تعمیر پکیج ایران رادیاتور

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

پکیج-ایران-رادیاتور

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

گارانتی خدمات

الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

سرعت در ارائه خدمات

الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض

با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

قیمت های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل


خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور در محل، توسط الکترو خدمات، با اعزام تکنسین های حرفه ای بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی انجام می گیرد. پکیج ایران رادیاتور از جمله پکیج های پرطرفدار در ایران است که بر اساس نوع استفاده کاربران یا گذشت زمان، گاهی دچار اختلال می شود.

از انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور باید به مدل E، M، K، L، ocE،BM اشاره کرد. باید به این نکته توجه کنید که پکیج ها عموما در دو نوع بدون فن و فن دار عرضه می شوند ، که هر یک با کدهای خاصی، مشخص می شوند.

 

پس برای انجام دقیق مراحل تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، توجه به نوع و مدل پکیج بسیار اهمیت دارد. مرکز تعمیرات الکترو خدمات، اماده ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و مشاوره برای عیب یابی پکیج به شما عزیزان است.

 

نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور


بررسی نحوه عملکرد دستگاه و اطمینان از عدم معیوب بودن یک یا چند قطعه در پکیج ایران رادیاتور صرفا با انجام سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور توسط یک متخصص امکانپذیر خواهد بود.

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور به دو روش سرویس می شود، یک روش سرویس به صورت دوره ای است که دو بار در سال یعنی هر شش ماه یک بار انجام می شود. بهترین زمان برای سرویس پکیج قبل و بعد از فصل سرما است که توصیه می شود سرویس پکیج به طور کامل توسط سرویس کار پکیج ایران رادیاتور انجام گیرد.

سرویس دوره ای برای افزایش طول عمر پکیج مناسب است. این سرویس شامل رسوب زدایی، کنترل فشار آب ، آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون ،تنظیم حرارت،کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی، هواگیری سیستم و رادیاتور،تنظیم شیرگاز ، بررسی عملکرد دودکش یا فن ، می باشد.

 سرویس کامل و دوره ای پکیج ایران رادیاتور خود را به متخصصان با تجربه ما در مجموعه الکترو خدمات بسپارید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 فواید سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور

 • بیشتر شدن ایمن بودن پکیج
 • بهبود کارایی پکیج

 

مراحل سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

 • دستگاه توسط سرویسکار مجرب عیب یابی و تست می شود
 • بررسی هزینه های اجمالی و مدت زمان لازم برای درست کردن ایراد
 • تعمیر قطعات از کار افتاده یا استفاده از قطعات اورجینال
 • تضمین ارائه خدمات سرویس پکیج

رسوب‌زدایی پکیج ایران رادیاتور

روش رسوب زدایی پکیج و مدت زمان رسوب گیری بر اساس موارد زیر مشخص می شود:

 • چقدر از کارکرد پکیج دیواری گذشته است،
 • آخرین تاریخ سرویس پکیج و رسوب زدایی پکیج چه زمانی بوده است،
 • چه میزان رسوب یا جرم در پکیج وجود دارد،
 • چند درصد رسوب ها سخت و سفت شده هستند.

برای رسوب گیری پکیج غالبا از مواد اسیدی استفاده می شود، که به این فرآیند اسید شویی پکیج نیز می گویند.

 

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

نکته مهم در هواگیری پکیج ایران رادیاتور درنظر گرفتن یک قطعه مهم به نام شیرپرکن می باشد.کار این قطعه کنترل میزان آب و فشار پکیج می باشد با توجه به اینکه مدل پکیج قدیمی یا جدید باشد، سه نوع شیرپرکن وجود دارد:

 • شیر پرکن دستی
 • شیر پرکن نیمه اتومات
 • شیر پرکن اتومات

فقط کافی ست با پایان گرفتن  هواگیری پکیج، باتوجه به مدل آن کمی صبرکنید تا فشار bar به 5/1 برسد. با بستن شیر پرکن  کار پکیج و گرم شدن رادیاتورها هم شروع می شود.

 

چرا از سرویسکاران برای انجام سرویس پکیج خود باید کمک بگیریم؟

هدف از گردآوری کارشناسان در زمینه سرویس پکیج در مجموعه الکتروخدمات این است که بتوانند در مدت زمان کوتاه و با هزینه بسیار مناسب، خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه دهند. از این رو شما در مدت کوتاهی با مراجعه به وبسایت الکترو خدمات و با ثبت سفارش تعمیر و سرویس پکیج خود را به سرویس کاران مجرب واگذار نمایید.

 

نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

 

راه اندازی و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور با در نظر گرفتن استانداردهای بسیار مهم تنها باید توسط متخصصین حرفه ای انجام گیرد. به خاطر داشته باشید که نگهداری از پکیج دیواری به صورت طولانی مدت، وابسته به نحوه نصب پکیج از یک سو و شرایط سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور از سویی دیگر است.

 

توصیه های مهم در ارتباط با تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور

لطفا جهت جلوگیری از هزینه های اضافی  جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به توصیه هایی که در متن زیر گفته شده است دقت کنید:

 • دفترچه راهنما را نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز در دسترس شما یا تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور قرار گیرد.
 • اگر دائما مجبور به استفاده از شیر پرکن برای اصلاح فشار هستید احتمالا سیستم شما دارای نشتی می باشد، سریع تر برای پیشگیری از ضررهای بزرگ تر اقدام به تعمیر پکیج دیواری خودکرده و از تعمیر کارهای پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.
 • نحوه هواگیری پکیج دیواری به چه صورت می باشد:در گام اول  شارژ آب مدار گرمایش را انجام دهید سپس عمل هواگیری از تمام رادیاتور ها ،برای این کار در ابتدا پبچ هواگیری بالای رادیاتور را باز کرده تا هوای درون کاملا خارج شود تا آب به صورت پیوسته و کامل خارج شود.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده خدمات تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور

 

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

زمانی که پکیج شما دچار عیب و یا مشکلی می شود بهترین راه برای شناسایی و رفع آن بررسی دستگاه توسط تکنسین های حرفه ای و کار بلد می باشد. تعمیرکاران پکیج های ایران رادیاتور الکترو خدمات، تخصص و مهارت بالایی در عیب یابی و رفع آن دارند. بر همین اساس بهترین خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در منزل را به مشتریان خود سراسر مناطق تهران ارائه می نمایند. لازم به ذکر است مجموعه ما در زمینه تعمیر پکیج بوتان هم ارائه خدمت می کند.

 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در این بخش به بررسی دقیق ترین نکات برای تشخیص و رفع عیب پکیج ایران رادیاتور می پردازیم. فراموش نکنید که پیش از انجام مراحل عیب یابی باید از دارا بودن ابزارهای لازم برای بررسی قطعات پکیج ایران رادیاتور اطمینان حاصل نمایید، البته که داشتن تخصص و مهارت لازم برای تعمیرات پکیج نیز در اولویت قرار دارد.

مطالعه کامل دفترچه راهنما پکیج ایران رادیاتور مهم ترین موضوعی است که می تواند نقش موثری در افزایش اطلاعات کاربردی شما در رابطه با استفاده از پکیج داشته باشد. تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور که یکی از مشکلات اصلی دستگاه محسوب می شود، پس از انجام دقیق مراحل عیب یابی انجام خواهد گرفت.

برخی از مشکلات غیر رایج پکیج ایران رادیاتور بدون نمایش ارور یا کدخطا در دستگاه ایجاد می شوند، از جمله این مشکلات می توان به کاهش فشار ناگهی پکیج اشاره کرد. بررسی احتمال های مهم از جمله رسوب گرفتن پکیج و یا هواگیری پکیج ایران رادیاتور می تواند نقش مهمی در رفع دقیق و کامل این مشکلات داشته باشد.

 

بررسی مشکلات متداول پکیج ایران رادیاتور

 • چرا پکیج ایران رادیاتور روشن نمی شود؟

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور به طور حتم یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در دستگاه وجود دارد، عدم وجود گاز، برق، هوا و همینطور قطع شدن ترموستات جزء مهم ترین مواردی است که می تواند در بروز این مشکل مؤثر باشد.

 

علت صدا غیر طبیعی در پکیج چیست؟

کم بودن فشار پکیج می تواند رایج ترین علت وجود صدا غیر طبیعی در دستگاه باشد، البته که در صورت وجود هوا نیز می توان شاهد بروز این مشکل بود.

 

 •  چرا پمپ پکیج ایران رادیاتور از کار افتاده است؟

از کار افتادن پمپ پکیج ایران رادیاتور می تواند ناشی از عدم رسیدن برق به پمپ باشد، خرابی پمپ نیز از جمله مواردی است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کنید. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پس از عیب یابی پکیج نسبت به تشخیص امکان تعمیر یا تعویض پمپ اقدام می کند.

 

 •  چرا مشعل پکیج پس از باز کردن آبگرمکن خاموش می شود؟

در صورت خاموش شدن مشعل بعد از باز کردن شیر آبگرم باید در اولین فرصت مبدل ثانویه دستگاه را چک کنید، به خاطر داشته باشید که در صورت وجود مشکل و خرابی در فلوسویچ، مشعل خاموش می شود. تعویض مشعل و یا هواگیری مبدل ثانویه از جمله راهکارهایی است که برای انجام هر یک باید از کارشناس تعمیرات پکیج مشورت بگیرید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 •  چرا سیستم گرمایشی عمل نمی کند؟

اگر دما آب مناسب باشد و متوجه عدم عملکرد سیستم گرمایشی شوید، بهتر است تا از سالم بودن شیر سه راه اطمینان حاصل کنید. اطمینان از عملکرد استاندارد پمپ و همینطور فلوسوییچ نیز در عیب یابی مشکل مؤثر خواهد بود، در صورتی که پکیج ایران رادیاتور تک مبدله دارید، از عدم بازماندن سوپاپ بای پس مطمئن شوید. در صورت وجود هر یک از احتمالات یاد شده، تکنسین تعمیرات ایران رادیاتور پکیج، نسبت به تعویض یا تعمیر قطعات اقدام می کند.

 

 • دلیل وصل نشدن پرشر سوییچ دود چیست؟

اگر فن پکیچ روشن است اما با مشکل وصل نشدن پرشر سوییچ دود مواجه شده اید، می توانید با بررسی دودکش و همینطور لوله های اتصال به پرشر مشکل را عیب یابی کنید. البته خرابی پرشر سوییچ نیز از جمله احتمالاتی است که باید آن را مدنظر قرار دهید.

 

 • علت روشن شدن انفجاری پکیج روی حالت آب گرم چیست؟

در صورتی که دستگاه با قرارگیری در حالت گرم به شکل انفجاری شد روشن شد، فورا با کارشناسان مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت نسبت به بررسی دودکش، عملکرد جرقه زن، تنظیم فشار گاز، تنظیم فاصله مشعل و الکترود جرقه زن و اطمینان از سوراخ نشدن مشعل، اقدام نمایید.

 

 •  علت بالا رفتن فشار و عملکرد خود به خود شیر اطمینان در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

اگر به هر علت شیر اطمینان به صورت خود به خود باز شد، باید با بررسی مبدل ثانویه، منبع انبساط، پمپ، مبدل اصلی، مبدل مصرفی و شیر پرکن از عدم نفوذ آب به مدار گرمایشی اطمینان حاصل کنید. به این نکته توجه کنید که هواگیری پکیج ایران رادیاتور به صورت منظم می تواند تاثیر ویژه ای در پیشگیری از خرابی دستگاه پکیج داشته باشد.

 

 •  چرا دمای آب مصرفی کم است؟

کم بودن دمای آب در صورت عملکرد مدار گرمایشی می تواند ناشی از خرابی NTC و یا کاهش فشار آب باشد. در صورتی که شیر سه راهه مبدل یا برد کنترل و همینطور سوپاپ بای پس نیز دچار مشکل و اختلال شده باشدو همینطور در صورت وجود رسوب در مدل مصرفی احتمال بروز این عیب در پکیج افزایش می یابد. عیب یابی دقیق علت کاهش دمای آب پکیج تعیین کننده راهکارهای رفع عیب موجود خواهد بود.

 

 • چرا رادیاتورهای پکیج ایران رادیاتور گرم نمی شوند؟

عوامل متعددی در بروز مشکل گرم نشدن رادیاتورها تاثیر گذار است، برای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور حتما از کارشناسان و تکنسین های باتجربه مشورت بگیرید. در صورت بروز این مشکل باید از رسوب گیری پکیج (مبدل ها) مطمئن شوید. همینطور باید نسبت به بررسی دودکش، لوله کشی مدار، پتاسیومتر، برد کنترل، فشار مدار، NTC، عملکرد فنر سوپاپ بای پس، کاهش ظرفیت حرارتی پکیج و ارتفاع شعله مطمئن شوید.

 

 •  چرا پرشر سوییچ دود در صورت خاموشی فن وصل است؟

در صورتی که در پرشر سوییچ دود و یا سیم کشی پکیج مشکلی به وجود آید، باید شاهد خاموشی فن بود.

 

 •  علت ریست شدن پکیج بعد از تشکیل شعله چیست؟

اگر بعد از تشکیل شعله در پکیج و با گذشت زمانی کوتاه متوجه ریست شدن دستگاه شدید، باید از عدم قطعی اتصال زمین و عدم ایراد در برد کنترل مطمئن شوید. همچنین باید میله یون را بررسی کنید. مطمئن شوید که کابل میله یون قطع نیست و نسبت به بررسی تنظیم گاز اقدام نمایید.

 

 • علائم نشت گاز در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

علائم نشت گاز از پکیج ایران رادیاتور شامل :خروج بوی دود یا بوی گاز از اطراف پکیج است که این مورد می تواند نشانه سوراخ شدن پکیج، پاره شدن لوله و یا شلنگ دستگاه،خروج و یا نشتی آب از دستگاه،پوسیدگی و یا ازبین رفتن قطعات داخل دستگاه نیز می باشد.

 • شیر اطمینان پکیج دیواری چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

 شیر اطمینان در مدار پکیج وظیفه خروج آب اضافی را دارد.این عمل به این صورت است که یک شیر در مدار پکیج نصب شده است  و در صورتی که فشار پکیج بیش از حد نرمال باشد آب اضافی از محل شیر اطمیمنان خارج می گردد.

 • در زمان بروز کدام ایراد سرویس پیکج ایران رادیاتور ضروری است؟

هنگامی که سرویس و نگهداری از پکیج به صورت صحیح انجام نشود، به تدریج پکیج دچار خطا و ایراد خواهد شد. برخی از مشکلات پکیج با مطالعه دفترچه راهنما برطرف می شود و نیاز به سرویس توسط تعمیر کار را ندارد اما برخی دیگر از مشکلات از قبیل نشتی آب یا گاز از پکیج ،خاموش شدن ناگهانی و ایجاد سر و صدا از مواردی است که نیاز سرویس توسط تکنسین و تعمیر کار حرفه ای دارد.

 • علت گرم نشدن آب مصرفی در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

آب مصرفی پکیج سرد می باشد و هیچ اروری مشاهده نمی‌شود:  آب مصرفی به طور کامل سرد است و زمانی که شیر آبگرم را باز میکنید هیچ عکس العملی از پکیج مشاهده نمیشود ؟ همانطور که قبلا گفته شد در عیب یابی پکیج دیواری اولویت با بررسی کدخطا است. کد خطا در پکیج آنالوگ پکیج دیواری ایران رادیاتور توسط چشمک زدن یک یا چند چراغ به طور ثابت  یا همزمان مشخص می‌شود. شیر آبگرم باز است و روی پانل پکیج عکس العملی مشخص نمیباشد. در این حالت مشکل خرابی فلوسویچ و فلومتر است.

آب مصرفی سرد می باشد و چراغ ها دو تا دو تا چشمک می‌زنند: اگر آب مصرفی کاملا سرد و چراغ های پکیج به طور نرمال حرکت کنند یعنی فلوسویچ عمل می کند ولی ایرادی در یک قطعه  دیگر باعث شده که برد فرمان وصل شعله را ندهد.این مشکل  از سنسور آب مصرفی باشد

 • علت کم شدن فشار بار در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در پکیج های دیواری ایران رادیاتور برخی موارد باعث کم شدن فشار بار می شود که در ادامه مطلب گفته شده است:

 • باد نداشتن منبع انبساط
 • هوا گرفتن رادیاتور ها
 •  خرابی شیر پرکن

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 • علت بالا رفتن فشار بار در تعمیر پکیج ایران رادیاتور

شایع ترین علتی که باعث بالا رفتن فشار پکیج می شود نداشتن باد کافی در منبع انبساط و یا خرابی آن می باشد.

 • مورد دوم خرابی شیر پرکن و یا نیمه باز بودن شیر پرکن
 • سوم گیرپاژ کردن پمپ و یا کار نکردن آن به هر علت

 

 • به طور کلی می توان گفت علت سرد و گرم شدن آب مصرفی پکیج به شرح زیرمی باشد :
 1. تنظیم نبودن پمپ فشار آب ،کم و زیاد شدن فشار آب به طور مکرر
 2. رسوب مبدل ثانویه
 3. جرم گرفتن سوپاپ
 4. تنظیم نبودن شعله
 5. معیوب بودن پرشر
 6. رسوب در مبدل حرارتی اصلی
 7. معیوب بودن سنسور حرارتی
 8. معیوب بودن پمپ سیرکولاتور

 

 • تبدیل تابستانی به زمستانی در پکیج ایران رادیاتور
 1. پکیج را روی حالت خاموش قرار دهید.
 2. شیرهای بزرگ که شیرهای رفت و برگشت شوفاژها هستند را باز کنید.
 3. همه شیرهای مربوط به رادیاتورها را بازنمایید تا آب گرم جریان پیدا کند.
 4. شوفاژها را هواگیری کنید.
 5. آب پکیج را تنظیم کنید.
 6. در انتها ولوم تنظیم حالت پکیج را بچرخانید.

 

 • علت روشن ماندن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور

در واقع روشن شدن چراغ نارنجی به معنای روشن بودن شعله پکیج میباشد و اگر دقت کرده باشید کنار این چراغ علامت شعله نیز کشیده شده است. چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور چراغ شعله پکیج نامیده میشود . در واقع در پکیج ایران رادیاتور چراغ زرد نداریم و علت روشن شدن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور گواهی بر چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور دارد.

 

 • روش تنظیم فشار بار جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ابتدا زیر پکیج یک شیر آبی رنگ کوچک خواهید دید که شیرپرکن نامیده می‌شود.

 1. برای بالا بردن فشار پکیج ایران رادیاتور باید آن را خلاف چرخش عقربه‌های ساعت بازکنید سپس فشار سنج دستگاه را بررسی نماببد،
 2. هنگامی که درجه فشار سنج به مقدار مورد نظررسید شیرپرکن را ببندید.
 3. بهتر است قبل از اینکه درجه فشار سنج به مقدار 2 بار برسد آن را ببندید چونکه میزان استاندارد فشار پکیج معمولا بین 0.6 الی 1.5 می باشد.

 

 • ارورهای پکیج ایران رادیاتور در مدل آنالوگ

پکیج های ایران رادیاتور دارای دو مدل دیجیتال و آنالوگ می باشند . در مدل آنالوگ همانند M24ff،  ارور یا کد خطا پکیج ایران رادیاتور به صورت روشن شدن چراغ‌های LED با نمایش اعداد 30، 40، 50، 60، 70 و 80 در پنل پکیج ، نشان داده می‌شود.

 

 • ارور پکیج ایران رادیاتور در مدل دیجیتال

در پکیج‌های ایران رادیاتور دیجیتالی همانند پکیج L24FF، ارورها روی نمایشگر به صورت کد خطا ، نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال اگر ارور E2  روی نمایشگر پکیج، نشان داده شودیعنی  شعله پکیج شما ایراد دارد و می‌تواند به دلایل مختلفی مانند قطع بودن گاز، خرابی شیر برقی، خراب بودن یون تشخیص شعله و … این خطا رخ داده باشد.

 

لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور


لیست کامل کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور به شرح ذیل است :

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل CF _ FF

 ارور 60 _ 50 : قطعی ترموستات حدی C°105

 ارور 50 _ 70 : اشکال در ترموستات مدار

ارور 50 _ 80 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی در اتصال کوتاه

 ارور 60 _ 70 : مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی مدار باز

 ارور 60 _ 80 : یخ زدایی ( با مشعل روشن )

ارور 70 : یخ زدایی ( با پمپ روشن )

 ارور 70 : خرابی یا عیب یون ( حین کار )

 ارور 30 _ 40 : عمل کردن ترموستات حدی C°105

 

 • ارور های پکیج ایران رادیاتور مدل CF

 ارور 40 _ 70 : قطعی ترموستات دودکش

 •  ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل FF

 قطعی پرشر سوئیچ هوا ( فن روشن )

 40 _ 80 _ 60 : پرشر سوئیچ هوا وصل ( فن خاموش )

 

کدهای خطای چشمک‌زن پکیج ایران‌رادیاتور

 • ارور 70 چشمک زن ایران رادیاتور : مربوط به افزایش دمای مدار گرمایش به بیش از هشتاد و نه درجه سانتی
 • خطای 80 70 چشمک زن ایران رادیاتور : عدم تشکیل شعله
 • ارور  80 60 چشمک زن ایران رادیاتور : به علت افت بار پکیج
 • خطای 80 50 چشمک زن ایران رادیاتور : Ntc آب گرم مصرفی اشکال دارد
 • ارور 80 40 چشمک زن ایران رادیاتور : کلید دود فعال است
 • ارور 40 70 80 چشمک زن ایران رادیاتور : مبدل رسوب گرفته

 

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط الکترو خدمات

 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 •  اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 •  شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

نحوه محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چگونه است؟

محاسبه هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مراکز تعمیرات حرفه ای و نمایندگی های مجاز کشور کاملا منطبق با استانداردها و تعرفه های رسمی است. ضمن اینکه در مرکز تعمیرات الکترو خدمات امکان دریافت مشاوره تعمیرات و همینطور کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت تعمیر پکیج به صورت کاملا رایگان وجود دارد. اما مهم ترین پارامترها در تعیین هزینه تعمیر پکیج عبارت اند از :

 • نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج
 • روش و نحوه انجام عیب یابی و تعمیرات
 • انجام خدمات مرتبط از جمله هواگیری یا اسیدشویی پکیج
 • تعرفه تعمیرات پکیج 1401
 • مهارت و تخصص تکنسین
 • انجام خدمات در محل یا در نمایندگی

 

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین زمان برای سرویس دوره ای پکیج ها هر شش ماه و حداقل سالیانه می باشد، و با توجه به نوع سرویس هزینه متفاوت خواهد بود .

 

نکات ایمنی پکیج دیواری ایران رادیاتور

اگر قرار است پکیج شما مدت طولانی  بدون استفاده باشد، می‌توانید شیرآب سرد را در قسمت زیر دستگاه قطع کنید و سلکتور انتخاب فصل پکیج را به حالت آماده به کار ببرید. ولی دوشاخه برق را از پریز نکشید تا در مواقع لازم سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ‌زدگی کار خود را به درستی انجام دهند، زمانی که پس از مدتی به خانه بازگشتید قبل از راه‌اندازی پکیج را چک کرده، سپس راه اندازی کنید.

 

بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور کافی است در رابطه با نحوه ارائه خدمات و سرویس دهی توسط مجموعه های حرفه ای در تهران، اطلاعاتی را کسب کنید. سپس نسبت به انتخاب تکنسین های تعمیرات متخصص اقدام نمایید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور امکان دریافت تضمین برای خدمات ارائه شده را خواهید داشت.

از طرفی انجام تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در محل، امکان نظارت بر فرآیند تعمیرات را برای شما ایجاد می کند. تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس متدهای روز جهان توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات انجام می گیرد. این تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور، با در نظر داشتن رضایت مندی مشتریان، گارانتی های معتبر و مدت دار خدمات مطمنی را به متقاضیان ارائه می نماید.

 

شعب مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتوردر غرب تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران

به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران “مرکز تعمیرات الکترو خدمات” اعتماد کنید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول در رابطه با تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر به عوامل زیادی وابسته است، از جمله: میزان مهارت تکنسین، تعرفه ی مصوب سال، روش و نحوه ی انجام عیب یابی و تعمیرات، نیاز یا عدم نیاز به سرویس پکیج

به دلیل تعداد زیاد شعب الکترو خدمات در سراسر تهران تکنسین ها در سریع ترین زمان به محل مورد نظر خود را می رسانند.

الکترو خدمات ، کلیه خدمات خود را تا 6 ماه گارانتی می کند.

5/5 - (4 امتیاز)

58 دیدگاه. Leave new

 • سلام شما فقط در شهر تهران فعالیت دارید؟

  پاسخ
 • سلام چه مدلی از پکیج ایران رادیاتور رو بخریم بهتره؟ کدوم مدلش کمتر تعمیر میشه؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور چقدر میشه؟

  پاسخ
 • سلام کلاس آموزشی واسه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور هم دارین؟

  پاسخ
 • امید صبوری
  12 دی, 1400 3:09 ب.ظ

  سلام خسته نباشین سرویسکارپکیج میخوایم سمت خاوران حدودا چقدر طول میکشه تعمیرکار بفرستین؟

  پاسخ
 • سلام رفت و امد تعمیرکار هزینه داره برامون؟ اگه داره چقدره؟

  پاسخ
 • اکبر مرام
  12 دی, 1400 3:13 ب.ظ

  سلام قرچک هم نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور دارین؟شماره نمایندگیتون تو قرچک چنده؟

  پاسخ
 • سلام مقاله خوبی بود پکیج ایران رادیاتورمون ارور 70 رو نشون میداد مشکلشو خودمونتونستیم حل کنیم ممنون.

  پاسخ
 • هانیه مقتدری
  12 دی, 1400 3:21 ب.ظ

  سلام ارور 30 40 50 پکیج ایران رادیاتور برا چیه؟ممنون

  پاسخ
 • محمد امین
  12 دی, 1400 3:23 ب.ظ

  سلام خسته نباشین پکیج ایران رادیاتورمون ارور e51 میده مشکلش جدیه ؟به تعمیرکار نیاز هست؟

  پاسخ
 • احمد غلامی
  12 دی, 1400 3:28 ب.ظ

  سلام چند روز پیشسرویسکار آوردیم پکیج دیواری رو تعمیر کرده
  خوب کار میکرد الان دوباره همونجوری شده …شرکتتون ضمانت داره که همون مشکل پیش اومد خراب شد دوباره درستش کنین؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، ما نمایندگی رسمی ایران رادیاتور نیستیم اما کلیه خدمات ما دارای گارانتی 6 ماهه هستند.

   پاسخ
 • نظام الملک
  12 دی, 1400 3:33 ب.ظ

  مشکلات مدل های مختلف پکیج ایران رادیاتور رو جداگانه معرفی میکردین عالی می شد.

  پاسخ
 • محمد جعفری
  12 دی, 1400 3:35 ب.ظ

  سلام شعله پکیج ایران رادیاتورمون پرش داره صدا میده اشکالش چیه؟ممنون

  پاسخ
 • سلام پکیج دیواری مون کدخطای L24 CF میده واسه چیه به تعمیر نیاز داره ؟

  پاسخ
 • خاطره .م
  12 دی, 1400 3:40 ب.ظ

  سلام پکیج ایران رادیاتور ما روشن نمیشه.فشار گازمون هم نرماله مشکلش چی میتونه باشه راهنمایی کنید تورو خدا

  پاسخ
  • سلام، روی دستگاه از ۳۰ تا ۸۰ چراغ هست کدام یکی داره تند تند چشمک میزنه ؟

   پاسخ
 • سلام عیب یابی پکیج بخواین انجام بدین هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ
 • کاملیا منجی
  12 دی, 1400 3:44 ب.ظ

  سلام بابت تعمیرکاری که فرستاده بودین خواستم تشکر کنم….هم کارشون حرفه ای بود هم هزینه معقولی گرفتن …جاهای دیگه تماس گرفتیم لالقل 50 تومن گرون تر میگفتن …

  پاسخ
 • ?salam …serviskaratoon level bandi daran?mitoonim darkhast bedim ke herfei tarin tamirkartoono befrestin

  پاسخ
 • محمد رضایی
  12 دی, 1400 3:52 ب.ظ

  خسته نباشین تا دیروقت سرکار هستم نمیرسم زودتر بیام خونه…تعمیرکار واسه حدود 11 شب دارین بفرستین؟

  پاسخ
  • با سلام، بله در تمام ساعات شبانه روز ما خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور رو انجام میدیم

   پاسخ
 • محمد اکبری
  12 دی, 1400 3:57 ب.ظ

  سلام فایل دانلود دفترچه راهنما ایران رادیاتور هم تو سایتتون اضافه کنید کامل میشید دیگه ….مرسی

  پاسخ
 • خسته نباشید می خوایم پکیج ایران رادیاتورمون رو زودتر از 6 ماه سرویس کنیم. 4ماهم نمیشه خریدیمش…سالمه ولی سر همین که بعدا خراب نشه میخوایم سرویسش کنیم. چون کمتر از 6 ماه میخوایم سرویس کنیم هزینش کمتر نمیشه؟

  پاسخ
 • سلام پکیج دیواری ایران رادیاتورمون خوب کار نمیکنه بخوایم تعمیرکار بفرستین دستگاه رو باخودشون میبرن یا همینجا درستش میکنن؟

  پاسخ
  • با سلام، تعمیرات پکیج شما در محل انجام میشه ، مگر اینکه برد خراب باشه که برد برده میشه فقط

   پاسخ
 • ?salam bazi vaghta abgarm ro bazmikonim booye gaz az pakeyg miad. moshkelesh chi mitoone bashe

  پاسخ
 • سلام پکیج ایران رادیاتورمون ارور e81 میده مشکلش چیه؟میشه خودمون درستش کنیم یا تعمیر کار نیاز داره

  پاسخ
 • سلام ارور e1 تو پکیج ایران رادیاتور برای چیه؟ مشکلش رو چجوری میشه حل کرد؟

  پاسخ
 • محمد احمدی
  8 خرداد, 1401 11:17 ق.ظ

  سلام
  پکیج من صدای خیلی زیادی میده
  هوا گیری هم کردم اما درست نشد
  علتش چی میتونه باشه ؟

  پاسخ
 • رضا خسروی
  8 خرداد, 1401 11:22 ق.ظ

  سلام
  درجه فشار آب داخل پکیج در حال جابجا شدن هستش و هی تغییر میکنه
  علتش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام
  پکیج من دو سالی هست خریدم ولی هیچگونه ایرادی نداره
  آیا سرویس کردن پکیج واجبه ؟
  و اینکه هزینش چقدر میشه ؟

  پاسخ
 • سلام،تعمیرکارهاتون کهریزک هم تشریف میارن ؟؟؟

  پاسخ
 • پکیج من روشن میشه اما بعدش خاموش میشه دوباره روشن مییشه و این کار تکرار میشه چند بار
  علتش چیه ؟

  پاسخ
 • سلام
  هزینه جابجایی پکیج به منزل جدید چقدر می شود ؟
  نزدیک به هم هستش

  پاسخ
 • حسین موسوی
  8 خرداد, 1401 11:58 ق.ظ

  از کجا باید بفهمم راه دودکش باز هست یا نه ؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام
  ممنون بابت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
  دیگه اون صدا رو نمیده
  سکوت مطلق شده 🙂

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.