ارورهای-پکیج-ایمرگاس

ارورهای پکیج ایمرگاس

ارورهای پکیج ایمرگاس به صورت کد های خطا روی صفحه نمایشگر پکیج شما نمایان می شود که هر کد نمایان گر ایرادی می باشد و در اسرع وقت باید به رفع آنان بپردازید که کدام قسمت پکیج ایراد دارد.

آیا برای برطرف کردن ارور پکیج ایمرگاس نیاز به کمک دارید؟ شما می توانید با بررسی ارورهای پکیج ایمرگاس و هماهنگی با شرکت الکترو خدمات در اسرع وقت مشکل پکیجتان را در کمترین زمان ممکن حل کنید. شرکت الکتروخدمات با توجه به سابقه چندین ساله دارای کادری مجرب در زمینه تعمیرات پکیج ایمرگاس به صورت کاملا تخصصی آماده خدمات رسانی بصورت شبانه روزی می باشد. ما لیست ارور پکیج ایمرگاس را برای شما فراهم نموده ایم.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

انواع ارور های پکیج ایمرگاس

ارورهای پکیج ایمرگانس را در بخش پایین مشاهده می نمایید، هر کدام به دلیل مشکلی بر روی پکیج به نمایش در می آیند که ما تمامی کدهای خطا پکیج ایمرگاس را به شما نمایش خواهیم داد. برخی از این ارور ها ممکن است به دلیل خرابی برد پکیج باشد، در صورتی که متوجه شدید ایرار و ارور بخاطر خرابی برد می باشد، جهت تعمیر برد پکیج ایمرگاس با ما تماس بگیرید.

 • نمایش کد خطای 01  ارور پکیج ایمرگاس

این ارورهای پکیج دیواری ایمرگاس نشان دهنده روشن نشدن شعله پکیج می باشد که دلیل آن می توان به، قطع گاز، ایراد در الکترود، مشکل شیر گاز، پایین بودن قدرت شعله اشاره کرد و برای رفع این خطا باید مسیر گاز، تنظیم کردن قدرت شعله و کنترل شیر گاز را بررسی و در صورت نیاز توسط تعمیرکاران متخصص تعویض گردد.

 • نمایش کد خطای 02 ارور پکیج ایمرگاس

این ارورهای پکیج ایمرگانس نشان دهنده ی ایراد در ترموستات حد می باشد که به دلیل معیوب بودن سنسور مدار و یا عدم جریان آب در شوفاژ و داشتن هوا در مدار شوفاژ هست و برای رفع مشکل ارورهای پکیج ایمرگاس باید قسمت های گفته شده را بررسی کرد و برای تعمیر پکیج می توانید از شرکت الکترو خدمات کمک بخواهید.

 • نمایش کد خطای 03 ارور پکیج ایمرگاس

 این کد خطای پکیج ایمرگاس در مدل فن دار پکیج نمایانگر فعال بودن حسگر دود هست و در مدل فاقد فن نمایانگر فعال نبودن پرشر دود می باشد. دلیل این ارور مسدودی دودکش، معیوب بودن سنسور ترموستات و اتصال ترموستات است. جهت رفع این خطا باید موارد ذکر شده بررسی گردند و در صورت نیاز تعویض شوند.

 • نمایش کد خطای 04 ارور پکیج ایمرگاس

 با نمایان شدن این ارور می توانید متوجه شوید که ترموستات دود و یا ترموستات حد معیوب است و علت این ایراد عدم وصل بودن اتصالات دودکش و ایراد در نصب سنسورها می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرند تا این خطا برطرف شود.

 • نمایش کد خطای 05 ارور پکیج ایمرگاس

این خطا می تواند به علت خراب بودن سنسور رفت شوفاژ باشد و دلیل این ارور خرابی سیم کشی ها و سنسورها است. برای رفع این ارور باید سیم کشی ها و سنسورهای شوفاژ چک شوند. ارور های پکیج ایمرگانس نیازمند تعمیرکاران حرفه ای هستند.

 • نمایش کد خطای 06 ارور پکیج ایمرگاس

این ارور پکیج ایمرگاس نشان می دهد که سنسور آب گرم دارای مشکل می باشد و دلیل این امر خرابی سیم کشی ها و سنسور مدار است. در صورت رفع آن این موارد باید مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز سنسور خراب تعویض گردد.

 • نمایش کد خطای 07 ارور پکیج ایمرگاس

این کد خطای پکیج دیواری ایمرگاس نشانگر فشار پایین مدار شوفاژ می باشد و این ارور بر اثر معیوب بودن پرشر سوئیچ آب و یا پایین بودن فشار آب ورودی ایجاد می شود. برای رفع این خطا موارد گفته شده باید مورد بررسی قرار گیرند.

 • نمایش کد خطای 08 ارور پکیج ایمرگاس

هنگامی که این ارور های پکیج ایمرگانس نمایان شد دلیل آن غیر فعال شدن سوئیچ دود می باشد و مانع از تخلیه شدن دود می گردد. در اینصورت دودکش مسدود بوده و یا خرابی در سیم کشی ایجاد شده است یا اینکه معیوب بودن دیافراگم پرشر سوئیچ نیز می تواند علت اصلی باشد. برای حل این ایراد باید مسیر دودکش و پرشر سوئیچ مورد بررسی قرار بگیرد.

 • نمایش کد خطای 09 ارور پکیج ایمرگاس

این خطا به علت قابل تشخیص نبودن مدار شعله می باشد و امکان دارد به دلیل معیوب بودن برد الکترونیکی و الکترود ایجاد شود و باید برد الکتریکی و الکترود مورد بررسی قرار بگیرند. برای رفع ارور های پکیج ایمرگانس که برد دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد در اسرع وقت با کارشناسان تماس بگیرید.

 • نمایش کد خطای 10 ارور پکیج ایمرگاس

علت این خطا، کم بودن آب در مدار شوفاژ می باشد که به دلیل داشتن هوا در مدار و مسدودی مدار آب است که برای حل این مشکل باید هوای داخل مدار تخلیه و برای گردش آب هم باید پمپ سیرکولاتور مورد بررسی قرار بگیرد. جهت رفع ایراد ارورهای پکیج ایمرگاس با ما تماس بگیرید.

 • نمایش کد خطای 11 ارور پکیج ایمرگاس

نشتی آب گرم باعث ایجاد این ارور های پکیج ایمرگانس می شود و دلیل آن نشتی اتصالات و نشتی شیر آلات آب گرم می تواند باشد که برای رفع این مشکل شیر آلات باید تعمیر شوند و اتصالات مورد بررسی قرار بگیرند.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

 • نمایش کد خطای 12 ارور پکیج ایمرگاس

این ارور بر اثر غیر فعال شدن ترموستات اتاقی رخ می دهد و دلیل آن خرابی ترموستات و قطعی اتصالات ترموستات و نا مرغوب بودن ترموستات نصب شده می باشد و برای رفع ارور های پکیج ایمرگاس باید ترموستات اتاقی چک و در صورت نیاز تعویض گردد و سیم کشی مربوط به ترموستات باید چک شود.

 • نمایش کد خطای 20 ارور پکیج ایمرگاس

با این خطا شعله توسط سنسور الکترود دچار مشکل شده و قابل تشخیص نیست.

 • نمایش کد خطای 27 ارور پکیج ایمرگاس

گردش آب در مدار گرمایش پکیج با مشکل روبرو است.

 

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج و تعمیر مشعل شوفاژ به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

 

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول ارورهای پکیج ایمرگس:

از جمله مشکلاتی که پکیج ایمرگاس با آن روبرو است، تولید صدای بلند پکیج در هنگام کار کردن، کاهش ارتفاع شعله، روشن شدن انفجاری و بسیاری دیگر از مشکلات است که تعمیر کاران و متخصصان الکترو خدمات می توانند، در اسرع وقت و سریع ترین زمان ممکن به تعمیر و تعویض آن ها بپردازند.

ما کاملا به شما در رابطه با تخصص و حرفه تعمیرکاران خود قابلت اطمینان می دهیم و همواره تمامی خدمات خود را به مشتریان با گارانتی و ضمانت ارائه می دهیم.

هزینه رفع کدهای خطا پکیج ایمرگانس به وسیله تعرفه های موجود مورد محاسبه قرار می گیرد. البته عواملی همچون تعمیر قطعات و یا تعویض آن ها نیز در این امر دخیل هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه این پکیج می توانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

4 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت