تعمیر-برد-پکیج-ایران-رادیاتور_

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

ممکن است دستگاه پکیج ایران رادیاتور با گذشت زمان با اختلالاتی مواجه بشود و کارکرد اولیه خود را از دست بدهد. اگر برای رفع مشکلات کوچک اقداماتی صورت نگیرد، باعث می شود که به تمام قطعات پکیج از جمله برد آن آسیب وارد کند و کارایی دستگاه با مشکل مواجه شود. شرکت الکترو خدمات با  15 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج ، این افتخار را دارد که انواع خدمات اعم از نصب سرویس و تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور را با بهترین کیفیت، در تمامی نقاط تهران انجام می دهد.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 

برد پکیج چیست؟

برد-پکیج-چیست

برد، قطعه ای در پکیج است که به عنوان مغز سیستم، ارور ها و خطاهای دستگاه را به شما اطلاع می دهد.

آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی برد پکیج ایران رادیاتور

مانند هر قطعه الکترونیکی که خراب و از کار افتاده می شود، برد دستگاه هم دچار خرابی و اختلال می شود. برای رفع این مشکلات، خود دستگاه کدهای خطایی را به نمایش می گذارد که هر کدام از آن ها علت های خاصی دارند که باید هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام کرد.

پیش گیری از خرابی برد پکیج ایران رادیاتور

  • گرد و خاک روی برد باعث مختل شدن عملکرد آن می شود. این گرد و خاک می تواند قطعات را به هم اتصال بدهد و در اثر اتصال کوتاه قطعه ای از دستگاه دچار خرابی می شود. پس بهتر است هر چند وقت یکبار پکیج را تمیز کنید.
  • نفوذ آب به برد دستگاه باعث فرسایش و در واقع سوختگی این قطعه می شود. پس باید از سرریز شدن آب به دستگاه جلوگیری کنید.
  • منقضی شدن برد دستگاه که ممکن است بعد از گذشت چند سال اتفاق بیفتد. برای جلوگیری از این مسئله بهتر است هر 6 ماه یکبار توسط تکنسین و سرویس کار مجرب بررسی شود.

علائم خرابی برد پکیج ایران رادیاتور

 

 علائم خرابی برد پکیج ایران رادیاتور

کدخطای 40-60-70 در پکیج مدل آنالوگ یا به صورت E50 خود را نشان می دهد که مشکلی در کارکرد پکیج شما به وجود آمده است. در واقع این خطا نشان می دهد که پرشر سوئیچ هوا متصل است اما فن پکیج کار نمی کند و خاموش می باشد. این مشکل علت های گوناگونی دارد که اصلی ترین آن ها، این است که ممکن است برد دستگاه خراب شده باشد.

 

کدهای خطای مربوط به برد پکیج ایران رادیاتور

ارور 80 ، 60 ،  و  E5140: این خطا نشان می دهد که پرشر سوئیچ هوا متصل است اما فن پکیج کار نمی کند و خاموش می باشد. این مشکل علت های گوناگونی دارد که اصلی ترین آن ها، این است که ممکن است برد دستگاه خراب شده باشد.

راه حل: برای رفع آن بهتر است به متخصص معتبر الکترو خدمات مراجعه کنید.

ارور 30، 40: این ارور نشان دهنده این است که آب در برد قرار گرفته است یا نوسانات برق باعث خرابی برد شده است.

راه حل: با سرویس به موقع توسط تکنسین های الکترو خدمات این مسئله به راحتی قابل حل شدن است.

ارور 80، 70: بیشتر در برد های جدید این ارور نشانه خرابی است اما ممکن است نشانه خرابی شیر گاز، بسته بودن اهرم گاز و سنسور شعله باشد.


برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 


 

5 مشکلات پکیج ایران رادیاتور مربوط به برد دستگاه

  • کار نکردن پمپ دستگاه

این مشکل دلایل مختلفی دارد؛ مثل عدم برقراری جریال برق به پمپ ممکن است پمپ را دچار خرابی و سوختگی کند. اگر مشکل از اتصال برق نبود، باید برای تعمیر یا تعویض برد پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کنید.

  • آب گرم مصرفی گرمای مطلوبی ندارد

لوله کشی نامناسب، عدم تنظیم درجات حرارت یا پتاسیومتر آب ممکن است باعث بروز این مشکل شوند. در صورتی که هیچ کدام از دلایل ذکر شده، نبود مشکل مربوط به خرابی برد پکیج است که می توانید برای تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور خود از متخصصین ما کمک بگیرید.

  • آب مصرفی گرم است و با دمای گرمایشی هم خوانی ندارد

این مشکل هم علت های مختلفی دارد. باید تمام عوامل بروز این مشکل را عیب یابی کنید در صورتی که مشکل از هیچ کدام از عوامل احتمالی نبود، علت اصلی احتمالاً خرابی برد کنترل است.

  •  بعد از روشن شدن شعله، دستگاه به طور ناگهانی ریست می شود

یکی از علل های بروز این مشکل خرابی برد دستگاه پکیج ایران رادیاتور است.

  • رادیاتورها گرمای کافی و مطلوب را ندارند

این مشکل دلایل زیادی دارد که یکی از این علت ها خرابی برد پکیج است که باید هر چه سریعتر برای تعمیر ان اقدام کنید.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

 

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور حرفه ای

تعمیر تضمینی برد پکیج ایران رادیاتور

از آن جایی که کار تعمیر پکیج ایران رادیاتور یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی است، برای تعمیر تضمینی برد پکیج ایران رادیاتور، باید به مراکز و نمایندگی مجاز مراجعه کرد. الکترو خدمات با تکیه بر دانش صدها متخصص و با بروز ترین متدهای روز اروپا به کار تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور با ضمانت می پردازند تا سطح کیفی دستگاه پکیج شما را محفوظ نگه دارند.

تکنسین های ما بعد از اطمینان از این که کدام قطعه باعث اختلال در کارکرد برد شده، آن را تعمیر می کند. بعد از آن، شما دوباره می توانید از برد الکتریکی پکیج خود استفاده کنید.

 

هزینه تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

هزینه ای که برای تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور دریافت می شود به عوامل زیادی از قبیل میزان خرابی، تعویض یا تعمیر قطعات برد و دیگر موارد وابسته است. پس بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر ارزان برد پکیج ایران رادیاتور با مجموعه الکترو خدمات در ارتباط باشید.

 

 

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور بهتر است یا تعویض کامل برد؟

برای جلوگیری از صرف هزینه اضافه، قطعا بهترین اقدام تعمیر برد و در صورت لزوم تعوض آن است. لازم است بدانید برای تعمیر برد پکیح دیواری ایران رادیاتور توسط الکترو خدمات، قطعاتی به کار رفته شده بسیار با کیفیت وکم هزینه است.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

بیشتر بردها تعمیر شدنی هستند؛ مگر اینکه مشکل دستگاه خیلی حاد و حساسی باشد. در ابتدا باید برد دستگاه عیب یابی شود بعد از آن با توجه به نوع مشکل تعمیر آن انجام می شود. اگر قابل تعمیر نباشد، قسمتی از برد را بر می دارند آن را تعمیر یا تعویض می کنند.

این مرکز برای کلیه خدمات تعمیر و سرویس خود تا 6 ماه گارانتی معتبر ارائه می کند.

مرکز تعمیرات الکترو خدمات داشتن شعبه های متعدد در اقصی نقاط تهران، همواره وقت شناسی، استفاده از قطعات اصلی، کیفیت بالای کار و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت