مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری در تهران

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیرات پکیج دیواری

فرقی نمی کند که شما از چه نوع پکیج و چه نوع برندی استفاده می کنید؛ تعمیر پکیج دیواری خود را به مرکز تعمیرات الکترو خدمات بسپارید. مرکز تعمیرات الکتروخدمات به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری با بهره مندی برخورداری از کارشناسان زبده و حرفه ای و بیش از 15 سال خدمات و تعمیرات انواع پکیج ها آماده خدمات رسانی و رفع مشکل پکیج دیواری شماست.

در ادامه به معرفی قطعات پکیج می پردازیم که شناخت این قطعات برای تعمیر پکیج به شما کمک می کند.

چه زمانی برای تعمیر پکیج دیواری  اقدام کنیم؟

وقتی با مشکلاتی زیر مواجه شدید هر چه سریعتر با ما نمایندگی تعمیر پکیج دیواری در تهران تماس بگیرید.

 • روشن و خاموش شدن مداوم
 • نشت آب پکیج
 • خراب شدن برد الکتریکی دستگاه
 • رفع نشدن و نمایش مجدد کد خطا

 

 

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری

یکی دیگر از وسایل پرکاربرد که در چند سال اخیر پا به بیشتر خانه ها و ادارات گذاشته، پکیج های دیواری گرمایشی است. این دستگاه با مرور زمان دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. تعمیر پکیج دیواری از اصلی ترین خدمات مرکز تعمیرات الکترو خدمات است. این شرکت در زمینه تعمیر انواع پکیج دیواری مانند بوتان ایران رادیاتور لورچی و فعالیت می کند. توانسته است رضایت بیشتر مشتریان خود را جلب کند.

تعمیر پکیج دیواری خود را به نمایندگی های معتبر بسپارید، مجموعه الکترو خدمات یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه تعمیر انواع پکیج می باشد.

سرویس پکیج دیواری


همه پکیج ها همانند سایر وسایل دیگر، با ایرادات و مشکلاتی مواجه می شوند و با گذشت زمان به سرویس نیاز پیدا می کنند.

از آن جایی که پکیج های دیواری سیستم پیچیده ای دارد، کار سرویس آن را به یک نمایندگی تعمیر پکیج بسپارید.

بهتر است. هر پکیج دیواری با هر برندی را حداقل هر شش ماه یک بار سرویس کنید.
تکنسین های الکتروخدمات ما برای اقدام به سرویس پکیج دیواری، ابتدا به چکاب کلی پکیج دیواری می پردازند.

در ابتدای کار، پکیج شما رسوب زدایی می شود. در مرحله بعد، پلوت دستگاه سرویس می شود.

هواگیری رادیاتور، شست و شوی کامل پکیج دیواری انجام می شود و در نهایت کدهای خطای هر کدام از برندها و مدل های پکیج هم عیب یابی می شود.

نصب پکیج دیواری


بعد از خرید پکیج باید برای نصب صحیح و اصولی آن اقدام کنید. بهترین کار برای افزایش بازدهی و طول عمر دستگاه، نصب این پکیج توسط یک کارشناس نمایندگی تعمیر پکیج دیواری است.

همان طور که این پکیج ها از کیفیت بالایی برخوردارند، سیستم پیچیده ای هم دارند.

برای همین یک تعمیرکار پکیج دیواری که با مدل های مختلف و برندهای متنوع آشناست و مهارت و تبحر کافی را در زمینه نصب پکیج دیواری دارد، می تواند کار نصب این دستگاه پیچیده و حساس را انجام بدهد.

عیب یابی پکیج دیواری و راهکارهای رفع عیب

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در زمینه تعمیر پکیج دیواری استفاده از نیروی متخصص و حرفه ای می باشد. متخصصان حرفه ای از نمایندگی الکترو خدمات به تمامی ترفند های تعمیراتی مسلط هستند و در مدت زمان کوتاه می توانند تمامی مشکلات پکیج تان را برطرف کنند.
برخی از این عیب یابی و اقدامات شامل موارد زیر می شود:

• بررسی گردش هوا

• استحکام محل نصب

• چک کردن لوله ها و مطئن شدن از عدم نشتی

• سنجش سختی آب و اقدام برای رسوب زدایی

• بررسی دودکش و رفع مسدودیت آن

• کنترل عملکرد مدار گرمایشی و بهداشتی

• آزاد سازی محور پمپ سیرکولاسیون

• تنظیم شیر گاز حرارت

در صورتی که عیب یابی پکیج به درستی انجام نشود، در آینده ممکن است به دستگاه تان آسیب های جدی وارد شود که تعمیر آن را امکان ناپذیر و شما را متحمل هزینه های هنگفت می کند.
همان گونه که در ابتدای مقاله به معرفی قطعات پکیج دیواری اشاره کردیم. بروز اختلال در هر کدام از این قطعات مشکلاتی را برای پکیج دیواری شما به وجود می آورند. راهکارهای دیگر رفع مشکل توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری به شرح زیر می باشد:

• تعمیر پمپ پکیج دیواری

وظیفه پمپ این است که آب گرم را به رادیاتور و لوله ها انتقال دهد خرابی آن باعث روشن نشدن گرم نشدن آب می شود. یکی از این اقدامات برای رفع مشکل پکیج بررسی این قطعه و اقدام به تعمیر آن است.

تعمیر شیر اطمینان پکیج دیواری

اقدام دیگر بررسی و تعمیر شیر اطمینان است. اگر شیر اطمینان خراب شود، فشار آب دچار نوسان می شود چون این قطعه وظیفه دارد تا فشار آب در مدار اولیه را کنترل کند. شیر اطمینان کاری می کند که وقتی فشار آب زیاد شود آب اضافی را خالی می کند و مانع نشت آب می شود.

• تعمیر فلومتر پکیج دیواری
فلومتر کار اندازه‌گیری آب گرم در دستگاه را برعهده دارد. این توربین مغناطیسی دمای آب را اندازه می گیرد و درجه آن را برای برد پکیج ارسال می کند. به همین صورت دمای پکیج را تنظیم می کند. یکی از ایرادات پکیج دیواری، مربوط به این قطعه می شود، در صورتی که تعمیر این قطعه به صرفه و امکان پذیر نبود، این قطعه معیوب باید تعویض شود.

• تعمیر ترموستات پکیج دیواری
ترموستات از بالا و پایین رفتن ناگهانی و بیش از حد دمای پکیج دیواری جلوگیری می کند. در صورت خرابی این قطعه با نوسانات دما مواجه می شوید. در چنین شرایطی باید برای تعمیر ترموستات به الکترو خدمات به عنوان تعمیرگاه پکیج دیواری زنگ بزنید.

• تعمیر برد پکیج دیواری
همان طور که در معرفی این قطعه گفته شد، برد پکیج اصلی ترین قطعه در این دستگاه است. در مواردی، ممکن است علت بروز مشکل از قطعات پکیج نباشد. پس مشکل از برد الکتریکی است که بهتر است آن را تعویض کنید. چون تعمیر با تعویض آن همان هزینه را دارد و چه بهتر که کار تعویض انجام شود. همکاران ما این قطعه معیوب را با قطعه ای اورجینال و اصلی تعویض می کنند.

بررسی مشکلات متداول پکیج دیواری

پکیج دیواری روشن نمی شود

 • اول از همه گاز و برق پکیج را چک کنید.
 • شیر آب ورودی را کنترل نمایید.
 • دلایل دیگر می تواند خرابی الکترود باشد که باید توسط نمایندگی پکیج دیواری در تهران تعمیر شوند.
 • هم چنین ممکن است ورودی شوفاژها رسوب گرفته باشد که باید رسوب زدایی شود.

پکیج دیواری گرمای لازم را ندارد

 • این اصلی ترین نشانه خرابی پکیج دیواری شماست. اول از همه شعله به علت افت فشار کم شده است.
 • علت های احتمالی این مشکل می تواند ظرفیت پایین رادیاتورها، خرابی پمپ، نوسانات فشار ساختمان باشد.

آب از پکیج دیواری نشت کرده است

نشستی آب علت های مختلفی دارد؛ مانند خرابی شیر اطمینان، شکستگی مبدل حرارتی، سوراخ شدن لوله های اتصالی و نشستی پمپ و ایراد در کارکرد دیافراگم ظرف انبساط.

داغ شدن آب دستگاه بیش از حد مجاز

دربیشتر مواقع دلیل این مشکل این است که ترموستات دچار خرابی شده است که برای تعمیر پکیج دیواری باید قطعه توسط همکاران ما در مرکز مجاز تعمیرات پکیج دیواری در تهران تعویض شود.

پکیج دیواری سر و صدای دارد

 • ابتدا باید قطعات را چک کنید؛ چون بعد از استفاده مکرر از دستگاه برخی از قطعات فرسوده و ساییده می شوند و سرو صدا تولید می کنند.
 • احتمال این وجود دارد که مشکل آن هوا گرفتن دستگاه باشد.
 • برای تعمیر پکیج دیواری باید به هواگیری پکیج بپردازید.

دکمه‌ های پکیج دیواری کار نمی کند

علت این مشکل مممکن است به علت خرابی برد الکترونیکی باشد. برای تعمیر دکمه ها باید آن را تعویض کنید. یا می توانید دکمه ها را جدا کنید و بعد از خشک کردن آن ها دوباره آن ها را وصل کنید. دکمه ها در صورت ضربه نخوردن می توانند مجددا کار کنند.

پکیج ناگهان خود به خود خاموش می ‌شود

در ابتدا، گاز و برق دستگاه را چک کنید. امکان دارد این شرایط علت خاموش شدن به یک باره پکیج لورچ باشد. از دلایل اصلی بروز این مشکل کاهش فشار آب یا افت فشار پکیج به علت نشستی دستگاه یا مدارهای آن هستند.

 بخش بالایی و میانی رادیاتور پکیج سرد است

 • این مشکل به علت مسدود شدن لوله ها و شوفاژها با رسوب به وجود می آید.
 • همچنین خرابی شیر سه طرفه وجود دارد که در این حالت باید تعویض شود.
 • خرابی ترموستات هم می ‌تواند علت بروز این مشکل باشد. چون دمای آب را به درستی نشان داده نمی شود. در این حالت باید ترموستات را تعویض کنید.

افت بار در پکیج دیواری

خرابی منبع انبساط پکیج است که وظیفه آن ثابت نگه داشتن فشار آب دستگاه می باشد. برای عیب یابی و تعمیر پکیج پکیج دیواری، باید شیر منبع را باز کنید. اگر هوا خارج شد، منبع سالم است. اگر همراه هوا، آب هم خارج شد، منبع انبساط دچار خراب شده و باید تعویض شود.

روشن شدن انفجاری پکیج دیواری

 • عدم تنظیم فشار گاز، الکترود جرقه زن، خرابی مشعل و دودکش
 • کثیفی سر الکترود جرقه زن و مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن
 • در برخی حالات بین جرقه و شعله فاصله افتاده است
 • جرقه زن سوخته و از کار افتاده است در هر دو حالت باید آن را تعویض کنید.

پکیج دیواری چیست؟

یک نوع سیستم گرمایشی است که جانشین موتورخانه های قدیمی شده است و آب مصرفی را گرم نگه می دارد. اصلی ترین قابلیت پکیج های دیواری نصب سرویس و تعمیر سریع و آسان در محل توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر پکیج شماست.

مرکز تعمیرات الکترو خدمات با تکیه بر صدها کارشناس در امر تعمیر پکیج های دیواری آماده است تا به بهترین نحو، خدمات مربوط به تعمیر پکیج دیواری شما از هر مدل و برندی را در بالاترین سطح کیفی انجام دهد.

معرفی قطعات پکیج دیواری

هدف ما از معرفی قطعات پکیج دیواری این است که شما از قطعات آن اطلاعات کامل به دست بیاورید تا بتوانید برای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری اقدام کنید. برخی از مشکلات مربوط به پکیج دیواری، بسیار اساسی هستند که فقط یک تعمیرکار پکیج دیواری از عهده تعمیر آن بر می آید. بنابراین برای رفع مشکل و تعمیر پکیج دیواری خود با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پکیج تماس بگیرید.

    برد پکیج: 

برد یک صفحه اصلی که قطعاتی مانند خازن آی سی رگولاتور به آن وصل می شوند. این قطعه به عنوان هسته مرکزی کار تنظیم عملکرد این قطعات را برعهده دارد.

    جرقه:

این قطعه با چندبرابر شدن ولتاژ به وجود می آیند بعد از برخورد با گازی که از شعله خارج می شود که باعث روشن شدن پکیج می شود.

    وریستور:

نوعی مقاومت است که از ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه و سوختن سایر قطعات حساس جلوگیری می کند

    پمپ سیرکولاسیون:

این پمپ کار تنظیم فشار آب گرم و گرمایش محیط انجام می دهد می‌باشد.

در بیشتر مواقع که فشار آب یا گرمایش افت می‌کند، در چنین حالتی، پمپ سیر کولاسیون می ‌تواند فشار آن را افزایش دهد.

   شیر اطمینان:

این قطعه یکی از اجزای حساس به فشار و دماست. در صورتی که آب به دمای بیش تر از نرمال خود برسد. همچنین اگر فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز می شود و پکیج دیواری را تخلیه می‌کند.

    ترموستات دود:

به آن سنسور دود هم می گویند. این سنسور به کلاهک تعدیل وصل می شود. وقتی دودکش ایراد پیدا کرد و کارکرد خود را از دست داد، این سنسور به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می کند.

    فلوسوئیچ:

این قطعه در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور وصل می شود. می تواند جریان الکتریکی را قطع و وصل کند.

    شیر سه طرفه:

یکی دیگر از قطعات همه پکیج های دیواری است که وظیفه اصلی آن تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله ‌های آب گرم و از لوله های به شوفاژ است.

    شیر پر کن:

این قطعه برای پرکردن آب دستگاه به کار می رود محل آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به دستگاه است. بعد از باز کردن این شیر پر کن، آب دستگاه  تا حد مجاز پر می شود.

کدهای خطای پکیج 


گاهی اوقات خود پکچ دیواری با نشان دادن ارور یا کد خطا، به شما می فهماند که در عملکرد آن مشکلی به وجود آمده است که در بیشتر پکیج ها به شکل E خود را نشان می دهد یا در مدل های قدیمی تر به شکل یک چراغ نمایشگر مشکل خود را به نمایش در می آورند. در ادامه به این ارورهای پکیج دیواری اشاره خواهیم کرد.

 

 • برخی از ارورها نشان دهنده خرابی برد الکتریکی است
 • برخی از این کدخطاهای پکیج دیواری به علت نوسانات فشار آب و فشار گاز فعال می شوند.
 • برخی از کدهای خطا به علت خرابی برد ترموستات، سنسور پیلوت به نمایش در می آید.
 • کاهی با افزایش یا کاهش دما و از کار افتادن قطعاتی مانند پیلوت شعله و جرقه سنسور آب زن این کدخطاهای مربوط به تعمیر پکیج دیواری مشاهده می شوند.
 • برخی از ارورها نشان دهنده کاهش دما یا افزایش دما در پکیج های دیواری هستند .
 • برخی دیگر نشان دهنده این است که پکیج با هوا پر شده و فشار آب زیاد شده است.
 • و ارورهای دیگر…

برای آشنایی با هر کدام از ارورهای پکیج دیواری می توانید به دفترچه راهنمای هر کدام از آن ها مراجعه کنید و با شناخت انواع این ارورها، علت مشکل در پکیج خود را بیابید. همکاران ما در الکترو خدمات در بهترین نحو می توانند در تعمیر پکیج دیواری به شما کمک کنند.

 

بررسی دقیق هزینه تعمیر پکیج دیواری 

بررسی جزئیات مربوط به هزینه تعمیر پکیج با در نظر داشتن عوامل مختلف امکانپذیر می گردد، به طور کلی هزینه و تعرفه رسمی برای نصب، سرویس و همینطور تعمیر پکیج دیواری در مجموعه های مختلف با توجه به تخصص، مهارت تکنسین، علت خرابی پکیج، نحوه رفع مشکل خرابی دستگاه و همینطور بررسی نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات پکیج مشخص خواهد شد.

 

 خدمات تعمیر پکیج دیواری الکترو خدمات در تمام نقاط تهران

الکترو خدمات مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیرات پکیج در سراسر تهران است و با 15 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر پکیج دیواری ایرانی و خارجی بهترین عملکرد را داشته است و توانسته است رضایت مشتریان خود را به همراه داشته باشد . تمامی خدمات این مجموعه زیر نظر بهترین و حرفه ای ترین متخصصان و تعمیرکاران پکیج صورت می گیرد.

 

تعمیر پکیج شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

 

مشخصات یک تعمیرکار حرفه‌ای پکيج

 • برخورد خوب با مشتریان
 • اعزام شدن و امدن به موقع تعمیرکار به محل مورد نظر
 • مسئولیت پذیر بودن و حل تمامی ایراد های پکیج دیواری
 • استفاده از بهترین و باکیفیت ترین قطعات
 • درصورت لزوم تعمیر قطعات پکیج دیواری به جای تعویض ان؛ زیرا تعویض قطعات هزینه بیشتری نسبت به تعمیر به همراه دارد.

خدمات تعمیر کار پکیج دیواری

خدماتی که یک متخصص و تعمیرکار پکیج باید به آن احاطه داشته باشد عبارت اند از:

 • تعمیر کردن فن پکیج
 • هواگیری پکیج
 • تنظیمات پرشر هوا پکیج
 • رسوب زدایی و اسید شویی پکیج
 • شیر گاز را تنظیم کند
 • فشار اب را تنظیم کند
 • تعویض یا تعمیر برد پکیج
 • تعویض قطعه فلومتر
 • تعمیرات رله فن پکیج دیواری
 • تعمیر یا تعویض قطعات پمپ و مبدل پکیج

آیا تعمیرکار پکیج در تهران برای برندهای مختلف، متفاوت است؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که به علت آنکه طراحی اولیه پکیج ها و قطعات به کار رفته شده در آن ها مشابه یکدیگر هستند پس تعمیرکار پکیج هیچ محدودیتی برای تعمیر برند های مختلف ندارد. ممکن است برخی از شرکت های سازنده پکیج ارورهای متفاوتی را برای هر مدل در نظر بگیرند اما یک تعمیرکار ماهر با خواندن دفترچه راهنمای پکیج به راحتی می تواند عیب یابی کند و به تعمیر دستگاه بپردازد.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیر کار پکیج

 • بهتر از قب از آمدن تعمیرکار یکسری مراحل را انجام دهید:
 • اولین کار این است که اگر پکیج روشن است آن را خاموش کنید تا سرد شود. سپس اتصالات مربوط به گاز را قطع کنید.
 • اگر قبل از امدن فرد مورد نظر برای تعمیر سعی کردید خودتان پکیج را تعمیر کنید حتما اطلاع دهید.
 • ممکن است برای مدتی آب گرم از کار بیفتد پس اگر ضرورت استفاده از آب گرم را دارید قبل از تعمیر پکیج انجام دهید. بعد از اتمام دستگاه را چک کنید تا ایراد دیگری نداشته باشد.

سوالات متداول تعمیرات پکیج دیواری:

 

ما با اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان خود برای  نصب و تعمیر و سرویس یا هر نوع خدمات برای پکیج دیواری شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی ارائه  می دهیم. هم چنین تمام قطعات تعویضی تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردار می شوند.

بهترین روش برای کاهش تعرفه هزینه تعمیر پکیج دیواری، سرویس منظم و به صورت دوره ای است؛ چون اقداماتی که برای سرویس پکیج انجام می دهیم شما را از پرداخت هزینه بالا برای تعمیر پکیج دیواری در آینده بی نیاز می کند.

این مجموعه خدمات و تعمیرات انواع مدل ‌های پکیج دیواری را به تمامی همشهریان تهرانی در اقصی نقاط این شهر ارائه می‌ دهد. شما در هر جای تهران باشید، می توانید به این شعبات دسترسی داشته باشید با آن ها تماس بگیرید و مشکل پکیج دیواری خود را مطرح کنید. همکاران ما در اسرع وقت بعد از هماهنگی با شما در خانه یا محل مورد نظرتان حاضر خواهند شد

هزینه تعمیر پکیج دیواری یکی از مواردی است که برای همه مهم است. پس اگر می خواهید یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری با قیمت مناسب و به صرفه پیدا کنید، مرکز تعمیرات الکترو خدمات بهترین گزینه محسوب می شود. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام خدمات از جمله نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری تحت نظارت این مجموعه و بر طبق مصوبه نرخ اتحادیه انجام می شود.

الکترو خدمات یک شبکه گسترده سرویس و تعمیرات انواع برندهای مطرح پکیج دیواری در تهران ایجاد کرده است. این شرکت به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر پکیج دیواری در تهران چندین سال است که با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان کار آزموده بهترین خدمات را ارائه می دهد. این شرکت توانسته رضایت مشتری را جلب کند و کیفیت و اعتماد مشتری را همواره سرلوحه خود قرار دهد.

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

18 دیدگاه

 1. سلام پکیج ما هنگام استفاده از حمام وقتی آب را قطع می کنیم و دوباره باز میکنیم ۵۰ ثانیه آب سرد می آید بعد گرم میشود
  هر دفعه آب را قطع و وصل میکنیم این مشکل را دارد لطفا در رفع آن راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر