخصصان با تجربه ما در مجموعه الکترو خدمات بسپارید.

سرویس دوره ای برای افزایش طول عمر  پکیج مناسب است. این سرویس شامل رسوب زدایی، کنترل فشار آب ، آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون ،تنظیم حرارت،کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی، هواگیری سیستم و رادیاتور،تنظیم شیرگاز ، بررسی عملکرد دودکش یا فن ، می باشد سرویس کامل پکیج ایران رادیاتورخود را به متخصصان با تجربه ما در مجموعه الکترو خدمات بسپارید.

 

 

رسوب‌زدایی پکیج ایران رادیاتور

بسته به اینکه چقدر از کارکرد پکیج دیواری گذشته است و آخرین تاریخ سرویس پکیج و رسوب زدایی پکیج چه زمانی بوده است، و چه میزان رسوب یا جرم در پکیج وجود دارد و چند درصد  رسوب ها سخت و سفت شده هستند، روش رسوب زدایی پکیج و مدت زمان رسوب گیری متغیر می باشد. رسوب زدایی به 2 روش معمول انجام میشود . رسوب گیری پکیج غالبا از مواد اسیدی استفاده می شود، که به این فرآیند اسید شویی پکیج نیز می گویند.

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

نکته مهم در هواگیری پکیج ایراتم رادیتور درنظر گرفتن یک قطعه مهم به نام شیرپرکن می باشد.کار این قطعه کنترل میزان آب و فشار پکیج می باشد با توجه به اینکه مدل پکیج قدیمی  یا جدید باشد، سه نوع شیرپرکن وجود دارد:

 • شیر پرکن دستی
 • شیر پرکن نیمه اتومات
 • شیر پرکن اتومات

فقط کافی ست با پایان گرفتن  هواگیری پکیج، باتوجه به مدل آن کمی صبرکنید تا فشار bar به 5/1 برسد. با بستن شیر پرکن  کار پکیج و گرم شدن رادیاتورها هم شروع می شود.

 

چرا از سرویسکاران برای انجام سرویس پکیج خود باید کمک بگیریم؟

هدف از گردآوری کارشناسان در زمینه سرویس پکیج در مجموعه الکتروخدمات  این است که بتوانند به  بهترین صورت خدمات را به مشتریان عزیز ارائه بدهند ( در مدت زمان کوتاه و با هزینه بسیار مناسب). از این رو شما در مدت کوتاهی با مراجعه به وبسایت الکتروخدمات  و با ثبت سفارش خود یکی از کارشناسان مربوط به سرویس کاران پکیج را به دلخواه انتخاب کرده و تعمیر و سرویس پکیج خود را به آن‌ها واگزار نمایید.

 

نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور


راه اندازی و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور با در نظر گرفتن استانداردهایی بسیار مهم تنها باید توسط متخصصین حرفه ای در این زمینه انجام گیرد. به خاطر داشته باشید که نگهداری از پکیج دیواری به صورت طولانی مدت وابسته به نحوه نصب پکیج از یک سو و شرایط سرویس پکیج  دیواری ایران رادیاتور از سویی دیگر است.

توصیه های مهم در ارتباط با تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور

لطفا جهت جلوگیری از هزینه های اضافی  جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به توصیه هایی که در متن زیر گفته شده است دقت کنید:

 • دفترچه راهنما را نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز در دسترس شما یا تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور قرار گیرد.
 • اگر دائما مجبور به استفاده از شیر پرکن برای اصلاح فشار هستید احتمالا سیستم شما دارای نشتی می باشد، سریع تر برای پیشگیری از ضررهای بزرگ تر اقدام به تعمیر پکیج دیواری خودکرده و از تعمیر کارهای پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.
 • نحوه هواگیری پکیج دیواری به چه صورت می باشد:در گام اول  شارژ آب مدار گرمایش را انجام دهید سپس عمل هواگیری از تمام رادیاتور ها ،برای این کار در ابتدا پبچ هواگیری بالای رادیاتور را باز کرده تا هوای درون کاملا خارج شود تا آب به صورت پیوسته و کامل خارج شود.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

زمانی که پکیج شما دچار عیب و یا مشکلی می شود بهترین راه برای شناسایی و رفع آن بررسی دستگاه توسط تکنسین های حرفه ای و کار بلد می باشد، تعمیرکاران پکیج های ایران رادیاتور، تخصص و مهارت بالایی در عیب یابی و رفع آن دارند. تعمیرکاران مرکز تعمیرات الکترو خدمات بر همین اساس بهترین نوع خدمات را به مشتریان در سراسر مناطق تهران برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ارائه می نمایند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در منزل

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور تنها توسط تعمیرکار ایران رادیاتوربه صورت حرفه ای انجام می گیرد. مجموعه الکتروخدمات در صورتی که پکیج شما دچار هر گونه مشکلی شده باشد.مجموعه الکترو خدمات ،در کمترین زمان خدمات پکیج در محل را ارائه می دهدوتعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام می نماید. مجموعه ما در زمینه تعمیر پکیج بوتان هم ارائه خدمت می کند.

 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در این بخش از راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور به بررسی دقیق ترین نکات برای تشخیص عیب و رفع عیب پکیج ایران رادیاتور می پردازیم. فراموش نکنید که پیش از انجام مراحل عیب یابی باید از دارا بودن ابزارهای لازم برای بررسی قطعات پکیج ایران رادیاتور اطمینان حاصل نمایید، البته که داشتن تخصص و مهارت لازم برای تعمیرات پکیج نیز در اولویت قرار دارد.

مطالعه کامل دفترچه راهنما پکیج ایران رادیاتور مهم ترین موضوعی است که می تواند نقش موثری در افزایش اطلاعات کاربردی شما در رابطه با استفاده از پکیج داشته باشد. تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور که یکی از مشکلات اصلی دستگاه محسوب می شود، پس از انجام دقیق مراحل عیب یابی انجام خواهد گرفت.

برخی از مشکلات غیر رایج پکیج ایران رادیاتور بدون نمایش ارور یا کدخطا در دستگاه ایجاد می شوند، از جمله ین مشکلات می توان به کاهش فشار ناگهی پکیج اشاره کرد. بررسی احتمال های مهم از جمله رسوب گرفتن پکیج و یا هواگیری پکیج ایران رادیاتور می تواند نقش مهمی در رفع دقیق و کامل این مشکلات داشته باشد.

 

هواگیری پکیج ایران رادیاتور چگونه است؟

هواگیری پکیج از مواردی است که قبل از شروع فصول سرد برای بازدهی بیشتر پکیج انجام می شود .این کار در واقع برای خروج اکسیژن اضافی از پکیج و تنظیم فشار آن انجام میشود.برای هواگیری حتما لازم است که قبل از آن دفترچه

 

بررسی مشکلات متداول پکیج ایران رادیاتور

 • چرا پکیج ایران رادیاتور روشن نمی شود؟

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور به طور حتم یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در دستگاه وجود دارد، عدم وجود گاز، برق، هوا و همینطور قطع شدن ترموستات جزء مهم ترین مواردی است که می تواند در بروز این مشکل مؤثر باشد.

 

علت صدا غیر طبیعی در پکیج چیست؟

کم بودن فشار پکیج می تواند رایج ترین علت وجود صدا غیر طبیعی در دستگاه باشد، البته که در صورت وجود هوا نیز می توان شاهد بروز این مشکل بود.

 

 •  چرا پمپ پکیج ایران رادیاتور از کار افتاده است؟

از کار افتادن پمپ پکیج ایران رادیاتور می تواند ناشی از عدم رسیدن برق به پمپ باشد، خرابی پمپ نیز از جمله مواردی است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کنید. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پس از عیب یابی پکیج نسبت به تشخیص امکان تعمیر یا تعویض پمپ اقدام می کند.

 

 •  چرا مشعل پکیج پس از باز کردن آبگرمکن خاموش می شود؟

در صورت خاموش شدن مشعل بعد از باز کردن شیر آبگرم باید در اولین فرصت مبدل ثانویه دستگاه را چک کنید، به خاطر داشته باشید که در صورت وجود مشکل و خرابی در فلوسویچ نیز مشعل خاموش می شود. تعویض مشعل و یا هواگیری مبدل ثانویه از جمله راهکارهایی است که البته برای انجام هر یک باید از کارشناس تعمیرات پکیج مشورت بگیرید.

 

 •  چرا سیستم گرمایشی عمل نمی کند؟

در صورتی که دما آب مناسب باشد اما متوجه عدم عملکرد سیستم گرمایشی شوید، بهتر است تا از عدم خرابی شیر سه راه اطمینان حاصل کنید. اطمینان از عملکرد استاندارد پمپ و همینطور فلوسوییچ نیز در عیب یابی مشکل مؤثر خواهد بود، در صورتی که پکیج ایران رادیاتور تک مبدله دارید، از عدم بازماندن سوپاپ بای پس مطمئن شوید. در صورت وجود هر یک از احتمالات یاد شده، تکنسین تعمیرات ایران رادیاتور پکیج نسبت به تعویض یا تعمیر قطعات اقدام می کند.

 

 • دلیل وصل نشدن پرشر سوییچ دود چیست؟

اگر فن پکیچ روشن اما با مشکل وصل نشدن پرشر سوییچ دود مواجه شده اید، می توانید با بررسی دودکش و همینطور لوله های اتصال به پرشر مشکل را عیب یابی کنید. البته خرابی پرشر سوییچ نیز از جمله احتمالاتی است که باید آن را مدنظر قرار دهید.

 

 • علت روشن شدن انفجاری پکیج روی حالت آب گرم چیست؟

در صورتی که بعد از روشن شدن پکیج متوجه شدید که دستگاه به شکل انفجاری روی حالت آب گرم روشن شد، فورا نسبت دریافت مشاوره از کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات اقدام نمایید. در غیر این صورت نسبت به بررسی دودکش، اطمینان از سوراخ نشدن مشعل، عملکرد جرقه زن، تنظیم فشار گاز، تنظیم فاصله مشعل و الکترود جرقه زن اقدام نمایید.

 

 •  علت بالا رفتن فشار و عملکرد خود به خود شیر اطمینان در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

اگر به هر علت شیر اطمینان به صورت خود به خود باز می شود، باید با بررسی مبدل ثانویه، منبع انبساط، پمپ، مبدل اصلی، مبدل مصرفی و شیر پرکن از عدم نفوذ آب به مدار گرمایشی اطمینان حاصل کنید. به این نکته توجه کنید که هواگیری پکیج ایران رادیاتور به صورت منظم می تواند تاثیر ویژه ای در پیشگیری از خرابی دستگاه پکیج داشته باشد.

 

 •  چرا دمای آب مصرفی کم است؟

کم بودن دمای آب در صورت عملکرد مدار گرمایشی می تواند ناشی از خرابی NTC و یا کاهش فشار آب باشد. در صورتی که شیر سه راهه مبدل یا برد کنترل و همینطور سوپاپ بای پس نیز دچار مشکل و اختلال شده باشدو همینطور در صورت وجود رسوب در مدل مصرفی احتمال بروز این عیب در پکیج افزایش می یابد. عیب یابی دقیق علت کاهش دمای آب پکیج تعیین کننده راهکارهای رفع عیب موجود خواهد بود.

 

 • چرا رادیاتورهای پکیج ایران رادیاتور گرم نمی شوند؟

عوامل متعددی در بروز مشکل گرم نشدن رادیاتورها تاثیر گذار است، برای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور حتما از کارشناسان و تکنسین های باتجربه مشورت بگیرید. در صورت بروز این مشکل باید از رسوب گیری پکیج (مبدل ها) مطمئن شوید. همینطور باید نسبت به بررسی دودکش، لوله کشی مدار، پتاسیومتر، برد کنترل، فشار مدار، NTC، عملکرد فنر سوپاپ بای پس، کاهش ظرفیت حرارتی پکیج و ارتفاع شعله مطمئن شوید.

 

 •  چرا پرشر سوییچ دود در صورت خاموشی فن وصل است؟

در صورتی که در پرشر سوییچ دود و یا سیم کشی پکیج مشکلی به وجود آید، باید شاهد خاموشی فن بود.

 

 •  علت ریست شدن پکیج بعد از تشکیل شعله چیست؟

اگر بعد از تشکیل شعله در پکیج و با گذشت زمانی کوتاه متوجه ریست شدن دستگاه شدید، باید از عدم قطعی اتصال زمین و عدم ایراد در برد کنترل مطمئن شوید. همچنین باید میله یون را بررسی کنید. مطمئن شوید که کابل میله یون قطع نیست و نسبت به بررسی تنظیم گاز اقدام نمایید.

 

 • علت گرم نشدن آب  در پکیج ایران رادیاتور

در پکیج ایران رادیاتور اگر با مشکل گرم نبودن آب روبرو شدید در مرحله اول بررسی کنید که آیا چراغ های روی پنل که اعداد بر روی آن درج شده است به صورت جفت جفت چشمک می زنند یا خیر. اگر پاسخ بله است این چراغ ها در زمان حرکت آب گرم به صورت جفت چشمک خواهند زد در غیر این صورت با بروز خطا این چراغ ها به صورت متوالی چشمک میزنند.

 • علت سرد و گرم شدن آب در پیکج چیست؟

دلایل زیادی برای سرد و گرم شدن آب پکیج مصرفی وجود دارد که میتواند سبب بروز همچیین مشکلی شود. از جمله این دلایل رسوب گرفتن دستگاه می باشد که سبب ایجاد نوسان در جریان آب مصرفی پکیج میشود از دلایل دیگر میتواند خراب بودن پمپ فشار آب ساختمان باشد که سبب قطع و وصل شدن آب می گردد.برای رفع این مشکل حتما با مشاورین و کارشناسان این حوزه ارتباط مشورت نمایید.

 • علائم نشت گاز در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

علائم نشت گاز از پکیج ایران رادیاتور شامل :خروج بوی دود یا بوی گاز از اطراف پکیج که این مورد می تواند نشانه سوراخ شدن پکیج نیز باشد ، پاره شدن لوله و یا شلنگ دستگاه،خروج و یا نشتی آب از دستگاه،پوسیدگی و یا ازبین رفتن قطعات داخل دستگاه نیز می باشد

 • شیر اطمینان پکیج دیواری چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

 شیر اطمینان د رمدار پکیج وظیفه خروج آب اضافی را دراد.این عمل به این صورت است که یک شیر در مدار پکیج نصب شده است  و  در صورتی که فشار پکیج بیش از حد نرمال باشد آب اضافی از محل شیر اطمیمنان خارج می گردد.

 • در زمان بروز کدام ایراد سرویس پیکج ایران رادیاتور ضروری است؟

هنگامی که سرویس و نگهداری از پکیج به صورت صحیح انجام نشود در طول زمان پکیج دچار خطا و ایراد خواهد شد.برخی از مشکلات پکیج با مطالعه دفترچه راهنما برطرف می شود و نیاز به سرویس توسط تعمیر کار را ندارد اما برخی دیگر از مشکلات از قبیل نشتی آب یا گاز ازپکیج ،خاموش شدن ناگهانی و ایجاد سر و صدا از مواردی است که نیاز سرویس توسط تکنسین و تعمیر کار حرفه ای دارد.

 • علت گرم نشدن آب مصرفی در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

آب مصرفی پکیج سرد می باشد و هیچ اروری مشاهده نمی‌شود:  آب مصرفی به طور کامل سرد است و زمانی که شیر آبگرم را باز میکنید هیچ عکس العملی از پکیج مشاهده نمیشود ؟ همانطور که قبلا گفته شد در عیب یابی پکیج دیواری اولویت با بررسی کدخطا است. کد خطا در پکیج آنالوگ پکیج دیواری ایران رادیاتور توسط چشمک زدن یک یا چند چراغ به طور ثابت  یا همزمان مشخص می‌شود. شیر آبگرم باز است و روی پانل پکیج عکس العملی مشخص نمیباشد. در این حالت مشکل خرابی فلوسویچ و فلومتر است.

آب مصرفی سرد می باشد و چراغ ها دو تا دو تا چشمک می‌زنند: اگر آب مصرفی کاملا سرد و چراغ های پکیج به طور نرمال حرکت کنند یعنی فلوسویچ عمل می کند ولی ایرادی در یک قطعه  دیگر باعث شده که برد فرمان وصل شعله را ندهد.این مشکل  از سنسور آب مصرفی باشد

 • علت کم شدن فشار بار در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در پکیج های دیواری ایران رادیاتور برخی موارد باعث کم شدن فشار بار می شود که در ادامه مطلب گفته شده است:

 • باد نداشتن منبع انبساط
 • هوا گرفتن رادیاتور ها
 •  خرابی شیر پرکن

 

 • علت بالا رفتن فشار بار در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

شایع ترین علتی که باعث بالا رفتن فشار پکیج می شود نداشتن و یا خرابی  باد کافی در منبع انبساط می باشد.

 • مورد دوم خرابی شیر پرکن و یا نیمه باز بودن شیر پرکن
 • سوم گیرپاژ کردن پمپ و یا کار نکردن آن به هر علت

 

 • به طور کلی می توان گفت علت سرد و گرم شدن آب مصرفی پکیج به شرح زیرمی باشد :
 1. تنظیم نبودن پمپ فشار آب ،کم و زیاد شدن فشار آب به طور مکرر
 2. رسوب مبدل ثانویه
 3. جرم گرفتن سوپاپ
 4. تنظیم نبودن شعله
 5. معیوب بودن پرشر
 6. رسوب در مبدل حرارتی اصلی
 7. معیوب بودن سنسور حرارتی
 8. معیوب بودن پمپ سیرکولاتور

 

 • تبدیل تابستانی به زمستانی در پکیج ایران رادیاتور
 1. پکیج را روی حالت خاموش قرار دهید.
 2. شیرهای بزرگ که شیرهای رفت و برگشت شوفاژها هستند را باز کنید.
 3. همه شیرهای مربوط به رادیاتورها را بازنمایید تا آب گرم جریان پیدا کند.
 4. شوفاژها را هواگیری کنید.
 5. آب پکیج را تنظیم کنید.
 6. در انتها ولوم تنظیم حالت پکیج را بچرخانید.

 

 • علت روشن ماندن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور

در واقع روشن شدن چراغ نارنجی به معنای روشن بودن شعله پکیج میباشد و اگر دقت کرده باشید کنار این چراغ علامت شعله نیز کشیده شده است. چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور چراغ شعله پکیج نامیده میشود . در واقع در پکیج ایران رادیاتور چراغ زرد نداریم و علت روشن شدن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور گواهی بر همین چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور دارد.

 

 • روش تنظیم فشار بار جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ابتدا زیر پکیج یک شیر آبی رنگ کوچک خواهید دید که شیرپرکن نامیده می‌شود.

 1. برای بالا بردن فشار پکیج ایران رادیاتور باید آن را خلاف چرخش عقربه‌های ساعت بازکنید سپس فشار سنج دستگاه را بررسی نماببد،
 2. هنگامی که درجه فشار سنج به مقدار مورد نظررسید شیرپرکن را ببندید.
 3. بهتر است قبل از اینکه درجه فشار سنج به مقدار 2 بار برسد آن را ببندید چونکه میزان استاندارد فشار پکیج معمولا بین 0.6 الی 1.5 می باشد.

 

 • ارورهای پکیج ایران رادیاتور در مدل آنالوگ

پکیج های ایران رادیاتور دارای دو مدل دیجیتال و آنالوگ می باشند . در مدل آنالوگ همانند M24ff،  ارور یا کد خطا پکیج ایران رادیاتور به صورت روشن شدن چراغ‌های LED با نمایش اعداد 30، 40، 50، 60، 70 و 80 در پنل پکیج ، نشان داده می‌شود.

 

 • ارور پکیج ایران رادیاتور در مدل دیجیتال

در پکیج‌های ایران رادیاتور دیجیتالی همانند پکیج L24FF، ارورها روی نمایشگر به صورت کد خطا ، نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال اگر ارور E2  روی نمایشگر پکیج، نشان داده شودیعنی  شعله پکیج شما ایراد دارد و می‌تواند به دلایل مختلفی مانند قطع بودن گاز، خرابی شیر برقی، خراب بودن یون تشخیص شعله و … این خطا رخ داده باشد.

 

لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور


لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور به شرح ذیل است :

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل CF _ FF

 ارور 60 _ 50 : قطعی ترموستات حدی C°105

 ارور 50 _ 70 : اشکال در ترموستات مدار

ارور 50 _ 80 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی در اتصال کوتاه

 ارور 60 _ 70 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی مدار باز

 ارور 60 _ 80 : یخ زدایی ( با مشعل روشن )

ارور 70 : یخ زدایی ( با پمپ روشن )

 ارور 70 : خرابی یا عیب یون ( حین کار )

 ارور 30 _ 40 : عمل کردن ترموستات حدی C°105

 

 • ارور های پکیج ایران رادیاتور مدل CF

 ارور 40 _ 70 : قطعی ترموستات دودکش

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل FF

 قطعی پرشر سوئیچ هوا ( فن روشن )

 40 _ 80 _ 60 : پرشر سوئیچ هوا وصل ( فن خاموش )

 

کدهای خطای چشمک‌زن پکیج ایران‌رادیاتور

 • ارور 70 چشمک زن ایران رادیاتور : مربوط به افزایش دمای مدار گرمایش به بیش از هشتاد و نه درجه سانتی
 • خطای 80 70 چشمک زن ایران رادیاتور : عدم تشکیل شعله
 • ارور  80 60 چشمک زن ایران رادیاتور : به علت افت بار پکیج
 • خطای 80 50 چشمک زن ایران رادیاتور : Ntc آب گرم مصرفی اشکال دارد
 • ارور 80 40 چشمک زن ایران رادیاتور : کلید دود فعال است
 • ارور 40 70 80 چشمک زن ایران رادیاتور : مبدل رسوب گرفته

 

آموزش تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور

آموزش تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور در مراکز فنی و طی دوره های مشخصی ارائه می گردد، اما با این حال مطالعه دقیق راهنمای کامل تعمیر پکیج ایران رادیاتور در این مقاله که توسط تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات الکترو خدمات با شما به اشتراک گذاشته شد، می تواند نقش ویژه ای در مدیریت شرایط هنگام بروز ایراد یا خرابی در پکیج داشته باشد.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پس از حضور در محل مورد نظر مشتری، با بررسی کامل ارور های پکیج ایران رادیاتور نسبت به عیب یابی مشکل و رفع عیب ایجاد شده اقدام می نماید. مرکز تعمیرات الکترو خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیر پکیج های ایران رادیاتور در تهران است که کلیه مراکز ذیل را نیز به مشتریان ارائه می نماید :

 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 •  اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 •  شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور

نحوه محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چگونه است؟

محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مراکز تعمیرات حرفه ای و نمایندگی های مجاز کشور کاملا منطبق با استانداردها و تعرفه های رسمی است. ضمن اینکه در مرکز تعمیرات الکترو خدمات امکان دریافت مشاوره تعمیرات و همینطور کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت تعمیر پکیج به صورت کاملا رایگان وجود دارد. اما مهم ترین پارامترها در تعیین هزینه تعمیر پکیج عبارت اند از :

 • نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج
 • روش و نحوه انجام عیب یابی و تعمیرات
 • انجام خدمات مرتبط از جمله هواگیری یا اسیدشویی پکیج
 • تعرفه تعمیرات پکیج 1401
 • مهارت و تخصص تکنسین
 • انجام خدمات در محل یا در نمایندگی

 

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین زمان برای سرویس دوره ای پکیج ها هر شش ماه و حداقل سالیانه می باشد، و با توجه به نوع سرویس هزینه متفاوت خواهد بود .

 

مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور

خدمات ارائه شده توسط مجموعه‌ی الکترو خدمات به عنوان مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران به شرح زیر می باشد:
رسوب گیری پکیج: که از طریق روش‌هایی کارآمد ، شست و شو و بررسی کلی سیستم داخلی پکیج، پیدا کردن نقص اصلی ، هواگیری قطعات مختلف پکیج ایران رادیاتور و تعویض قطعات اصلی پکیج در صورت احتیاج و استفاده از قطعات برند و با کیفیت برای تعمیر می‌باشد.
تعمیرکاران این مجموعه‌ از معتبرین و ماهرترین افراد مشغول در زمینه‌ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به شمار می‌آیند که همه ی آنها دارای مدارک معتبر در زمینه‌ی تعمیرات پکیج‌ها هستند و هر پکیج را طبق استانداردهای ساخت آن تعمیر می‌کنند؛ در نتیجه فرایند تعمیر هر یک از این پکیج‌ها نیز متفاوت است که مهندسان این مجموعه با مهارت های کامل و با در نظر داشتن تمامی این ویژگی‌ها به تعمیر انواع پکیج‌ها می‌پردازند.

اگر به دنبال انتخاب یک تعمیرگاه مجاز و نمایندگی رسمی برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران هستید، مرکز تعمیرات الکترو خدمات با ارائه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات در سراسر مناطق تهران، در خدمت شما است.

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتوردر غرب تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران

به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران “مرکز تعمیرات الکترو خدمات” اعتماد کنید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

 

 

سوالات متداول در رابطه با تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر به عوامل زیادی وابسته است، از جمله: میزان مهارت تکنسین، تعرفه ی مصوب سال، روش و نحوه ی انجام عیب یابی و تعمیرات، نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج

به دلیل تعداد زیاد شعب الکترو خدمات در سراسر تهران تکنسین ها در سریع ترین زمان به محل مورد نظر خود را می رسانند.

الکترو خدمات ، کلیه خدمات خود را تا 6 ماه گارانتی می کند.

Load More

5/5 - (4 امتیاز)

58 دیدگاه

 1. سلام چند روز پیشسرویسکار آوردیم پکیج دیواری رو تعمیر کرده
  خوب کار میکرد الان دوباره همونجوری شده …شرکتتون ضمانت داره که همون مشکل پیش اومد خراب شد دوباره درستش کنین؟

 2. سلام پکیج ایران رادیاتور ما روشن نمیشه.فشار گازمون هم نرماله مشکلش چی میتونه باشه راهنمایی کنید تورو خدا

 3. سلام بابت تعمیرکاری که فرستاده بودین خواستم تشکر کنم….هم کارشون حرفه ای بود هم هزینه معقولی گرفتن …جاهای دیگه تماس گرفتیم لالقل 50 تومن گرون تر میگفتن …

 4. خسته نباشید می خوایم پکیج ایران رادیاتورمون رو زودتر از 6 ماه سرویس کنیم. 4ماهم نمیشه خریدیمش…سالمه ولی سر همین که بعدا خراب نشه میخوایم سرویسش کنیم. چون کمتر از 6 ماه میخوایم سرویس کنیم هزینش کمتر نمیشه؟

 5. سلام پکیج دیواری ایران رادیاتورمون خوب کار نمیکنه بخوایم تعمیرکار بفرستین دستگاه رو باخودشون میبرن یا همینجا درستش میکنن؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر