تعمیر برد پکیج لورچ

لورچ یک برند مطرح و تولید کننده انواع پکیج های دیواری است. این کمپانی در تولید بردهای باکیفیت هم موفق بوده است. اما گاهی اوقات برد دستگاه پکیج لورچ به دلیل عدم سرویس یا عوامل دیگری دچار خرابی می شود. از آن جایی که کار تعمیر برد پکیج کار پیچیده و حساسی است بهتر است این کار را به نمایندگی تعمیر برد پکیج دیواری لورچ بسپارید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

برد پکیج چیست؟

برد پکیج مسئول تنظیم کارکرد برخی از قطعات و فرمان دادن به آن هاست. اما گاهی این بردها خراب می شوند و روی عملکرد قطعات دیگر پکیج نیز تاثیر می گذارند. مرکز تعمیرات الکترو خدمات با افتخار اعلام می کند که می تواند کلیه خدمات ائم نصب سرویس و تعمیر برند پکیج دیواری لورچ را با تکیه بر دانش صدها متخصص در اقصی نقاط تهران انجام دهد.

 

نحوه تعمیر برد پکیج لورچ

در برخی موارد، تعمیر برد پکیج لورچ امکان‌پذیر نیست. برای همین به محض مشاهده کوچکترین اختلال و خرابی در این قطعه، باید کاملا تعویض شود.

نحوه تعمیرات برد پکیج لورچ شامل مراحل زیر می شود:

  • عیب یابی و تشخیص خرابی
  • در صورت نیاز جایگزینی قطعه معیوب
  • تعمیر قطعه
  • احتساب هزینه تعمیرات 

 

تعمیر برد پکیج دیواری لورچ ارزان

در خصوص تعمیر برد پکیج دیواری لورچ باید بگوییم که سعی همه تکنسین های این مجموعه، بر تعمیر قطعات هست تا تعویض آن ها. برای همین این کار روی هزینه های شما تاثیر می گذارد و آن ها به شکل قابل توجهی کاهش می دهد.

 تعمیر ارزان برد پکیج دیواری لورچ این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که هم از هزینه های متحمل هنگفت در آینده خلاص شوید و هم اینکه با اطمینان از کیفیت بالای خدمات ما، کار تعمیر برد پکیج دیواری لورچ خود را به کارشناسان زبده و کارآزموده ما واگذار کنید. چون افراد ناوارد هر مشکل پکیج لورچ را به برد آن نسبت می دهند و تحمیل هزینه های اضافی شما را به دردسر می اندازند.

تعمیر برد پکیج دیواری تضمینی

همکاران ما بعد از اتمام کار و انجام کلیه خدمات مربوط به پکیج لورچ، به شما گارانتی 180 روزه می دهند و خیال شما را از بابت تعمیر برد پکیج دیواری با ضمانت آسوده می کنند. کارشناسان ما کلیه دوره های تعمیر پکیج را با بروز ترین روش های روز دنیا گذراندند و قادرند که به تعمیر حرفه ای برد پکیج دیواری لورچ بپردازند. ما مفتخریم که با به کار گیری متدهای اروپایی و شناخت انواع برد پکیج، تعمیر تضمینی برد پکیج دیواری لورچ برای شما انجام دهیم.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سرویس برد پکیج دیواری لورچ

از آن جایی که پکیج جزو وسایل پرکاربرد و ملزومات زندگی است، برای همین مراقبت از آن نقش مهمی دارد. سرویس برد پکیج لورچ هر شش ماه یک بار باعث افزایش راندمان و طول عمر پکیج می شود.

اگر یکی از قطعات وابسته به برد پکیج لورچ شما کیفیت کار خود را از دست داده باشد و شما از آن بی خبر باشید. کارشناسان ما به راحتی می توانند بعد از بررسی دستگاه و برد آن، به عیب یابی برد پکیج دیواری لورچ بپردازند.


تلفن بخش تعمیرات برد : ۰۹۱۲۵۹۱۷۴۱۴


علائم خرابی برد پکیج دیواری لورچ

همان طور که گفته شد، خرابی برد دستگاه نشانه های دارد که با مشاهده آن می توان تا حدودی پی به مشکل پکیج برد. در ادامه به مشکلات متداول پکیج لورچ که به خرابی برد آن ارتباط دارد می پردازیم

 

  • پمپ دستگاه از کار افتاده است

گاهی علت خرابی پمپ می تواند به علت خرابی برد اتفاق بیفتد یا گاهی اوقات پمپ هیچ مشکلی ندارد ولی برد خراب شده است. در چنین مواقعی پکیج لورچ باید توسط یک فرد حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد.

  • آب گرم مصرفی پکیج گرمای مطلوبی ندارد

 این مشکل دلایل زیادی دارد که یکی از این مشکلات خراب شدن برد دستگاه به شمار می رود. اما بهتر است قبل از آن کار چک کردن تنظیمات دمای پکیج و لوله کشی ها را انجام دهید. تا مطمئن شوید. بهتر است از یک متخصص تعمیر برد پکیج دیواری لورچ کمک بگیرید.

  • آب ورودی سرد است ولی از لحاظ گرمایش رادیاتورها دمای مطلوبی دارند

این مشکل هم علت های گوناگونی دارد مثل فشار آب ساختمان و علل دیگر اما اصلی ترین دلیل بروز این مشکل از خرابی برد پکیج نشات می گیرد.

شعله روشن می شود ولی کمی بعد دوباره خاموش می شود

این مشکل هم مانند مشکل بالا به علت خرابی برد بروز پیدا می کند.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

  • رادیاتورها به میزان دلخواه گرم نمی شوند

ظرفیت پایین حرارتی، خرابی پمپ، افت فشار ساختمان هم علت دیگر است. در صورتی که مشکل از هیچ کدام از این موارد نبود ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد و برد پکیج خراب شده است و به تعمیر احتیاج دارد.

  • پکیج لورچ روشن نمی شود

اول از همه گاز و برق پکیج شیر آب ورودی را چک کنید. اگر علت از آن ها نبود، ممکن است یکی از علت های این مشکل خرابی برد پکیج لورچ باشد. بنابراین بهتر است از یک متخصص بخواهید که دستگاه شما را بررسی کند.

  • پکیج خاموش می شود

معیوب شدن ترموستات قطعی برق و گاز ممکن است باعث خاموش شدن دستگاه بشود. در غیر این صورت مشکل ممکن است از برد دستگاه باشد که باید توسط یک تعمیر کار از نمایندگی تعمیر پکیج دیواری لورچ بررسی شود.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده‌خاطر نماید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تعمیربرد پکیج دیواری لورچ

الکتروخدمات به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج تاچی در تهران با 15 سال سابقه کار درخشان در زمینه تعمیر انواع پکیج و 8 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیر برد پکیج های دیواری فعالیت می کند. این نمایندگی در کمترین زمان متخصص ترین کارمند خود را به محل مورد نظر اعزام می کند.

شما به راحتی می توانید سفارش و مشکل خود را به صورت ساده در سایت ما به ثبت برسانید. بعد از ثبت درخواست شما، همکاران ما در کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط برقرار می کنند و بعد از هماهنگ شدن زمان مراجعه کارشناس، متخصص ترین تکنسین را با توجه به مسافت به محل مورد نظر شما اعزام می کنند.

بیشتر مشکلات تعمیر برد پکیج تاچی به مکانیزم داخلی پکیج مربوط است که بعد از سروس به موقع و رسوب زدایی از بروز اختلال در عملکرد برد پکیج تاچی پیشگیری می کنید. انباشت رسوب شایع ترین علت خرابی برد پکیج تاچی به شمار می رود.

تمام قیمت های ما منصفانه و بر اساس نرخ اتحادیه مصوب برآورد می شود. همچنین هزینه تعمیر پکیج تاچی به نوع خرابی، شدت آن، تعمیری یا تعویضی بودن قطعات سختی کار بستگی دارد. قدیمی بودن پکیج، بروز مشکل جدی در برد پکیج تاچی، عدم امکان تعمیر دستگاه، هزینه خرید قطعات دیگر نیز بر هزینه تعمیر برد پکیج دیواری تاچی تاثیر می گذارند.

برخی از مشکلات در کارکرد پکیج تاچی شما به وجود می آید که فقط یک کارشناس نمایندگی برد پکیج تاچی علت آن را می داند. برخی از این مشکلات عبارتند از : گرم نشدن آب گرم مصرفی، کم توانایی قدرت رادیاتورها برای گرم کردن محیط، نشت کردن آب از پکیج، افت فشار در دستگاه، خاموش شدن خود به خود پکیج

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت