کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور

ارورهای پکیج ایران رادیاتور

مانند تمام پکیج های دیواری، مدل های پکیج ایران رادیاتور هم با نمایش ارورهای خاص، مشکل خود را نشان می دهند. ما در این مقاله لیست کاملی از ارورهای مدل های آنالوگ و دیجیتال را گردآوری کردیم تا شما در صورت مواجه با ارورهای پکیج ایران رادیاتور بتوانید برای از بین بردن و حل آن ها اقدام کنید. امیدواریم با مطالعه مقاله به هر چه اطلاعات در خصوص کدهای خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور نیاز دارید، دست یابید.در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعمیر داشت می توانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

راهنمای کامل عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

راهنمای-کامل-عیب-یابی-پکیج-ایران-رادیاتورپکیج ایران رادیاتور به دو مدل آنالوگ و دیجیتال دسته بندی می شود. در مدل های آنالوگ روی برد دستگاه چراغ هایی قرار گرفته است که در صورت بروز هر مشکل به شکل اعداد از 30 تا 80 به نحوی مشکل خود را نشان می دهند. هر کدام از این عدد در کنار هم معنا و مفهومی دارند.

اگر در زمان کارکرد دستگاه از شماره 30 تا تا 80 به صورت ثابت روشن شود. یعنی مشکلاتی در قطعات دستگاه به وجود آمده است. این خطا توسط برد الکترونیک دستگاه تشخیص داده شده و به شکل یک ارور چشمک زن فعال می شود.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور بسته به مدل پکیج در مدل های آنالوگ و دیجیتال متفاوت هستند. مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور شامل موارد زیر می شود:

M24ff-E24ff-eco22f-b24ff. l28ff  هم چنین پکیج ایران رادیاتور مدل دیجیتال شامل L24 CF. l36ffL24 FF k24 ff و سایر پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور می شود. در مدل های دجیتال پکیج های ایران رادیاتور روی نمایشگر دستگاه حروف E به نمایش در می آید که نشان دهنده خطایی در کارکرد و قسمتی از دستگاه مدل های دیجیتال ایران رادیاتور است.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

بانک ارور پکیج ایران رادیاتور – مدل های دیجیتال

خطاهای پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff و ارور پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff و هم چنین کدهای خطای مدل های k24ff و سایر مدل های دیجیتال با هم یکسان هستند. در این قسمت توضیحاتی را در خصوص کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور در این مدل های دیجیتال را بیان می کنیم.

 • کد E81  پکیج ایران رادیاتور:

این کد خطا زمانی فعال می شود که کلید حرارتی دمای بالایی را تشخیص داده است اما سنسور دما را طبیعی نشان می دهد. علت این مشکل ممکن است از سوختگی و گریپاژ پمپ دستگاه، بالابودن ارتفاع و خرابی کلید حد پکیج ایران رادیاتور باشد.

 • کد E88 پکیج ایران رادیاتور:

این کد حاکی از این است که دمای مدار بین 89 تا 105 درجه سانتی گراد قرار گرفته است.

 • کد E1 پکیج ایران رادیاتور:

این ارور زمانی فعال می شود که میزان آب در مدار پکیج کم شود.

 • کد E2 پکیج ایران رادیاتور:

این کد زمانی فعال می شود که شعله تشکیل نشود. این مشکل به علت خرابی جرقه زن و یون تشخیص شعله و تشکیل فلچ در دودکش یا در صورت قطعی گاز به وجود می آید.

 • کد E10 پکیج ایران رادیاتور:

این ارور حاکی از این است که کلید سنسور دود در دستگاه خراب فعال شده است.

 • کد E42 پکیج ایران رادیاتور:

این اورر پکیج ایران رادیاتور یعنی سنسور Ntc باز شده است .

 • کد E41 پکیج ایران رادیاتور:

این کد زمانی به نمایش در می آید که سنسور Ntc آب گرم مصرفی خراب شده یا اینکه مدار آن کوتاه است.

 • کد E32 پکیج ایران رادیاتور:

این کد خطا زمانی نشان داده می شود که مدار باز است و مدار برگشت سنسور NTC خراب شده است.

 • کد E31 پکیج ایران رادیاتور:

این کد خطا حاکی از این است که مدار شوفاژ خراب شده و مدار دستگاه اتصال کوتاه است.

 • کد E51 پکیج ایران رادیاتور :

این کد حاکی از این است که با وجود روشن بودن فن در دستگاه، پرشر سوئیچ دود قطع است .دلایل احتمالی این مشکل در صورت کار کردن فن، کثیف بودن فن، انسداد مسیر دودکش، خرابی پرشر و یا شلنگ متصل به آن و دلایل احتمالی بروز این مشکل در صورت کار نکردن فن، مسدود بودن مسیر حرکت فن می باشد.

 • کد E50 پکیج ایران رادیاتور:

این کد خطا نشان دهنده این است که با وجود خاموش بودن فن پرشر سوئیچ دود دستگاه وصل است.

دلایل احتمالی بروز این مشکل:خرابی پرشر سویچ و خرابی رله برد می باشد.

کدهای خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور در مدل های آنالوگ

لیست-ارورهای-پکیج-ایران-رادیاتور-در-مدل-های-آنالوگدر پکیج های آنالوگ مدل ایران رادیاتور این نوع پکیج کدخطاها به صورت چراغ های LED نشان داده می شود. زمانی که این چراغ ها به صورت ثابت روشن هستند، نشانه این است که پکیج ایران رادیاتور آنالوگ شما سالم است و مشکلی ندارد. زمانی که این چراغ ها در حالت چشمک زن بودند، حاکی از بروز مشکل در دستگاه شماست.
کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff و ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff و خطاهای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff و سایر مدل های آنالوگ پکیج های ایران رادیاتور به شرح زیر می باشد.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

لیست ارورهای پکیج ایران رادیاتور در مدل های آنالوگ

 • کد خطای 80 پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا نشانه این است که درجه حرارت مبدل بیش از 150 درجه سانتیگراد رسیده است که علت آن بالا بودن ارتفاع شعله و همچنین، خرابی کلید حد و پمپ پکیج است.

راه حل: معمولا با رسوب زدایی و اسید شویی این ارور برطرف می شود.

 • کد خطای 70 پکیج ایران رادیاتور

معمولاً زمانی که دمای مدار گرمایش در بازه 89 تا 105 درجه سانتی گراد قرار بگیرد این کد خطای نشان داده می شود.

 • کد خطای 80- 70 پکیج ایران رادیاتور

این کد اصلی ترین و شایع ترین ارور پکیج دیواری ایران رادیاتور است که به علت تشکیل نشدن شعله این کد خطا روی صفحه خودنمایی می کند. قطعی گاز، بروز مشکل در قطعه تشخیص شعله و جرقه زن و همچنین تشکیل فلچ در دودکش علت های اساسی این کد خطا به شمار می روند.

راه حل: ابتدا باید وضعیت گاز را بررسی کنید و گرفتگی در دود کش را رفع کنید. در آخر هم باید مشعل و جرقه زن را بررسی کنید.

 • کد خطای 80 – 60 پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا حاکی از فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی پکیج های ایران رادیاتور است. این سیستم به عنوان محافظ پکیج عمل می کند و این خطا یک خطای ایمنی است و خود به خود توسط خود دستگاه برطرف می شود.

 • کد خطای 70 – 60 پکیج ایران رادیاتور

این کد هم حاکی از فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی است؛ اما این خطا زمانی نشان داده می شود که پمپ و مشعل روشن شوند.

 • کد خطای 60 – 50 پکیج ایران رادیاتور

این ارور یعنی قطعه NTC خراب است و مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد .

راه حل: تعویض قطعه NTC

 • کد خطای 70 – 40 پکیج ایران رادیاتور

زمانی که مقدار آب در مدار پکیج ایران رادیاتور کم شود، این خطا نشان داده می شود. برای رفع این مشکل ابتدا شیرپرکن مدار از پر از آب کنید تا فشار

در حد یک بار باقی بماند. اگر باز هم این ارور پرجا ماند، مشکل از فلوسوئیچ دستگاه است.

 • کد خطای 80 – 50 پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا حاکی از این است که سنسور NTC آب گرم مصرفی باز شده است.

 • کد خطای 70 – 50 پکیج ایران رادیاتور

زمانی که NTC آب گرم مصرفی ایراد داشته باشد و یا مدار آن کوتاه باشد، این خطا فعال می شود.

 • کد خطای 80 – 70 – 50 پکیج ایران رادیاتور

یعنی NTC مدار برگشت رادیاتور خراب یا باز باشد. راه حل: تعویض NTC

 • کد خطای 80 – 60 – 50 پکیج ایران رادیاتور

یعنی NTC خراب و مدار رفت شوفاژ باز باشد . راه حل: در این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • کد خطای 70 – 60 – 50 پکیج ایران رادیاتور

زمانی که NTC خراب و مدار رفت رادیاتور کوتاه تر از مدار اتصال باشد، این کدخطا به نمایش در می آید.

راه حل: در این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • کد خطای 40 – 80 پکیج ایران رادیاتور

زمانی این کدخطا زمانی به نمایش در می آید که کلید یا سنسور دود در دستگاه فعال شود.

 • کد خطای 80 – 70 – 40 پکیج ایران رادیاتور

وقتی کلید حرارتی دمای بالایی را تشخیص بدهد، با این کد خطا مواجه می شوید. اما NTCپکیج دمای طبیعی را نشان بدهد، بروز مشکل از مسدودیت

مبدل اصلی و خرابی NTC است. راه حل: با رسوب زدایی این کد خطا برطرف بشود. در غیر این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • کد خطای 80 – 60 – 40 پکیج ایران رادیاتور

معمولاً زمانی نشان داده می شود که با وجود روشن بودن فن در دستگاه، پرشر سوئیچ دود وصل نباشد. علل بروز این ارور می تواند کثیف بودن فن مسدود شدن مسیر دودکش، خرابی پرشر یا شلنگ متصل به آن باشد. دلیل دیگر می تواند از کار افتادگی فن یا مسدود شدن مسیر حرکت فن باشد. راه حل: تعویض برد یا رله های دستگاه

 • کد خطای 70 – 60 – 40 پکیج ایران رادیاتور

این خطا یعنی این که فن دستگاه خاموش باشد. ولی همچنان پرشر سوییچ دود دستگاه متصل باشد. خرابی پرشر سوئیچ و خرابی رله برد علت های احتمالی این کد خطاهای پکیج ایران رادیاتور به شمار می روند.

 • کد خطای 40 – 30 پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا نشان دهنده قطع ارتباط دستگاه با برد اصلی است. برای رفع این کدخطا باید سیم های اتصال برد دستگاه را چک کنید.

 

رفع ارورهای پکیج ایران رادیاتور

رفع-ارورهای-پکیج-ایران-رادیاتوراگر ارورهای پکیج ایران رادیاتور از بین نرفتند و هم چنان نمایش داده می شدند یا بعد از مدتی دوباره ظاهر می شوند. از ریست کردن و دست کاری دست بردارید وجهت تعمیر پکیج با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیرات و خدمات این مرکز چگونه برآورد می شود؟

هزینه-تعمیرات-و-خدمات-این-مرکز-چگونه-برآورد-می-شود؟ما به شما اطمینان می دهیم که کلیه قیمت خدمات ما تحت شورای نظارت برآورد می شود. احتساب هزینه های دریافتی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور بعد از بررسی پکیج دیواری انجام می شود. نحوه و سختی کار، تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و یا برد دستگاه روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات به چه صورت است؟ هزینه خدمات و تعمیرات در مرکز تعمیرات الکترو خدمات پس از اتمام فرآیند خدمات و در صورت رضایت شما مشتریان عزیز دریافت می شود.

 

سخن پایانی

در این مقاله به لیست کامل خطاها و ارورهای پکیج ایران رادیاتور پرداخته شد، ممکن است خودتان بتوانید ارورهای پکیج ایران رادیاتور را رفع کنید اما این برطرف شدن ارورها موقتی است و ممکن است به دنبال آن، خرابی های در پیش داشته باشد.
همچنین ممکن است قطعه ای درگیر شده باشد و شما از آن بی خبر باشید. برای همین، بهتر است برای بر طرف کردن این ارورهای پکیج ایران رادیاتور با نمایندگی مجاز پکیج های ایران رادیاتور تماس بگیرید و برای رفع این کدخطاها اقدام کنید.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداوال ارورهای پکیج ایران رادیاتور :

اکترو خدمات به عنوان یک مرکز تعمیرات انواع پکیج های دیواری در اقصی نقاط تهران شمال، جنوب، شرق و غرب دارای شعباب بسیاری است.و تمام این مناطق را تحت پوشش خود قرار داده است. جهت اطلاع از نمایندگی در منطقه شما بهتر است به سایت ما مراجعه کنید یا با شماره درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

برای بهره مندی از تمام خدمات این شرکت،خصوصا برطرف کردن ارورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور می توانید به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس می گیرند و بعد از اینکه هماهنگی های لازم را انجام دادند. تکنسین های متخصص ما برای رفع مشکل پکیج ایران رادیاتور شما به خانه یا محل کارتان اعزام می شوند.

مزایای انتخاب این مجموعه شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
 • ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی 180 روزه
 • اعزام کارشناسان کارآزموده در اسرع وقت
 • انجام کلیه خدمات در حضور مشتری
5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

 • امکان داره به جز این موارد.مورد دیگری .وجود داشته باشد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، ما سعی کردیم که همهکدهای خطا پکیج ایران رادیاتور رو اینجا بیاریم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت