تعمیر پکیج دیواری باکسی BAXI

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی BAXI، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات الکترو خدمات تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرات پکیج دیواری ما جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

تماس فوری با  09394497670

یا

logo-baxi
تعمیرکار-پکیج-دیواری
گارانتی-229x2502

گارانتی خدمات


الکترو خدمات با توجه به بهره مندی از تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیرات ، با خیالی آسوده کلیه خدمات سرویس و تعمیرات خود را 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیرکار-پکیج-دیواری

متخصصان با تجربه


تکنسین های این مجموعه با بیش از 11 سال کار، تجربه و تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه به عزیزان در سراسر تهران می باشند.

چکش-250x2503

اولویت با تعمیرات قطعات، نه تعویض


با توجه به وضعیت بد اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها،  اولویت تکنسین های ما با تعمیرات قطعات خراب دستگاه ها تا حد ممکن بوده و تنها در صورتی که امکان تعمیرات آن قطعات وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید اورجینال به جای قطعات قبلی می نمایند.

time-250x2502

سرعت در ارائه خدمات


الکترو خدمات با بهره مندی از شعب مختلف در سراسر تهران و بکارگیری تکنسین های مجرب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات خود و ارسال نیرو در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت-های-منصفانه2

قیمت های منصفانه


تمامی هزینه های دریافتی از شما توسط تکنسین های ما منصفانه و تحت نظارت این مرکز می باشد. اطلاع از حدود هزینه ها قبل از انجام خدمات حق طبیعی مشتریان بوده و این مورد می تواند توسط تکنسین قبل از اعزام به خدمت شما اعلام گردد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج باکسی BAXI


سال هاست که پکیج باکسی جزء اولین انتخاب های مردم محسوب می شود. ولی هر برندی با هر کیفتی که باشد، بلاخره روزی دچار خرابی و فرسایش می شود و به تعمیر یا تعویض نیاز پیدا می کند. وقتی به تعمیر پکیج باکسی احتیاج داشتید، مرکز تعمیرات الکتروخدمات به عنوان تعمیرگاه پکیج باکسی همواره آماده خدمت رسانی به شما در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج باکسی است.

 

نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تهران

کلیه تعمیرکاران ما در مرکز مجاز نمایندگی پکیج دیواری باکسی از دانش روز دنیا برای عیب یابی انواع مختلف پکیج های باکسی برخوردار هستند و با عیب یابی دقیق، تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند. همچنین اگر قطعه‌ای دچار مشکل شده باشد، قطعه مورد نظر را تعمیر می‌کنند.

اما اگر تعمیر پکیج BAXI امکان پذیر و مقرون به صرفه نبود، کارشناسان نمایندگی تعمیرات پکیج باکسی به ناچار تعویض قطعات را انتخاب می کنند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام قطعات جایگزین اورجینال و اصلی هستند.

سرویس پکیج باکسی


حداقل شش ماه یک بار به سرویس پکیج باکسی خود اهمیت دهید. این را بدانید که اگر دستگاه شما مشکل کوچکی داشته باشد.

با هزینه کم برطرف می شود و شما را از هزینه های متحمل آینده برای تعمیر پکیج دیواری باکسی بی نیاز می کند.

 

سرویس پکیج باکسی شامل : هواگیری، سرویس فن پکیج، سرویس الکترود جرقه زن سرویس کامل پمپ، تنظیم فلنچ دودکش، جرم گیری مبدل ثانویه، اسید شویی و شستشوی مدار، سرویس پرشر آب و خدمات دیگر می شود.

نصب پکیج باکسی


راه اندازی و نصب پکیج باکسی با در نظر گرفتن استانداردهایی بسیار مهم تنها باید توسط متخصصین حرفه ای در این زمینه انجام گیرد. به خاطر داشته باشید که نگهداری از پکیج دیواری باکسی به صورت طولانی مدت وابسته به نحوه نصب پکیج باکسی از یک سو و شرایط سرویس پکیج باکسی از سویی دیگر است.

عیب یابی و تعمیر پکیج باکسی

اولین قدم برای عیب یابی و تعمیر پکیج باکسی توجه به کدخطاهایی است که در صفحه نمایشگر آن نمایش داده می شود.

 

بررسی مشکلات متداول پکیج باکسی BAXI

 • کاهش فشار آب پکیج باکسی

این مشکل به رسوب گرفتن لوله ها ارتباط دارد. باید لوله ها را رسوب زدایی کنید.

علت دیگر می تواند سوراخ شدن مبدل حرارتی یا باز ماندن شیر پر کن باشد.

 

 • آب از پکیج به بیرون نشت می کند

در این حالت، سطح مبدل پکیج باکسی ترک خورده یا سوراخ شده و لوله های آب پاره شده است. برای حل این مشکل باید برای تعمیر پکیج باکسی خود اقدام کنید.

 

 • رادیاتور ها گرم نمی شوند

اگر رادیاتورها گرم نمی شوند، به هوادهی نیاز دارند.

 

 • پکیج باکسی صدایی مثل سوت زدن یا کوبیدن می دهد

این مشکل به علت وجود هوا در پکیج و نوسان فشار آب ایجاد می شود.

 

 • دستگاه فاقد آب گرم است

ابتدا فشار آب را چک کنید. در غیر این صورت، این مشکل علت های مختلفی می تواند داشته باشد؛ خرابی ترموستات، شکستگی دیافراگم، قفل هوا و غیره. برای برطرف کردن مشکل به الکتروخدمات نمایندگی تعمیر پکیج دیواری باکسی تماس بگیرد.

 

کدهای خطای پکیج دیواری باکسی


بررسی ارورهای پکیج دیواری باکسی

آیا با دلایل نمایش ارورهای پکیج دیواری باکسی و نحوه عیب یابی و برطرف کردن کدهای خطای پکیج دیواری باکسی آشنا هستید؟ اگر پاسخ شما به این سوال منفی است، در ادامه به شما کمک خواهیم کرد تا به شکلی کاملا دقیق با تمامی ارورهای پکیج و نحوه رفع آن ها آشنا شوید. به منظور رضایت بخش بودن مراحل تعمیر پکیج دیواری باکسی اطلاع از علت بروز ارورها و همینطور مشکلات پکیج کاملا ضروری و الزامی است.

 

 • کد خطای E01 پکیج دیواری باکسی : افت فشار گاز دلیل نمایش این ارور است. برای تعمیر پکیج دیواری باکسی باید ابتدا گاز ورودی را کنترل کنید.
  راه حل: ممکن است مشکل آن نرسیدن گاز به جرقه زن باشد.

 

 • کد خطای E02 پکیج دیواری باکسی : این ایراد از سوی کلید حرارتی پکیج باکسی نشات گرفته است.
  راه حل: سنسور حد را بررسی کنید. ممکن است به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد در برخی از مواقع با اسید شویی این مشکل حل می شود.

 

 • کد خطای E03 پکیج دیواری باکسی : این خطا از سمت پر شر دود رخ داده است.برای از بین بردن این کد خطای پکیج باکسی باید دستگاه را ریست یا سیم ها را جدا کنید. اگر ارور به نمایش در نیامد، باید پرشر را تعویض کنید

 

 • کد خطای E05 پکیج دیواری باکسی: این کد خطا از سمت عملکرد سنسور NTC و به علت خراب شدن این سنسور یا پمپ دستگاه رخ داده است. به طور کلی بروز این مشکل به دلیل گرمای بیش از حد و خراب شدن حسگرهاست.

 

 • کد خطای E06 پکیج دیواری باکسی : اگر با این ارور مواجه شدید باید ابتدا فشار آب ورودی و بعد خروجی از دستگاه چک کنید. از سالم بودن NTC اطمینان حاصل نمایید.
  راه حل: دستگاه به اسید شویی و رسوب زدایی نیاز دارد. برای رسوب زدایی تخصصی به تعمیرات پکیج دیواری باکسی تماس بگیرید.

 

 • کد خطای E07 پکیج دیواری باکسی : نشان دهنده افت فشار آب مصرفی است که باید فشار آب پکیج را چک کنید.

 

 • کد خطای E11 پکبج دیواری باکسی : بروز مشکل در عملکرد ترموستاتراه حل: اول از همه، سلامت ترموستات را چک کنید. بعد پمپ دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل از هر کدام از این قطعات بود، باید برای تعمیر پکیج باکسی اقدام کنید و به تعمیرگاه پکیج باکسی زنگ بزنید.

 

 • کد خطای E25 پکیج دیواری باکسی : این پیام از سمت سنسورها  وقتی این کدخطا نمایش داده می شود که آب به درستی در پکیج و لوله های رادیاتورها به گردش در نیاید. در چنین شرایطی، دمای دستگاه به شدت بالا می رود.به برد اصلی رسیده است.

راه حل: ابتدا سلامت پمپ پکیج را بررسی کنید. بعد از آن، لوله های ورودی و خروجی آب را چک کنید.

 

 • کد خطای E31 پکیج دیواری باکسی : وقتی ارتباط بین ترموستات محیطی و صفحه نمایشگر یا پانل کنترل قطع شود، این ارور به نمایش در می اید. ممکن است ترموستات جامپر دستگاه را قطع و وصل کرده باشد.
  راه حل: برای رفع این مشکل، بایستی سیم کسی ترموستات و ترموستات و اتصالات ورودی و خروجی را چک کنید.

 

 • کد خطای E25 پکیج دیواری باکسی : اگر شعله ایجاد نشود، این خطا روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. در غیر این صورت، ممکن است سنسورها احتراق شعله را تشخیص نداده باشند
  راه حل: الکترودهای جرقه زن و برد اصلی را تعمیر یا تعویض کنید.
  در صورت بروز این نوع کد خطاها بهتر است به مرکز تعمیرات الکتروخدمات تماس بگیرید. همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکل شما خواهند بود.

 

بررسی دقیق هزینه تعمیر پکیج باکسی

تمام خدمات از جمله نصب سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی تحت نظارت این مجموعه و بر طبق مصوبه نرخ اتحادیه انجام می شود. بسیاری از عوامل مانند سختی کار نحوه کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و غیره روی هزینه تعمیر پکیج باکسی تاثیر گذار هستند. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام قیمت های ما منصفانه است و کارشناس بعد از بررسی و پیدا کردن عیب دستگاه قیمت نهایی را اعلام می کند.

 

خدمات تعمیر تخصصی پکیج در تمام نقاط تهران

ارائه خدمات تخصصی تعمیر پکیج باکسی در تمامی نقاط تهران توسط تکنسین های تعمیرات به سادگی امکانپذیر گردیده است.

 

تعمیر پکیج باکسی شمال تهران

خدمات تعمیر پکیج باکسی شمال تهران شامل مناطق قهلک، دروس، مبارک آباد، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج باکسی غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج باکسی غرب تهران شامل تمامی مناطق از جمله طرشت، گیشا، چیتگر، آزادی، فردوسی، دهکده المپیک، کن، ورد آورد، شهر زیبا، شهران، شهرک اکباتان، حصارک و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج باکسی شرق تهران

خدمات تعمیر پکیج باکسی شرق تهران در تمامی مناطق من جمله تهران نو، تهران پارس، نارمک، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، نیروی هوایی، نظام آباد و … می شود.

خدمات تعمیر پکیج باکسی جنوب تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج باکسی جنوب تهران در تمامی مناطق جنوب شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد نو، نعمت آباد، یاخچی آباد، امیر بهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، شوش، بازار تهران و … امکانپذیر گردیده است.

ما با اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان خود برای  نصب و تعمیر و سرویس یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی، تا 6 ماه گارانتی ارائه  می دهیم. هم چنین تمام قطعات تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردار می شوند.

کارشناسان ما بعد از عیب یابی دستگاه شما تمام وقت و تجربه خود را صرف تعمیر دستگاه شما می کنند. این را بدانید که تعمیر پکیج باکسی شما چندین برابر ارزان تر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری دیگر است. در صورتی که قطعه به تعمیر نیاز داشت، تعمیرکاران ما آن را تعمیر می کنند که این کار به صرفه تر خواهد بود.

در این مرکز شما خودتان می توانید زمان اعزام تعمیر کار پکیج باکسی را انتخاب و با همکاران ما هماهنگ  کنید. سرویس کاران ما بعد از ثبت آدرس با شما تماس می گیرند و زمان حضور خود را به محل با شما هماهنگ می کنند.

تمام خدمات از جمله نصب سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی تحت نظارت این مجموعه و بر طبق مصوبه نرخ اتحادیه انجام می شود. بسیاری از عوامل مانند سختی کار نحوه کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و غیره روی هزینه تعمیر پکیج باکسی تاثیر گذار هستند. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام قیمت های ما منصفانه است و کارشناس بعد از بررسی و پیدا کردن عیب دستگاه قیمت نهایی را اعلام می کند

الکترو خدمات یک شبکه گسترده سرویس و تعمیرات پکیج دیواری باکسی در تهران ایجاد کرده است. این شرکت چندین سال است که با بهره گیری از مجرب ترین تکنسین ها بهترین خدمات را ارائه می دهد. این شرکت توانسته رضایت مشتری را جلب کند و کیفیت و اعتماد مشتری را همواره سرلوحه خود قرار دهد.

Load More

4.5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر