ارور-های-پکیج-لورچ

ارور های پکیج لورچ

ارور های پکیج لورچ به واسطه سنسورهای تعبیه شده پکیج، خود را نشان می دهند. لورچ یکی از با کیفیت ترین دستگاه های پکیج دیواری ایرانی است که همواره استفاده های فراوانی نیز از آن می گردد. آیا شما در خانه پکیج لورچ داشته و همواره با خطاهایی روبرو شده و معانی کد خطای پکیج لورچ را نمی دانید؟ در این بخش از مطلب با الکترو خدمات همراه باشید، تا هر آنچه در رابطه با کد خطا و نحوه عیب یابی این پکیج وجود دارد را با هم مطالعه کنیم. هر کدام از این هشدارها نشان دهنده ایرادی خاص هستند.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

الکتروخدمات ارائه دهنده سرویس پکیج دیواری لورچ به تمامی مشتریان عزیز می باشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

برسی ارورهای پکیج دیواری لورچ و نحوه برطرف کردن آن ها

لیست-ارور-پکیج-لورچ-و-نحوه-برطرف-کردن-آن-ها

نمایش کد خطای E0 پکیج  دیواری لورچ

ترموستات دستگاه و یا کنترل از راه دور آن دچار اشکال شده است. جهت بر طرف کردن ارور های پکیج لورچ و تعویض نمودن ترموستات حتما باید با فردی متخصص تماس حاصل نمایید. زیرا این کار به تخصص و مهارت نیاز دارد.

نمایش کد خطای E1 پکیج دیواری لورچ

زمانی که با دستگاه با اختلالات جرقه زنی و فعال نبودن آن روبرو گردد، خود را با کد خطای E1 نشان می دهد. شما می توانید برای برطرف کردن مشکل دکمه C دستگاه را فشار دهید و بعد اگر مشاهده نمودید که فایده ای ندارد، جهت هواگیری مسیر، تنظیم شعله و جرقه زن و … با تکنسین مجرب ما تماس حاصل نمایید.

 نمایش کد خطای E2 پکیج لورچ

از دیگر ارور های پکیج لورچ می توان به کد خطای E2 اشاره کرد که در هنگام وجود مشکلاتی در قطعه سوئیچ فشار هوای پکیج، خود را نشان می دهد. در این صورت اگر دستگاه شما قفل گردید با انتخاب دکمه C قفل باز خواهد شد. جهت تعمیرات پکیچ لورچ و رفع این ارور پکیج دیواری لورچ نیز بهترین کار تماس با تعمیرکار است.

نمایش کد خطای E3 پکیج لورچ

سنسور دما و یا NTC سیستم گرمایشی زمانی که دچار مشکل شده باشد با کد خطای E3 نشان داده می شود. برای از بین بردن این مشکل ارور های پکیج لورچ ابتدا سیستم گرمایشی و سیم پیچی های مربوط به آن را بررسی کنید. در صورت لزوم کار را به افراد متخصص بسپارید.

 نمایش کد خطای E4 پکیج لورچ

کد خطای E4 نیز یکی دیگر از ارور های پکیج لورچ بوده و این نیز نشان از خرابی سنسور دما یا NTC آب گرم مصرفی و همچنین کاهش قدرت حرارتی دستگاه دارد. برای برطرف کردن آن هم باید سیستم گرمایش را بررسی کنید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

نمایش کد خطای E5 پکیج لورچ

قطعه مدولاسیون شیر گاز پکیج شما دچار اشکال شده است. به همین دلیل با این کد خطای پکیج دیواری لورچ روبرو شده اید. شما در وهله اول باید شیر گاز و سوکت‌های مدولاسیون را بررسی کنید، تا بدانید مشکل از کجاست.

نمایش کد خطاهای E6 و E9 پکیج دیواری لورچ

اگر در میان ارور های پکیج لورچ با این کد خطاها آشنا شدید، باید بدانید که سنسور سیستم گرمایشی دمایی بالا تر از 90 درجه را تشخیص داده است. شما باید جهت رفع ارور های پکیج لورچ، دور پمپ پکیج، سنسور حد و مبدل را چک کنید تا مشکل را پیدا و در صدد رفع آن برایید.

 نمایش کد خطای E7 پکیج لورچ

با این کد سوئیچ فشار هوا در کارکرد خود دچار اختلالاتی شده است.  جهت تعمیر پکیج با تعمیرکار مجرب تماس گرفته تا به تعویض پرشر سوئیچ هوا بپردازد.

 نمایش کد خطای E8 پکیج دیواری لورچ

فشار آب سیستم گرمایشی دستگاه شما بسیار کاهش پیدا کرده است. جهت رفع این کد خطا های پکیج لورچ سریعا پمپ پکیج، تامین فشار آب ورودی، هواگیری مدار سیستم گرمایش را بررسی کنید که می توانند هر کدام مشکل ساز باشند.

برسی-ارور-های-پکیج-دیواری-لورچ

نمایش کد خطای E10 پکیج لورچ

ارور های پکیج لورچ تنها به دست تعمیرکاران برطرف می شوند. زمانی که سیستم شوفاژ دستگاه فشار بیش از حدی را تحمل کند، این ارور را نشان می دهد. این مشکل می تواند به علت سیم کشی ها و پمپ دستگاه باشد که باید بررسی گردد.

نمایش کد خطای E12 پکیج لورچ

با بررسی ارور های پکیج دیواری لورچ در می یابیم، کنترل از راه دور دستگاه به درستی کار نمی کند. یک بار پکیج خود را خاموش و روشن کنید.

نمایش کد خطای E13 پکیج لورچ

برد دستگاه دچار ایراد و اشکال شده است. آن را به یک تکنسین کار حرفه ای نشان دهید. جهت تعمیر برد پکیج لورچ با ما تماس بگیرید.

نمایش کد خطای E26 پکیج لورچ

شیر برقی شیر گاز زمانی که دچار یک نقص فنی شده باشد، کد خطای E26 به نمایش در می آید. الکترو خدمات می تواند در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف کند.

نمایش کد خطای E28 پکیج لورچ

در میان ارور های پکیج لورچ این ارور با ایجاد مشکل در سنسور گرماسنج و یا ایرادات در سنسور دمای آب گرم بهداشتی خود را نشان می دهد. این دو قطعه در صورت نیاز باید تعویض شوند.

نمایش کد خطای E31 پکیج لورچ

ترموستات دچار مشکل شده و باید تعویض بشود.

نمایش کد خطای E40 پکیج لورچ

ایراد در سیستم گرمایشی پکیج است. این ارور های پکیج دیواری لورچ نیازمند گروه حرفه ای و با تجربه هستند.

نمایش کد خطای E77 پکیج لورچ 

در ترموستات مخزن ایراداتی وجود دارد. سریعا باید این ارور های پکیج لورچ را بررسی کنید.

نمایش کد خطای E99 پکیج لورچ 

برنامه دستگاه از تنظیم خارج شده است. می توانید از کارشناسان الکترو خدمات برای راهکار رفع خطای پکیج لورچ کمک بگیرید.

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

باید در نظر داشت که  سرویس پکیج به صورت دوره ای میتواند از مشکلات هزینه بر پکیج جلوگیری کند و شما را از سلامت پکیج آسوده خاطر نماید.

 

کدهای-خطای-پکیج-دیواری-لورچ

برای مشاوره الکترو خدمات لطفا با تلفن: 09125917414 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول پکیج لورچ

زمانی که دستگاه خود مشکلی داشته باشد، بر روی برد الکترونیکی دستگاه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

زمانی که سیستم گرمایشی کارکرد صحیحی داشته باشد، طول عمر دستگاه نیز افزایش می یابد، بنابراین با مشاهده ارور های پکیج لورچ در رابطه سیستم گرمایشی، سریعا اقدام به رفع آن کنید.

با آگاهی کامل از این کدهای خطا می توانید در نگهداری دستگاه خود نیز کوشا باشید و به افزیش طول عمر آن و همچنین عملکرد های دستگاه کمک نمایید.

با این دکمه خود نیز می توانید ارور های پکیج لورچ را بر طرف کنید. این دکمه گاهی در کنار درجه قرار دارد و گاهی نیز برد الکترونیک دستگاه تعبیه شده که در مدل های گوناگون نیز متفاوت است. سیستم تنظیمات دما نیز از دیگر قسمت های قرار گیری این دکمه هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب سایت