معرفی و بررسی ارورهای پکیج دیواری ایساتیس

امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج دیواری ایرانی برند ایساتیس است که طرفداران زیادی در بازار پیدا کرده است. لذا با توجه به این مسئله پی به اهمیت و آشنایی با ارورهای پکیج دیواری ایساتیس می بریم. آشنایی با کد های خطای پکیج ایساتیس جهت عیب یابی به شما کمک خواهد کرد تا در زمان بروز هر نوع خطا در جهت رفع ایراد آن از پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر یا تعویض آن ممانعت کنید.

ظاهر شدن ارورهای پکیج دیواری ایساتیس در واقع به مصرف کنندگان این محصولات پیامی مبنی بر وجود نقص و یا ایراد در روند کار سیستم ارائه می دهد. ارورهای پکیج دیواری ایساتیس ترکیبی از حروف انگلیسی و یک عدد است که در صفحه نمایشگر جلوی دستگاه نمایان می شود. پکیج دیواری ایساتیس مدل های متنوعی دارد که در هر یک از آن ها کد خطاهای متفاوتی وجود دارد پس، در صورت مواجهه با هر نوع خطا و یا نقصی در پکیج خود بهتر است اول با یک مشاور و یا متخصص در این زمینه از شرکت الکترو خدمات مشورت کنید سپس برای رفع ارور پکیج ایساتیس خود اقدام فرمایید. در این مقاله قصد داریم شما را با کامل ترین بانک ارور پکیج ایساتیس و روش های رفع این ارورها آشنا سازیم پس، با ما همراه باشید.برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

logo-isatis

ارور های پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل نیواستار

ارور e1 در پکیج ایساتیس  به معنی کم بودن آب داخل مبدل اصلی پکیج است. برای رفع ارور E1 پکیج ایساتیس پس از اطمینان یافتن از عدم وجود هر نوع نشتی در پکیج و سیستم های لوله کشی بایستی شیر پرکن پکیج را باز کرده و پس از تنظیم فشار در حد فاصل 1.5 الی 2 دستگاه را مجددا راه اندازی نمایید.

ارور e2 در پکیج ایساتیس مدل نیواستار بدین معنی است که یون تشخیص شعله، شعله را تشخیص نمی دهد. برای رفع این مشکل در مرحله اول از وصل بودن گاز و عملکرد صحیح جرقه زن اطمینان حاصل کنید. اگر دستگاه کار نکرد جرقه زن و الکترود جرقه زن برد بایستی تعویض گردد. شما برای تعمیر پکیج ایساتیس می توانید از شرکت الکترو خدمات کمک بگیرید.

ارور 3 و 4  (e3 و e4 ) به دلیل خرابی NTC گرمایش و آب گرم مصرفی است که در این شرایط بایستی از تعمیرکار الکتروخدمات بخواهید تا NTC گرمایش و یا آب مصرفی پکیج شما را تعویض کند.

یکی دیگر از ارورهای پکیج دیواری ایساتیس ارور e6 است که به دلیل وجود مشکل در فن یا پرشر پکیج بروز می کند. برای رفع خطای e6 در پکیج ایساتیس بایستی در دو حالت آن را مورد بررسی قرار داد.

اگر فن دستگاه فعال باشد بایستی پس از کنترل باز بودن مسیر دودکش، پرشر سویچ هوا و تمامی سیم های مرتبط با آن، لوله فن و شلنگ رابط را مورد بررسی قرار داد، در حالتی که فن دستگاه غیرفعال باشد نیز بایستی سیم پیچی های فن و نیز سالم بودن آن را بررسی کنید.

یکی دیگر از خطاهای پکیج ایساتیس نیو استار خطای e7 است که مربوط به بالا بودن بیش از حد دمای آب مصرفی سیستم به دلیل قطعی کلید حد آن است که در این شرایط پکیج ایساتیس به طور خودکار خاموش می شود. برای رفع خطای E7 باید کلید حد را مجدا نصب کرده و دمای آب را تا 10 درجه کاهش دهید.

در صورت روشن نشدن دستگاه پس از ریست کردن بهتر است با یک تعمیرکار از شرکت الکتروخدمات مسئله را درمیان بگذارید چرا که ممکن است نیاز به تعویض پمپ و یا ترموستات باشد.

اخرین خطا از ارور های پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل نیواستار خطای e8 مربوط به وجود نقص در ارتباطات درون برد دستگاه است که در این شرایط باید اقدام به تعویض برد نمایید. شما همچنین در صورت خرابی ، می توانید برای تعمیر برد پکیج ایساتیس از شرکت الکترو خدمات کمک بگیرید.

 

خطاهای پکیج ایساتیس انالوگ

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

ارورهای پکیج دیواری ایساتیس در مدل آنالوگی به صورت چراغ هایی از شماره سی تا نود روی جدول نمایان می شود که با چشمک زدن آن ها روی عدد های خاص ارورهای پکیج دیواری isatis را شناسایی کرده و در صدد رفع آن ها برمیاییم. به عنوان مثال روشن شدن چراغ چشمک زن روی عدد 80 نشانه وجود مشکل درمدار برد دستگاه است که حتما بایستی برای برطرف کردن این خطا از یک تعمیرکار کمک گرفته شود.

  • روشن شدن چراغ های 40 و 50 یا 40 و 70 نشان از کمبود آب در پکیج و عدم چرخش آن در مدار دارد.
  • روشن شدن چراغ 70 و 80 به معنی نرسیدن گاز و عدم تشکیل شعله است.
  • روشن شدن چراغ 90 به معنی فراتر از حد نرمال رفتن دمای دستگاه است.
  • روشن شدن چراغ های 40، 60، 80  و یا 40، 60، 70 نشان از وجود مشکل در پرشر سوئیچ دود و فن دارد، یا می تواند عدم توانایی شعله در روشن شدن را نشان دهد.
  • روشن شدن چراغ 50 و 70 به دلیل معیوب بودن سنسور NTC آب گرم مصرفی است.
  • روشن شدن همه چراغ های 40 تا 80 می تواند نشان دهنده ریست کردن بیش از حد دستگاه شما باشد.
  • روشن شدن همزمان چراغ های 40، 70 و 80 نشان دهنده بالا بودن دمای آب تا حد بیش از 150 درجه است.

 

کد خطای پکیج آریستون مدل GENUS EVO

ارورهای پکیج آریستون به صورت اعداد سه رقمی و یا ترکیبی از حروف و اعداد نمایش داده می شود، به عنوان مثال خطای 101 نشان دهده گرم شدن بیش از حد دستگاه است.

  • خطای 108 عدم وجود آب کافی در دستگاه را نشان می دهد.
  • خطای 109 نشان دهنده فشار کمتر از 3 پکیج است.
  • خطای 5p3 خاموش شدن شعله را نشان می دهد.

 

خطاهای پکیج ایساتیس مدل سیمات

ارورهای پکیج ایساتیس مدل سوپر لوکس که امروزه با نام سیمات در بازار شناخته می شوند به صورت چراغ های چشمک زن و یا ثابت نمایان می شوند. در صورتی که چراغ چشمک زن روشن شود نشانگر وجود مشکلاتی در آب سیستم است که در این وضعیت به هیچ وجه نباید دکمه ریست دستگاه را بزنید. این چراغ چشمک زن به رنگ های مختلفی نشان داده می شود که هر کدام بیانگر یک نوع مشکل خاص در دستگاه است.

به عنوان سخن آخر این که بسته به انواع مدل های پکیج ایساتیس خطاهای متعددی وجود دارد که در برخی موارد نیاز به استفاده از تخصص افراد متخصص به ویژه تعمیرکاران خبره شرکت الکتروخدمات است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن با هزینه های معقول اقدام به تعمیر دستگاه خود بنمایید.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در رابطه با ارورهای پکیج دیواری ایساتیس

برای بالا بردن فشار شیرپرکن زیر دستگاه را باز کرده و اجازه دهید تا فشار 1.5 بار بالا رود. اگر مجددا فشار افت کرد بهتر است علت نشتی در دستگاه و و مدار گرمایش را مورد بررسی قرار دهید.

احتمالا منبع انبساط شما دچار مشکل شده است و با بالا رفتن فشار نیز شیر اطمینان عمل کرده و آبریزش دارید. مبدل و شیرپرکن بایستی بررسی شده و از یک متخصص در این زمینه کمک گرفته شود.

در اکثر موارد کد خطای مربوط به کمبود فشار بار پکیج روی دستگاه نمایان می شود که برای رفع ارور پکیج ایساتیس در این شرایط باید با باز کردن شیرپرکن اقدام به تزریق آب به مدار نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت